Marcin Ogrodnik

W Patronite od 26.06.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2051

Liczba Patronów: 1736

Zostań Patronem
3 patronów
23 miesięcznie
2 011 łącznie

Projekt autorski "Sonety do Laury"

2 500 zł

80%

osiągnięto

489 zł

brakuje

Kiedyś wraz z moim pianistą, postanowiliśmy spróbować zaimprowizować utwór. Znaleźliśmy przykładowy wiersz w internecie i zaczęliśmy komponować do niego muzykę. Tak się narodził pierwszy Sonet, oraz idea, aby przygotować całą płytę z "Sonetami do Laury".

We wstępnym projekcie, zawarłem 15 sonetów, które stopniowo opowiadają historię miłości autora do ubóstwianej Laury! Pragnę zrealizować ten autorski projekt krok po kroku. Jedna pełna kompozycja przygotowana przez profesjonalnego kompozytora kosztuje 1 600 zł. Każda wpłata na ten cel, będzie przeznaczana na kolejne kompozycje, które następnie będę chciał utrwalić na profesjonalnie wydanej płycie.

Co oferuję dla Ciebie?
- Każdy patron, który będzie rozważał wpłatę na ten cel, może poprosić o próbkę i otrzyma dostęp do filmiku z nagranym "Sonetem 132" oraz szczegółowy plan realizacji projektu.
- Po dokonanej wpłacie, każdy patron będzie informowany na bieżąco o postępach w realizowaniu projektu.
- Przy finalizacji tj. wydaniu płyty znajdzie się w gronie sponsorów umieszczonych na rozkładówce płyty, otrzyma klika jej egzemplarzy oraz darmowe wejście na koncerty ją promujące.

Zakładany czas realizacji uzależniony jest od posiadanych środków. We wstępnych założeniach maksymalnie 2 lata.

Zapraszam do kontaktu :D

Trening do upadłego!

400 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Za tę kwotę będę mógł pozwolić sobie na profesjonalne lekcje wokalu. Trening czyni mistrza, a mistrzowie wyrastają pod okiem tych, którzy wiedzą jak w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w człowieku.

W ramach wdzięczności otrzymasz odręcznie napisany list z podziękowaniem, oraz ciekawy gadżet z logotypem "Bohater Ogrodnika".
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni