Ostoja Tradycji

W Patronite od 21.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 278

Liczba Patronów: 354

Zostań Patronem
Kup na prezent
54 patronów
2 200 miesięcznie
22 680 łącznie
Ostoja Tradycji to idea oraz miejsce na ziemi. Tworzymy filmy pokazujące Polską historię, kulturę i tradycję. Działamy jako Fundacja Ułani Króla Jana. Na pięknym Pogórzu Przemyskim budujemy miejsce gdzie realizujemy naszą misję "Przywracamy tradycję" Zapraszamy do wielkiej przygody.

O Autorze

Polska historia i tradycje - filmowo. 

Żywym obrazem, słowem i muzyką opowiadamy o wydarzeniach z naszej przeszłości.

Mamy ambicję tworzyć nawet seriale! 

 

Wszystko zaczęło się do clipu promującego kawalerię ochotniczą w barwach 20 Pułku Ułanów im Króla Jana III Sobieskiego. Zrozumieliśmy że konia i szablę trzeba pokazywać w ruchu w sposób nowoczesny i dynamiczny. Jak w tym filmie:

Etiuda filmowa "Hubal" to była próba zmierzenia się z pełnoskalową produkcją filmową. Skromnegu budżetu wystarczyło na kwadrans filmu, ale sceny!? Sami zobaczcie:

Potrafimy też upiec prawdziwy żytni chleb!

W tradycyjnym piecu opalanym drewnem, który stoi w naszym własnym siedlisku, które nazwaliśmy  Ostoj Tradycji. 

W dyskusjach poruszamy ważne dla naszego narodu tematy:

Mamy ambicję tworzenia telewizji internetowej. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Skibiński
Marcin Skibiński
Próg: 90 zł
Krzysztof Wojakowski
Krzysztof Wojakowski
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 90 zł
Bartłomiej Wacławik
Bartłomiej Wacławik
Próg: 30 zł
Beata Jasińska
Beata Jasińska
Próg: 30 zł
Adrian Adamczyk
Adrian Adamczyk
Próg: 30 zł