Avatar użytkownika

Park Korzonek

0
patronów
0 
miesięcznie
350 
łącznie
0
patronów
0 zł 350 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Każda kwota się liczy! Wspierając nas na tym progu otrzymujesz dostęp do specjalnej grupy na Facebooku. Dzięki niej będziesz miał wcześniejszy dostęp do najnowszych materiałów filmowych, zdjęć oraz porad. Znajdziesz tam również materiały niedostępne nigdzie indziej, making of itp.
25 zł miesięcznie
Dzięki za wsparcie, w ramach podziękowania dostaniesz od nas zdjęcie prosto z naszego Parku. Jedno zdjęcie raz na pół roku! Dodatkowo będziesz miał możliwość skorzystać z profesjonalnej porady związanej z parmakulturą oraz ekologią, wystarczy, że zadasz nam pytania na Facebooku, a my przygotujemy dla ciebie odpowiedź.

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów.
50 zł miesięcznie
Jesteś naprawdę hojny wspierając nas tą kwotą, dlatego raz do roku otrzymasz ekskluzywne zaproszenie do naszego Parku Korzonek. Chcielibyśmy, by spotkania Patronów wspierających nas tą kwotą stały się tradycją i abyśmy mogli, co roku uścisnąć sobie dłoń.

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów.
100 zł miesięcznie
To naprawdę sporo! W ramach podziękowania raz na pół roku otrzymasz od nas dodatkowy upominek! Zawsze coś nowego i świeżego, naprawdę warto!
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
10 dostępnych miejsc
Za wsparcie tą kwotą zostaniesz naszym ZŁOTYM PATRONEM, twoje imię i nazwisko oraz dedykacja (opcjonalna) będzie zdobić jedną z ławek w naszym Parku Korzonek. Będzie to również idealne miejsce do promowania firmy, więc jeśli taką posiadasz napisz do nas.

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Park Korzonek w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Park Korzonek to jedyna w swoim rodzaju proekologiczna inwestycja, która poprzez edukację, zabawę i rozwój zmienia świadomość więzi występujących w otaczającym nas świecie. Wspólnie tworzymy wyjątkową przestrzeń, gdzie można poczuć harmonię i spójność z otaczającą nas przyrodą.

Jesteśmy grupą ludzi, których łączy wspólny cel, pasja i miłość do natury. Park Korzonek to nowo powstająca inwestycja proekologiczna znajdująca się na terenie Parku Krajobrazowego Lasów nad Górną Liswartą.

Naszym celem jest popularyzowanie permakultury, gałęzi projektowania ekologicznego, której podstawowym celem jest budowanie naszego otoczenia na wzór ekosystemów naturalnych. Chcemy pokazywać, że nowoczesne technologie mogą działać w symbiozie z naturą. Chcemy edukować i wdrażać nowoczesne rozwiązania ekologiczne. Poprzez zabawę, rekreację, warsztaty będziemy kreować zdrowe postrzeganie świata poprzez naszych najmłodszych i nie tylko.

Główne kierunki działania to popularyzowanie działań ekologicznych, powrót do medycyny naturalnej jak ziołolecznictwo, apiterapia, tężnie solankowe. Prowadzenie warsztatów edukacyjnych ma na celu budowanie świadomości bycia częścią ekosystemu. Park jest dla każdego, a przede wszystkim dla dzieci. Miejscem doświadczania spokoju, natury oraz wyjątkowości tego miejsca.

Cele Autora

Budki lęgowe dla ptaków
  • 500 zł
  • 150 zł brakuje
70%

Park Korzonek usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Lasów Nad Górną Liswartą. Dzięki temu naszymi mieszkańcami są różne ptaki, wyróżnia się 155 gatunków lęgowych, m.in. brodziec krwawodzioby, derkacz, zięby, dzięcioły oraz zimorodek.
Naszym pierwszym celem jest budowa budek lęgowych dla tych pięknych zwierząt. Wspólnie z naszymi Patronami będzie to czysta przyjemność.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Park Korzonek już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Kamil Pietrzak
Kamil Pietrzak
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Roman Kotek
Roman Kotek
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.