1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Dziękujemy!
Dzięki Tobie Prawo Pustyni się rozprzestrzenia!
Wpłacając jakąkolwiek kwotę, wspierasz rewolucję, czyli szereg inicjatyw związanych z Pustyniami świata, w roku 2023 z Pustynią Błędowską, dzięki której ludzie uzdrawiają się poprzez Powroty do swojego Wnętrza. Tego najbardziej potrzebujemy teraz, aby świat stał się lepszym, bezpieczniejszym miejscem i w tym pomaga nam żywioł Pustyni. Dlatego nas Połączyła. Stając tu z nami, dotykasz serca, aby powracać do swojego Wnętrza, aby definiować na Nowo Człowieczeństwo, dla Siebie i dla wszystkich, poprzez swoje oczyszczone, ukochane, autentyczne, wrażliwe Wnętrze masz największy wpływ na to, co na Zewnątrz. Zasilasz nie tylko ideę, ale realnie wpływasz na zmiany w świecie.

Jak Pustynia działa? Dlaczego tak w nią inwestujemy? Ona nieustannie nas wspiera, sprawia, że masz uczucia rozbierania do Nagiej Prawdy, do Twojej całkowitej Wolności poprzez Twój Dom, prawdę, jaką nosisz w sercu. Dzięki niej zostawiasz Ślad pozytywnych fundamentalnych zmian i rozpalasz Ogień Swojego życia z tym głębokim, rdzeniowym sensem. Dokładasz się więc do zdarzeń, które dodadzą Ci paliwa do życia.
O tym jest PRAWO PUSTYNI. A sama Pustynia jest niezmiennie tłem dla Człowieka i miejscem naszego wartościowego spotkania. Bądź z nami.

DODATKOWO Ta wpłata oznacza, że otrzymujesz rezerwację na zakup biletu na najważniejsze wydarzenie na żywo w lecie 2023 roku na Pustyni Błędowskiej, kiedy ruszy pierwsza pula biletów (później ceny rosną). Mamy ograniczone miejsca i imienne wejściówki, także to cenna rzecz.
Dodatkowo Twoje imię i nazwisko będzie wyświetlone w podziękowaniach na stronie internetowej (FB i IG).

Z serca dziękujemy!
Prawo Pustyni
Desert Team

avatar

Nowy użytkownik

PRAWO PUSTYNI

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.