Avatar użytkownika

Paulina Śliwa Art

0
patronów
0 
miesięcznie
72 
łącznie
0
patronów
0 zł 72 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
MIŁY PRZECHODZIEŃ

Dziękuję Ci za Twój datek. Jestem jak grajek, który od lat przychodzi na tę samą ulicę by umilić przechodniom czas. Cieszę się, że zostało to docenione. Twoje wsparcie zostanie przeznaczone na przybory do rysunku, oraz na akcesoria i sprzęt (np. lampa, statyw) do nagrywania lepszej jakości filmów. Wypiję szklankę wody z cytryną za Twoje zdrowie!
12 zł miesięcznie
HOJNY KARCZMARZ

Widzi wytrwałego grajka przez okno swojej karczmy i bardzo go docenia! Twoje 10 zł to dodatkowy przekaz magiczności, którymi doładowujesz moje pomysły, a tym samym opowieści i rysunki spod mej ręki. Dziękuję Ci. Twoje wsparcie zostanie przeznaczone na przybory do rysunku, oraz na akcesoria i sprzęt (np. lampa, statyw) do nagrywania lepszej jakości filmów. Wypiję zieloną herbatę za Twoje zdrowie!
24 zł miesięcznie
WSPIERAJĄCA BABUSZKA

Właśnie zostałeś/aś moją Wspierającą Babuszką. Dziękuję i obiecuję nie przetrwonić na głupoty! Twoje wsparcie bardzo wiele dla mnie znaczy, zostanie przeznaczone na przybory do rysunku, oraz na akcesoria i sprzęt (np. lampa, statyw) do nagrywania lepszej jakości filmów. Wypiję za Ciebie kawusię z mlekiem migdałowym, a jeśli zdecydujesz się wspierać mnie przez 3 miesiące z rzędu, otrzymasz druk A5 jednej z moich prac na papierze dobrej jakości, wraz z kilkoma napisanymi przeze mnie słowami na odwrocie (wysyłka na terenie Polski).
48 zł miesięcznie
KOCHAJĄCY ŁOBUZ

Jeśli chcesz mi dać porządnego kopniaka miłości, to ten próg jest dla Ciebie. Poczuj moją ogromną wdzięczność! Twoje wsparcie zostanie przeznaczone na przybory do rysunku, oraz na akcesoria i sprzęt (np. lampa, statyw) do nagrywania lepszej jakości filmów. Wypiję za Ciebie lampkę półwytrawnego, czerwonego wina, a jeśli zdecydujesz się wspierać mnie przez 3 miesiące z rzędu, otrzymasz druk A4 jednej z moich prac na papierze dobrej jakości, wraz z kilkoma napisanymi przeze mnie słowami na odwrocie (wysyłka na terenie Polski).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Paulina Śliwa Art w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Rysunkami i słowami opowiadam historie ze świata, w którym Leszy i Baba Jaga nadal żyją i mają się dobrze.

W poszukiwaniu wyjątkowości w życiu często trafiamy w miejsca, z których już dawno "wyrośliśmy", na przykład w mity, baśnie i magiczne opowieści.

To one zabierają nas do świata, w którym dzieją się rzeczy niesłychane, magia jest na porządku dziennym, a niezwykłe stwory można spotkać tuż za rogiem.

Otwieram dla Ciebie ten tajemniczy świat, który pozwoli Ci poczuć się jak naoczny obserwator zarówno wielkich wydarzeń i trywialnych sytuacji, jednak zawsze przyprawionych pradawną magią.

Jeśli tak samo jak ja nie wyobrażasz sobie życia bez zapierających dech w piersiach heroicznych opowieści, mitycznych stworzeń i mądrych, ludowych podań, jest mi niezwykle miło powitać Cię w naszej wspólnej podróży :)

 

Posługuję się zarówno rysunkiem, jak i słowem. Inspiruję się ludowymi wierzeniami Słowian oraz magicznymi historiami z filmów i książek.

______________________

______________________


 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Paulina Śliwa Art już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Milena Dybowska
Milena Dybowska
24 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.