Fundacja Peruna

W Patronite od 07.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 475

Liczba Patronów: 707

Zostań Patronem
Kup na prezent
25 patronów
1 220 miesięcznie
5 640 łącznie
Edukujemy dzieciaki , pomagamy zwierzętom

O Autorze

Jesteśmy organizacją, która edukuje dzieci i młodzież w zakresie postępowania ze zwierzętami jak i pomaga doraźnie zwierzętom domowym i dzikim.

Organizujemy spotkania edukacyjne w szkołach, przedszkolach, domach kultury itp. podczas których pokazujemy zwierzęta od trochę innej strony.

Wiedząc jak ważne jest odpowiednie podejście i przekazywanie informacji, która dotrze do dzieci. Nasze projekty są urozmaicane np. obecnością niektórych zwierząt czy sztuczkami iluzjonistycznymi.

Fundacja powstała również dlatego aby w miarę możliwości pomagać zwierzętom. Przyjmujemy różne zwierzęta na domy tymczasowe, organizujemy adopcje, zbiórki pieniężne dla podopiecznych, szukamy domów stałych, organizujemy transport i wiele innych rzeczy.

Z uwagi na zamiłowanie do dzikich zwierząt staramy się zostać ośrodkiem rehabilitacyjnym dla dzikich zwierząt.

FUNDACJĘ PERUNA tworzą ludzie, którzy na co dzień zajmują się zwierzętami dzięki czemu wiedza zdobyta przez lata, znajomość tematu oraz możliwość skłoniły nas do sformalizowania naszej działalności charytatywnej i założenia organizacji.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz Górecki
Łukasz Górecki
Próg: 10 zł
Nataliia Chabanenko
Nataliia Chabanenko
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
INAC sp. z o.o.
INAC sp. z o.o.
Próg: 500 zł
Maciek Czuba
Maciek Czuba
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł