Avatar użytkownika

Fundacja Peruna

30
patronów
885 
miesięcznie
17 310 
łącznie
30
patronów
885 zł 17 310 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Przyjaciel Peruny

Jest to próg, dzięki któremu możemy się rozwijać, profesjonalizować opiekę nad zwierzętami w fundacji poprzez zakup klatek, transporterów, suplementów diety, leków, itp. - dla Ciebie to tylko 10 zł, ale dla nas osoby, które decydują się na ten próg są olbrzymim wsparciem.

W podziękowaniu za subskrypcję Patron otrzymuje od nas dyplom przyjaciela Peruny oraz plakietkę lub smyczkę z naszym logo.
20 zł miesięcznie
Gołębie serce

W tym progu chcemy zabezpieczyć podstawową karmę dla najliczniejszej grupy zwierząt w naszej fundacji, a mianowicie gołębi. Ziarno, które będzie zakupione z tego progu będzie służyć do wykarmienia grzywaczy ,sierpówek, gołębi hodowlanych, które do nas trafiają oraz licznej grupy gołębi miejskich, która przybywa do Peruny na rekonwalescencję, odkarmienie czy zdziczenie.

W podziękowaniu za subskrypcję Patron otrzymuje od nas dyplom przyjaciela Peruny ,przypinkę lub smyczkę z naszym logo oraz zapraszamy go na osobiste karmienie tych ptaków w naszej fundacji
30 zł miesięcznie
Małe jest piękne

W tym progu chcemy zabezpieczyć podstawowe pożywienie dla małych zwierząt, które przebywają pod opieką naszej fundacji. Do wirtualnej adopcji w tym progu polecają się króliki, cavie domowe, szczury, ptaszki egzotyczne, papuga żako, gęsi ,kury, kogut, perliczka i wiele innych - lista zwierząt wraz z opisami znajduje się na naszej stronie www.peruna.org.pl.

W podziękowaniu za subskrypcję Patron otrzymuje od nas dyplom przyjaciela Peruny, przypinkę lub smyczkę, raz w miesiącu otrzymuje zdjęcie z informacją o swoim podopiecznym oraz możliwość odwiedzenia go w naszej fundacji w wyznaczonych terminach
35 zł miesięcznie
Jeżowy przyjaciel

Ten próg specjalnie uruchamiany dla jeży, które trafiają na zimowanie do naszej fundacji z ośrodków rehabilitacji dla dzikich zwierząt oraz od osób prywatnych - dzięki czemu mogą przetrwać zimę z Waszą pomocą i zostać wypuszczone na wolność w odpowiednim miejscu i czasie na wiosnę (jeśli zdrowie na to pozwala). Lista jeży tak samo będzie znajdowała się u nas na stronie www.peruna.org.pl - jeśli takowe się pojawią od razu będziemy o tym informować.

W podziękowaniu Patron dostaje dyplom przyjaciela Peruny, przypinkę lub smyczkę z naszym logo oraz raz w miesiącu będą wysyłane do niego zdjęcia z jego podopiecznym
50 zł miesięcznie
Zostań pasterzem naszych owieczek

W tym progu, jeśli masz ochotę, zapraszamy do adopcji wirtualnej naszych owiec lub barana, dzięki czemu będą miały zapewnione jedzenie - opis znajduje się na stronie www.peruna.org.pl.

W ramach podziękowania otrzymujesz od nas dyplom przyjaciela Peruny, przypinkę lub smyczkę z naszym logo, raz w miesiącu zdjęcie Twojego podopiecznego oraz możliwość odwiedzenia owieczek w wyznaczonym przez nas terminie
100 zł miesięcznie
Duży może więcej

W tym progu zachęcamy do objęcia wirtualną opieką jednego z naszych dużych zwierząt takich jak koń , świnia czy koza. Dzięki tym wpłatom będziemy mieli możliwość zapewnienia im podstawowego pokarmu - lista dużych zwierząt do wirtualnej adopcji znajduje się na www.peruna.org.pl.

W ramach podziękowania otrzymujesz od nas dyplom przyjaciela Peruny, smyczkę lub przypinkę z naszym logo, zdjęcie swojego podopiecznego raz w miesiącu oraz możliwość odwiedzenia go wyznaczonym przez nas terminie
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
VIP

Jest to próg, który głównie skierowany jest do firm, ale oczywiście nie powstrzymamy Cię, jeśli będziesz chciał nas wesprzeć.

Oferujemy podziękowania na naszej stronie internetowej wraz z logo, a ponadto na życzenie darczyńcy organizujemy warsztaty dla danej klasy lub spacer edukacyjny wraz z grą terenową dla wybranej grupy dzieci. Nie są to tylko jednorazowe akcje - możemy zorganizować raz na kwartał. Oprócz wielkiej pomocy dla naszej fundacji firma może liczyć na nasze wsparcie w różnych projektach ekologicznych

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Peruna w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Edukujemy dzieciaki , pomagamy zwierzętom


Jesteśmy organizacją, która edukuje dzieci i młodzież w zakresie postępowania ze zwierzętami jak i pomaga doraźnie zwierzętom domowym i dzikim.

Organizujemy spotkania edukacyjne w szkołach, przedszkolach, domach kultury itp. podczas których pokazujemy zwierzęta od trochę innej strony.

Wiedząc jak ważne jest odpowiednie podejście i przekazywanie informacji, która dotrze do dzieci. Nasze projekty są urozmaicane np. obecnością niektórych zwierząt czy sztuczkami iluzjonistycznymi.

Fundacja powstała również dlatego aby w miarę możliwości pomagać zwierzętom. Przyjmujemy różne zwierzęta na domy tymczasowe, organizujemy adopcje, zbiórki pieniężne dla podopiecznych, szukamy domów stałych, organizujemy transport i wiele innych rzeczy.

Z uwagi na zamiłowanie do dzikich zwierząt staramy się zostać ośrodkiem rehabilitacyjnym dla dzikich zwierząt.

FUNDACJĘ PERUNA tworzą ludzie, którzy na co dzień zajmują się zwierzętami dzięki czemu wiedza zdobyta przez lata, znajomość tematu oraz możliwość skłoniły nas do sformalizowania naszej działalności charytatywnej i założenia organizacji.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Peruna już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka Defus
Agnieszka Defus
35 zł
Jagoda Orlowska
Jagoda Orlowska
35 zł
Adam
Adam
100 zł
Joanna Janik
Joanna Janik
35 zł
Anna Rzepka
Anna Rzepka
35 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.