NaukowoTV

W Patronite od 05.10.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 353

Liczba Patronów: 314

Zostań Patronem
Kup na prezent
64 patronów
1 610 miesięcznie
69 594 łącznie

Poszerzenie ekipy NaukowoTV!

4 000 zł

miesięcznie

40%

osiągnięto

2 390 zł

brakuje

Moim marzeniem jest kręcić filmy nie tylko merytorycznie ciekawe, ale także zaskakujące realizacyjnie. Do tego potrzebne są chęci, wiedza, czas oraz pieniądze. Tego pierwszego mi nigdy nie brakowało i nie brakuje. Jako popularyzator nauki, nie mam także problemów ze zdobywaniem wiedzy. Przy natłoku pracy problemem zaczyna być czas, którego mam coraz mniej mimo coraz większej ilości pomysłów, które niestety często zostają nie zrealizowane.

Nadszedł czas by poszerzyć ekipę NaukowoTV o osobę/osoby które wspomogłyby mój proces twórczy.

Tworzenie świetnych grafik, obsługa mediów społecznościowych, pisanie postów na Facebooku, organizacja Discorda (i dyskusji na nim) – to wszystko jest bardzo czasochłonne. Zatrudnienie dodatkowej osoby bardzo mnie w tej kwestii odciąży. A to tylko kolejny krok w stronę większej jakości, lepszych materiałów i częstszych filmów na YouTube. Poza tym przydałby mi się ktoś do pomocy podczas nagrań, montażysta…

Mój projekt jest wymagający pod wieloma względami i bez pomocy osoby z zewnątrz nie jestem w stanie pchnąć go na kolejne, wyższe poziomy rozwoju. Na początku nie wykluczam zatrudnienia kogoś na pół etatu lub na godziny jednak finalnie chciałbym mieć nie pracownika a człowieka z pasją, który wniesie w NaukowoTV wiele dobrego, co z pewnością przełoży się na zadowolenie widzów.

Kwota 4000 zł miesięcznie z pewnością pozwoliłaby poprawić obecną sytuację. Mógłbym uzyskać pomoc z zewnątrz przy moim projekcie co z pewnością przyczyniłoby się nie tylko do jakości, ilości i intensywności wydawania materiałów filmowych. Mam także pomysły na kolejne ciekawe wydarzenia i projekty do których chciałbym Was zaprosić.

Jednak, by móc to zrealizować, potrzebuję Waszej pomocy!

Więcej dyskusji z ciekawymi gośćmi!

5 500 zł

miesięcznie

29%

osiągnięto

3 890 zł

brakuje

Spotkania z naukowcami i specjalistami z danych dziedzin to z pewnością jedna z
najważniejszych aktywności NaukowoTV. Podczas tych dyskusji nierzadko mamy
okazję dowiedzieć się wielu nowych rzeczy, dlatego zamierzamy kontynuować to
dzieło.

Dotychczasowe spotkania pokazały nam, jak bardzo potrzebujemy rozmów z
autorytetami ze świata nauki, a dzięki Waszemu wsparciu moglibyśmy organizować takie spotkania znacznie częściej, niż raz na miesiąc oraz zapraszać na nie więcej ciekawych osobistości.

Chcielibyście dowiedzieć się więcej o pracy górnika? A może interesuje Was
genetyka i jej możliwości? Czy terapia genowa to przyszłość, czy fikcja? Co powiecie
na rozmowę z paleontologiem? Czy warto wracać na Księżyc? A może macie swoje
pomysły na dyskusję?

Więcej, lepiej, dalej!

8 000 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

6 390 zł

brakuje

Rozwój wymaga ciągłych inwestycji. Dzięki takim funduszom mógłbym sprawić, że NaukowoTV to nie będzie tylko kanał na YouTube, ale także prężnie działająca instytucja zajmująca się popularyzacją nauki.

Moglibyśmy - prócz dotychczasowej działalności - zająć się tworzeniem mini superprodukcji popularnonaukowych z aktorami oraz scenografią. Moim marzeniem jest wzięcie udziału z takimi profesjonalnie wykonanymi filmami w różnego rodzaju konkursach (np. Grand Video Award).

Mam także marzenie by stworzyć miejsce, w którym miłościcy nauki będą mogli się spotykać i rozmawiać. Miejsce gdzie będą organizowane ciekawe wydarzenia i prelekcje. Gdyby udało nam się osiągnać ten cel jestem pewien, że realizacja tego marzenia znacznie by się przybliżyła.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jakub Durołek
Jakub Durołek
Próg: 100 zł
Natalia Przymuszała Wolniak
Natalia Przymuszała Wolniak
Próg: 50 zł
Michał Smereczyński
Michał Smereczyński
Próg: 50 zł
Witek Paprzycki
Witek Paprzycki
Próg: 25 zł
Magda
Magda
Próg: 15 zł
Paweł Skornia
Paweł Skornia
Próg: 15 zł