NaukowoTV

W Patronite od 05.10.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 265

Liczba Patronów: 262

Zostań Patronem
Kup na prezent
69 patronów
1 795 miesięcznie
45 879 łącznie

Poszerzenie ekipy NaukowoTV i własne studio!

4 000 zł

miesięcznie

44%

osiągnięto

2 205 zł

brakuje


Moim marzeniem jest kręcić filmy nie tylko merytorycznie ciekawe, ale także zaskakujące realizacyjnie. Do tego potrzebne są chęci, wiedza, czas oraz pieniądze. Tego pierwszego mi nigdy nie brakowało i nie brakuje. Jako popularyzator nauki, nie mam także problemów ze zdobywaniem wiedzy. Przy natłoku pracy problemem zaczyna być czas, którego mam coraz mniej mimo coraz większej ilości pomysłów, które niestety często zostają nie zrealizowane. I tutaj płynnie przechodzimy do kwestii pieniędzy.

Nadszedł czas by poszerzyć ekipę NaukowoTV o osobę/osoby które wspomogłyby mój proces twórczy.

Często przydałby się ktoś do pomocy podczas nagrań, zatrudnienie montażysty podniosłoby jakość materiałów. Wiele czasu zajmuje mi także obsługa mediów społecznościowych, pisanie postów na facebooka (bo NaukowoTV to nie tylko wiedza przekazywana w formie filmów), tworzenie grafik czy research związany z produkcją scenariuszy do filmów.

Jak widzicie, mój projekt jest wymagający pod wieloma względami i bez pomocy osoby z zewnątrz nie jestem w stanie pchnąć go na kolejne, wyższe poziomy rozwoju. Na początku nie wykluczam zatrudnienia kogoś na pół etatu lub na godziny jednak finalnie chciałbym mieć nie pracownika a człowieka z pasją, który wniesie w NaukowoTV wiele dobrego, co z pewnością przełoży się na zadowolenie widzów.

Innym apektem jest sprzęt i budowa własnego studia. Do tej pory pracowałem głównie w moim niewielkim mieszkaniu jednak pod wieloma względami mnie to ogranicza. Posiadam zbyt mało miejsca i swobody by tworzyć takie filmy jak bym chciał.

Kwota 4000 zł miesięcznie z pewnością pozwoliłaby poprawić obecną sytuację. Mógłbym przenieść się z nagrywaniem w inne miejsce a także uzyskać pomoc z zewnątrz przy moim projekcie co z pewnością przyczyniłoby się nie tylko do jakości, ilości i intensywności wydawania materiałów filmowych. Mam także pomysły na kolejne ciekawe wydarzenia do których chciałbym Was zaprosić a także na nowe kanały na YouTube.

Jednak, by móc to zrealizować, potrzebuję Waszej pomocy!

Więcej, lepiej, dalej!

7 000 zł

miesięcznie

25%

osiągnięto

5 205 zł

brakuje

Rozwój wymaga ciągłych inwestycji. Dzięki takim funduszom mógłbym sprawić, że NaukowoTV to nie będzie tylko kanał na YouTube, ale także prężnie działająca instytucja zajmująca się popularyzacją nauki.

Jeśli poprzedni cel umożliwiłby zatrudnienie kogoś na godziny, lub na część etatu, to ten pozwoliłby na pełno etatową współpracę. Chyba nie muszę mówić ile zyskałby cały projekt gdyby zamiast dwóch rąk do pracy miałbym cztery? Albo sześć? 😀

Moglibyśmy - prócz dotychczasowej działalności - zająć się tworzeniem mini superprodukcji popularnonaukowych z aktorami oraz scenografią. Moim marzeniem jest wzięcie udziału z takimi profesjonalnie wykonanymi filmami w różnego rodzaju konkursach (np. Grand Video Award).
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jakub Włoszek
Jakub Włoszek
Próg: 10 zł
Piotr Rymarz
Piotr Rymarz
Próg: 25 zł
Kamila W
Kamila W
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Filip Rudnicki
Filip Rudnicki
Próg: 25 zł
Mateusz Grytz
Mateusz Grytz
Próg: 25 zł