Avatar użytkownika

Pet Patrol Rybnik

9
patronów
360 
miesięcznie
5 055 
łącznie
9
patronów
360 zł 5 055 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
"Kocia Banda"
Decydując się na dołączenie do Kociej Bandy i wspierając nas piątakiem sprawiasz, że możemy zapewnić jednemu z naszych podopiecznych puszeczkę dobrego i zdrowego jedzonka. Jest to szczególnie ważne, bo często pod naszą opiekę trafiają zwierzęta wymagające odpowiedniego pokarmu, który postawi je na łapki. Dziękujemy!
20 zł miesięcznie
"Psia Brygada"
Witamy w szeregach Psiej Brygady! Dzięki Twojej pomocy możemy pozwolić sobie na kilka puszek jedzonka dla podopiecznych wymagających specjalistycznej karmy lub paczuszkę żwirku. W zamian otrzymasz podziękowania wraz z niepublikowanymi zdjęciami naszych podopiecznych, specjalnie dla Ciebie! Dziękujemy!
50 zł miesięcznie
"Futrzaste Stado"
Wypas! Cieszymy się z Twojej obecności w naszym Stadzie! Wspierając nas taką sumą sprawiasz, że możemy pozbyć się niechcianych pasażerów z organizmów naszych zwierzaków oraz ich futerek. A co w zamian? Oprócz nagród z wcześniejszych progów dodatkowo otrzymasz wyjątkowe nagranie z podopiecznymi Pet Patrolu. Dziękujemy, jesteś super!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pet Patrol Rybnik w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pet Patrol Rybnik to grupa ludzi, którzy aktywnie działają na rzecz ochrony i pomocy zwierzętom.

Kim jesteśmy?

Wolontariuszami!
Oznacza to, że wszyscy członkowie Fundacji (wraz z zarządem) pracują na rzecz zwierząt bez żadnych materialnych wynagrodzeń. Wszelkie zadania wykonujemy w swoim wolnym czasie, który z własnej inicjatywy wygospodarowaliśmy, aby móc pomagać czworonogom. Każdy z nas jest inny, dzięki czemu nasze predyspozycje i zainteresowania kreatywnie wspomagają działalność całej Fundacji. Są pośród nas osoby zarówno pracujące, jak i studenci oraz uczniowie, kobiety i mężczyźni, wszyscy w zróżnicowanym wieku, a łączy nas wielka miłość do zwierzaków.

Pet Patrolowi Rybnik grozi zakończenie działalności. Utrzymanie i leczenie zwierząt kosztuje rocznie pół mln złotych, Archiwum

Nasza misja?

Ratowanie zwierząt!
Naszym zadaniem jest podejmowanie interwencji na podstawie Waszych zgłoszeń, dotyczących właściwie każdej krzywdy dziejącej się bądź wyrządzonej zwierzętom w naszej okolicy. Pomagamy zarówno czworonogom pozostawionym na pastwę losu, jak i tym skrzywdzonym przez człowieka. Leczenie i opieka w domach tymczasowych to stan przejściowy, gdy czuwamy nad naszymi podopiecznymi, aby później móc zrealizować najwyżej postawiony przez nas cel – znalezienie szczęśliwych domów dla jak największej ilości zwierzaków.

 

Cele Autora

Pierwsza Pomoc
  • 1 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Nie ma dnia, w którym coś by się nie działo, od interwencji po łapanie i transport rannych zwierząt w godzinach nocnych do weterynarza. Dla tych wdzięcznych pyszczków warto działać, jednak finanse też są istotne. Dzięki takiemu wsparciu, jesteśmy w stanie zaopatrzyć naszych podopiecznych w podstawowe produkty, w jedzenie, żwirki, leki.
Spokojniejszy sen
  • 3 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Otrzymując miesięcznie takie wsparcie możemy spokojniej spać, wiedząc że nawet w kryzysowej sytuacji jesteśmy w stanie pomóc zwierzęciu bo mamy ku temu środki. Czy to podopiecznym którym kończą się zapasy, czy to całkiem nowym zwierzakom które trafiają pod nasze skrzydła i wymagają intensywnej opieki oraz długoterminowego specjalistycznego leczenia.
Błogosławieństwo Patronów
  • 5 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Szaleństwo! Dzięki takiemu zastrzykowi gotówki możemy kompleksowo wyleczyć i wyadoptować kilka czworonogów, wykarmić i utrzymać 10 razy tyle. Zwierzaki które do nas trafiają często wymagają pilnych operacji i długoterminowego leczenia. Każde z nich jest podstawowo odrobaczane, odpchlone, szczepione, ma wykonywane podstawowe testy pod kątem różnych chorób zakaźnych. Spełnienie celu 5 000 tysięcy złotych miesięcznie wesprze nasz budżet weterynaryjny.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pet Patrol Rybnik już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kinga Kachel
Kinga Kachel
20 zł
Joanna Benisz
Joanna Benisz
20 zł
Paweł Krzykus
Paweł Krzykus
50 zł
Marcin Nocon
Marcin Nocon
50 zł
Aleksandra Chomicka
Aleksandra Chomicka
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.