Pet Patrol Rybnik

W Patronite od 13.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
195 łącznie

Pierwsza Pomoc

1 000 zł

19%

osiągnięto

805 zł

brakuje

Nie ma dnia, w którym coś by się u nas nie działo... Cały czas coś się dzieje, od interwencji po łapanie i transport rannych zwierząt do weterynarza. Dla tych wdzięcznych pyszczków i mordek warto działać, jednak finanse też są istotne. Dzięki takiemu wsparciu jesteśmy w stanie zaopatrzyć naszych podopiecznych w jedzonko, żwirki i inne potrzebne produkty a nawet opłacić część faktur za leczenie zwierzaków.

Spokojniejszy sen

3 000 zł

6%

osiągnięto

2 805 zł

brakuje

Otrzymując miesięcznie takie wsparcie możemy spokojniej spać, wiedząc że nawet w kryzysowej sytuacji jesteśmy w stanie pomóc zwierzęciu bo mamy ku temu środki. Czy to podopiecznym którym kończą się zapasy, czy to całkiem nowym zwierzakom które trafiają pod nasze skrzydła i wymagają intensywnej opieki oraz długoterminowego specjalistycznego leczenia.

Błogosławieństwo Patronów

5 000 zł

3%

osiągnięto

4 805 zł

brakuje

Szaleństwo! Dzięki takiemu zastrzykowi gotówki możemy kompleksowo wyleczyć i wyadoptować kilka czworonogów, wykarmić i utrzymać 10 razy tyle. Zwierzaki które do nas trafiają często wymagają pilnych operacji i długoterminowego leczenia. Każde z nich jest podstawowo odrobaczane, odpchlone, szczepione, ma wykonywane podstawowe testy pod kątem różnych chorób zakaźnych. Spełnienie celu 5 000 tysięcy złotych miesięcznie wesprze nasz budżet weterynaryjny.