Pfen Crypto

W Patronite od 07.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 657

Liczba Patronów: 1723

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
736 miesięcznie
11 178 łącznie
Jestem Pfen i zajmuje się kryptowalutami. Szczególnie siedzę w analizie technicznej. Prowadzę kanał na YT na którym dzielę się swoimi analizami!

O Autorze

Cześć! Jestem Pfen.

Jestem Pfen i zajmuje się kryptowalutami. Robię analizy, które się podobają ludziom. . Szczególnie siedzę w analizie technicznej. Do moich analiz używam przede wszystkim teorii fal Elliota, układów harmonicznych oraz własnej wiedzy i spostrzeżeń dotyczących rynku. Dzięki oglądaniu i wspieraniu mnie otrzymasz dostęp do szerszej gamy moich przemyśleń i informacji, które mogą pomóc ci w staniu się skuteczniejszym traderem na rynku. Prowadzę kanał na YT na którym dzielę się swoimi analizami. Jeżeli jesteś zainteresowany to wejdź już teraz a upewnisz się, że masz do czynienia z profesjonalistą!

Zapraszam!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika