pixelretroshop.pl

W Patronite od 15.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1619

Liczba Patronów: 1337

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
125 miesięcznie
4 035 łącznie
Pixel Retro Shop to internetowy sklep promujący retrogaming. Na naszych kanałach na YT, FB i Twitchu pokazujemy stare gry, konsole i komputery. Na streamy zapraszamy gości z ciekawym sprzętem. Chcemy poszerzać naszą społeczność. Wpłaty na patronite umożliwią nam zapraszanie gości z całej Polski.

O Autorze

Streamujemy w piątki o godz. 18. Staramy się zapraszać gości by współtworzyć razem z widzami społeczność wokół sklepu a także pokazywać sprzęty, których sami nie mamy i poruszać tematy w których niekoniecznie jesteśmy specjalistami. Wpłaty na Patronite pomogą nam poszerzyć pole działalności medialnej - poprzez możliwość zwrotu kosztów podróży i noclegu, będziemy mieli możliwość zapraszać na streamy ciekawych gości spoza Wrocławia i okolic. Możliwe, że również i Ciebie :) Dołącz do naszej społeczności i oglądaj nas w piątki o 18 na:

http://www.youtube.com/pixelretroshop 

http://www.twitch.tv/pixelretroshop

http://www.fb.com/pixelretroshop

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
ganim
ganim
Próg: 15 zł
Tomasz Michaluk
Tomasz Michaluk
Próg: 30 zł
Jacek Podolski
Jacek Podolski
Próg: 5 zł
Michał Stępień
Michał Stępień
Próg: 10 zł
Marcin Pa
Marcin Pa
Próg: 10 zł
Tomasz Marcinkowski
Tomasz Marcinkowski
Próg: 10 zł