W Patronite od 10.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1074

Liczba Patronów: 1896

Zostań Patronem
2 patronów
210 miesięcznie
6 660 łącznie
Zespół, który od 20 lat łączy w swojej twórczości muzykę alternatywną z poezją. Mają na koncie sześć albumów (w tym bestsellerowy "Projekt Grechuta" z 2011 roku), 900 zagranych koncertów oraz takie przeboje jak: "Niebezpiecznie piękny świt", "Nic nie pachnie jak ty" czy "Najbardziej".

O Autorze

Witajcie!

   Pewnie jesteście zdziwieni, że spotykamy się na tym portalu, ale jest on niczym szalupa ratunkowa dla naszego zespołu w tych trudnych czasach.

   Przez lata mogliśmy grać dla Was na żywo w przeróżnych miejscach, poczynając od małych klubów, poprzez biblioteki, kończąc na największych i najważniejszych salach koncertowych i festiwalach naszego pięknego kraju.

   Dziś całą naszą działalność artystyczną musimy przenieść do sieci i tu prosimy Was drodzy Przyjaciele o wsparcie. Bez Was i Waszego wsparcia nasz zespół nie będzie mógł dalej działać.

   Dlatego proponujemy Wam serię koncertów " PLATEAU 5/7". Czyli: począwszy od piątku 27 listopada będziemy grać dla Was koncerty online w formule 5/7 (pięć piosenek co siedem dni).  Przy czym to Wy wybieracie repertuar! Aha, zadbamy, żeby każdy z koncertów odbył się w innym, nieoczywistym miejscu. I żeby każdy nasz występ był niespodzianką i zaskoczeniem! Bo o szaleństwo tutaj chodzi :-) Gwarantujemy Wam muzyczną jazdę bez trzymanki. Co tydzień w innym miejscu. Co tydzień z innym repertuarem!

   Nie zamierzamy też spocząć na laurach, więc będziemy nagrywać kolejne piosenki. Fundusze przekazane przez Was drodzy Patroni, pozwolą na sfinansowanie studia i innych wydatków związanych z wydawaniem muzyki. Każdy utwór nagrany w tym trudnym okresie dzięki Wam, będziemy  publikowali jak najszybciej, żebyście usłyszeli efekt naszej pracy.

   A gdy tylko sytuacja się uspokoi, ruszymy w prawdziwą trasę, by móc się z Wami spotykać na żywo, bo to najbardziej kochamy.

Ściskamy Was mocno!

Michał, Marcin, Karol
 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Małgorzata Imiołek
Małgorzata Imiołek
Próg: 180 zł
Aneta Pytka
Aneta Pytka
Próg: 30 zł