Avatar użytkownika

Jakub Poczęty

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

No dzień dobry, zapraszam, zapraszam. Nazywam się Jakub Poczęty, od 2015 zajmuję się szeroko pojętą komedią, przede wszystkim stand-upem. Poza występowaniem streamuję, ogarniam podcast z Kubą Ćwiekiem i jestem w trakcie nagrań dwóch kolejnych.

Witam serdecznie, tu Jakub Poczęty. Od 2015 robię stand-up, jeżdżę po po polach malowanych zbożem rozmaitem w tej Polsce naszej ukochanej, ale i za granicą zaznaczam swoją obecność (głównie graffiti na ścianach dworców) (poprzedni nawias to żart, proszę mnie nie ścigać Panowie Policjanci). 

Od początku pandemii zacząłem też streamować, najpierw na twitch.tv (zrezygnowałem jednak po tym, jak okazało się, że musiałbym prezentować wdzięki w dmuchanym basenie, a nie stać mnie na wynajęcie ratownika), następnie na YouTube. Tu możesz zobaczyć taki przykładowy stream, z clickbaitowym tytułem dla zasięgów: 

Poza streamami zająłem się też nieco podcastami, "Kuba do Jakuba" realizuję z Jakubem Ćwiekiem, zaś obecnie jestem w trakcie nagrań rozmów o planszówkach, komedii i popkulturze z Kaczmarem z kanału Geek Factor.

W planach na najbliższy czas mam kontynuowanie streamów, nagrywanie podcastów z w/w Panami oraz podcastu z moją partnerką, znaną streamowej publiczności jako Pani Prezes, w którym będziemy rozmawiać o bieżących wydarzeniach, internetowych dramach itd. z dwóch różnych perspektyw (kobity i chłopa, to o to chodzi, bo wiecie, baby to takie są, a chłopy to inne, he he). 

Oczywiście to co najważniejsze to stand-up, w tym roku poza standardową wrzutką STAND-UP | CAŁY PROGRAM | WPISZ ROK PUBLIKACJI zacząłem też wrzucać cykl "Miejskie opowieści", czyli gadki z ludźmi o ich miastach. (Tu by się rejestrator dźwięku przydał, bo czasem brzmi to niczym... no niczym to nie brzmi). 

Najbliższy duży projekt to trasa z występami po Europie, taki budżetowy "Komik dookoła UE", gdzie planuję wyruszyć w miesięczną trasę po kilku krajach Europy i zagrać dla Polonii (fanów Legii proszę o spokój). 

JEŚLI!

dramatyczna pauza

JEŚLI! 

Chcesz mnie wesprzeć i pomóc w rozwoju projektów, inwestycjach w sprzęt i w trasę, a przy okazji dołączyć do WYBITNIE ELITARNEGO GRONA PATRONÓW to zapraszam do wybrania progu wsparcia i wybicia się z niego daleeeko, daleeeeko niczym nasz polski orzeł Adam Małysz. 
 

POZDRAWIAM, Z WYRAZAMI SZACUNKU

J. Poczęty