Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  podkarpacieLIVE.pl - największy portal internetowy o piłce nożnej na Podkarpaciu.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Serwis internetowy www.podkarpacielive.pl to największy portal o piłce nożnej na Podkarpaciu. Znajdziecie u nas wyniki na żywo, relacje z meczów, informacje o strzelach i wszelkie statystyki - od Ekstraklasy do klasy C. Jesteśmy z wami nieprzerwanie od 2009 roku i cały czas chcemy się rozwijać, by dostarczać Wam jak najlepsze treści.

Niedawno wystartowaliśmy z nowym projektem - rozwijamy nasz kanał na YouTube i prowadzimy transmisje wideo z meczów. Powstało podkarpacieLIVE.TV! Robimy transmisje wideo na żywo relacje wideo online - tak jak w telewizji, tylko z meczów, których raczej w telewizji nie zobaczycie. Dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia!
 

Zaopatrzyliśmy się w profesjonalny sprzęt umożliwiający nam prowadzenie transmisji w jakości Full HD (1080p) wraz z komentarzem. Przez okres ostatnich kilku miesięcy przeprowadziliśmy ponad 80 transmisji na żywo. Każdą z nich oglądało od kilku do nawet 25-30 tys. widzów.

 

Koszty takich relacji niestety są niemałe. Staramy się szukać firm, które w zamian za reklamę wesprą nas finansowo, ale nie jest to łatwe i często nie wystarcza na pokrycie wszystkich kosztów. Musimy opłacić kamerzystów, osoby odpowiedzialne za sprzęt i obsługę technicznę oraz pokryć koszty dojazdów czy też internetu. Właśnie dlatego prosimy Was o pomoc - tylko dzięki Wam transmisji może być więcej i stale będziemy mogli poprawiać ich jakość.

 

Bardzo prosimy Was o wsparcie dzięki, któremu nasz wspólny projekt będzie się rozwijał. Liczy się każda złotówka!

 

Poniżej możecie zobaczyć przykłady tego, co udało nam się zrobić:

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
To najmniejsza forma wsparcia - zaledwie 5 zł. Jeżeli przypadkiem brzęczy Wam w kieszeni pięciozłotówka - możecie przeznaczyć ją na wsparcie naszej działalności. Nawet tego nie odczujecie, a możecie nam bardzo pomóc. Pomyślcie tylko ilu widzów nas ogląda - gdyby tak każdy dorzucił się po 5 zł miesięcznie mielibyśmy szansą naprawdę urosnąć!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
10 zł miesięcznie to dla każdego z Was na pewno niewielka kwota - dla nas jednak może się to okazać ogromnym wsparciem! Za tą kwotę będziesz mógł zobaczyć na żywo, co najmniej kilkanaście spotkań w miesiącu, a my pokryjemy choć część kosztów naszych transmisji i zwiększymy szanse na powodzenie projektu.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Jeżeli wesprzesz nas kwotą 20 zł możesz być pewien, że znacznie zwiększasz szansę na powodzenia całego projektu podkarpacieLIVE.TV! Dzięki temu będziemy mogli odwiedzać więcej stadionów i przeprowadzić więcej transmisji. W ramach podziękowań otrzymasz od nas smycz na klucze podkarpacielive :-)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
Wsparcie w wysokości 50 zł miesięcznie to już dla nas spory zastrzyk finansowy! Jeżeli takich wpłat będzie więcej, będziemy mogli zainwestować w nowy sprzęt, by pokazywać Wam mecze w lepszej jakości. Pozwoli to również opłacić dodatkowych kamerzystów, dzięki czemu będziemy mogli prowadzić transmisje na kilka kamer albo po prostu robić więcej transmisji. Każdy, kto zdecyduje się na takie wsparcie otrzyma od nas nie tylko smycz na klucze, ale także kubek podkarpacielive!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Jeżeli choć kilku z Was zdecyduje się na wsparcie w wysokości 100 zł miesięcznie możecie być pewni, że transmisji będzie więcej. Każdy, kto zdecyduje się na taki wsparcie otrzyma od nas smycz na klucze, kubek podkarpacielive oraz miejsce reklamowe podczas wybranej transmisji. Podczas relacji możemy zareklamować Twoją firmę bądź wymienić Cię jako jednego ze sponsorów transmisji.

Wszystkich sponsorów, którzy zdecydują się na ten próg wsparcia wymienimy także na naszej stronie internetowej - to właśnie dzięki Wam możemy się rozwijać i robić co raz to lepsze transmisje.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Kwota 500 zł miesięcznie to ogromne wsparcie dla rozwoju naszego projektu. Jeżeli zdecydujesz się wesprzeć nas tą kwotą - zamieścimy reklamę Twojej firmy w pięciu wybranych przez Ciebie meczach, napiszemy również obszerny tekst promocyjny o Twojej firmie. Możesz liczyć też na nasze firmowe gadżety - smycz na klucze i kubek ;)
Zostań patronem
1500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Jeżeli masz firmę i chcesz żeby została ona zareklamowana we wszystkich naszych transmisjach przez cały miesiąc - wesprzyj nas kwotą 1500 zł. To próg zarezerwowany tylko dla jednej firmy, więc możesz poczuć się wyjątkowo. Oprócz reklamy podczas transmisji napiszemy o Twojej firmie na podkarpacielive.pl i przedstawimy ją naszym czytelnikom jako naszego partnera za pośrednictwem mediów społecznościowych. Możesz być pewien, że podrzucimy Ci też trochę gadżetów - kubki i smycze podkarpacielive :-)
Zostań patronem