Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  podkarpacieLIVE.pl - największy portal internetowy o piłce nożnej na Podkarpaciu.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Serwis internetowy www.podkarpacielive.pl to największy portal o piłce nożnej na Podkarpaciu. Znajdziecie u nas wyniki na żywo, relacje z meczów, informacje o strzelach i wszelkie statystyki - od Ekstraklasy do klasy C. Jesteśmy z wami nieprzerwanie od 2009 roku i cały czas chcemy się rozwijać, by dostarczać Wam jak najlepsze treści.

Niedawno wystartowaliśmy z nowym projektem - rozwijamy nasz kanał na YouTube i prowadzimy transmisje wideo z meczów. Powstało podkarpacieLIVE.TV! Robimy transmisje wideo na żywo relacje wideo online - tak jak w telewizji, tylko z meczów, których raczej w telewizji nie zobaczycie. Dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia!
 

Zaopatrzyliśmy się w profesjonalny sprzęt umożliwiający nam prowadzenie transmisji w jakości Full HD (1080p) wraz z komentarzem. Przez okres ostatnich kilku miesięcy przeprowadziliśmy ponad 80 transmisji na żywo. Każdą z nich oglądało od kilku do nawet 25-30 tys. widzów.

 

Koszty takich relacji niestety są niemałe. Staramy się szukać firm, które w zamian za reklamę wesprą nas finansowo, ale nie jest to łatwe i często nie wystarcza na pokrycie wszystkich kosztów. Musimy opłacić kamerzystów, osoby odpowiedzialne za sprzęt i obsługę technicznę oraz pokryć koszty dojazdów czy też internetu. Właśnie dlatego prosimy Was o pomoc - tylko dzięki Wam transmisji może być więcej i stale będziemy mogli poprawiać ich jakość.

 

Bardzo prosimy Was o wsparcie dzięki, któremu nasz wspólny projekt będzie się rozwijał. Liczy się każda złotówka!

 

Poniżej możecie zobaczyć przykłady tego, co udało nam się zrobić:

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
To najmniejsza forma wsparcia - zaledwie 5 zł. Jeżeli przypadkiem brzęczy Wam w kieszeni pięciozłotówka - możecie przeznaczyć ją na wsparcie naszej działalności. Nawet tego nie odczujecie, a możecie nam bardzo pomóc. Pomyślcie tylko ilu widzów nas ogląda - gdyby tak każdy dorzucił się po 5 zł miesięcznie mielibyśmy szansą naprawdę urosnąć!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
10 zł miesięcznie to dla każdego z Was na pewno niewielka kwota - dla nas jednak może się to okazać ogromnym wsparciem! Za tą kwotę będziesz mógł zobaczyć na żywo, co najmniej kilkanaście spotkań w miesiącu, a my pokryjemy choć część kosztów naszych transmisji i zwiększymy szanse na powodzenie projektu.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Jeżeli wesprzesz nas kwotą 20 zł możesz być pewien, że znacznie zwiększasz szansę na powodzenia całego projektu podkarpacieLIVE.TV! Dzięki temu będziemy mogli odwiedzać więcej stadionów i przeprowadzić więcej transmisji. W ramach podziękowań otrzymasz od nas smycz na klucze podkarpacielive :-)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
Wsparcie w wysokości 50 zł miesięcznie to już dla nas spory zastrzyk finansowy! Jeżeli takich wpłat będzie więcej, będziemy mogli zainwestować w nowy sprzęt, by pokazywać Wam mecze w lepszej jakości. Pozwoli to również opłacić dodatkowych kamerzystów, dzięki czemu będziemy mogli prowadzić transmisje na kilka kamer albo po prostu robić więcej transmisji. Każdy, kto zdecyduje się na takie wsparcie otrzyma od nas nie tylko smycz na klucze, ale także kubek podkarpacielive!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Jeżeli choć kilku z Was zdecyduje się na wsparcie w wysokości 100 zł miesięcznie możecie być pewni, że transmisji będzie więcej. Każdy, kto zdecyduje się na taki wsparcie otrzyma od nas smycz na klucze, kubek podkarpacielive oraz miejsce reklamowe podczas wybranej transmisji. Podczas relacji możemy zareklamować Twoją firmę bądź wymienić Cię jako jednego ze sponsorów transmisji.

Wszystkich sponsorów, którzy zdecydują się na ten próg wsparcia wymienimy także na naszej stronie internetowej - to właśnie dzięki Wam możemy się rozwijać i robić co raz to lepsze transmisje.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Kwota 500 zł miesięcznie to ogromne wsparcie dla rozwoju naszego projektu. Jeżeli zdecydujesz się wesprzeć nas tą kwotą - zamieścimy reklamę Twojej firmy w pięciu wybranych przez Ciebie meczach, napiszemy również obszerny tekst promocyjny o Twojej firmie. Możesz liczyć też na nasze firmowe gadżety - smycz na klucze i kubek ;)
Zostań patronem
1500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Jeżeli masz firmę i chcesz żeby została ona zareklamowana we wszystkich naszych transmisjach przez cały miesiąc - wesprzyj nas kwotą 1500 zł. To próg zarezerwowany tylko dla jednej firmy, więc możesz poczuć się wyjątkowo. Oprócz reklamy podczas transmisji napiszemy o Twojej firmie na podkarpacielive.pl i przedstawimy ją naszym czytelnikom jako naszego partnera za pośrednictwem mediów społecznościowych. Możesz być pewien, że podrzucimy Ci też trochę gadżetów - kubki i smycze podkarpacielive :-)
Zostań patronem

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK