Avatar użytkownika

Podlaska piłka

1
patron
30 
miesięcznie
2 330 
łącznie
1
patron
30 zł 2 330 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wchodzisz do szatni! Możesz liczyć na to, że będziesz wymieniony jako "zawodnik" Podlaskiej Piłki w kadrze patronów na www.podlaskapilka.pl! Twoje wsparcie jest dla mnie bardzo ważne! :) Dziękuję.
10 zł miesięcznie
Dziękuję! Wychodzisz w jedenastce na mecz! Zostaniesz wymieniony na liście osób wspierających portal w specjalnej zakładce na www.podlaskapilka.pl. Zyskasz też bonus - co miesiąc będziesz miał dostęp do jednego wpisu tylko dla wspierających za dychę!
30 zł miesięcznie
Strzelasz regularnie dla naszego zespołu! Możesz liczyć na video ode mnie w zamkniętej grupie tylko dla patronów. Razem będziemy dyskutować, a w konkursach, które będę dla Ciebie miał, możesz zdobywać ciekawe nagrody! Będziesz mógł proponować tematy, jakie poruszać powinienem na blogu, czy w videoblogach. Będziesz też na liście najlepszych zawodników w naszej drużynie, która zostanie opublikowana w serwisie podlaskapilka.pl. Otrzymasz też dwa w miesiącu specjalne wpisy tylko dla patronów. Dziękuję, Twoje wsparcie znaczy dla mnie bardzo dużo!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Podlaska piłka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Profil dla fanów piłki nożnej na Podlasiu, ale nie tylko. Nasze hasło to "swojskie smakuje lepiej", bo mecze piłkarskie na niższym poziomie to jak smak swojej kiełbasy - pełnia wrażeń! Piszę też o niższych ligach w całej Polsce.

Zainteresowanie rozgrywkami piłkarskimi w Polsce na niższym poziomie jest coraz większe. Dotąd niewiele mówiło się o meczach Bociana Boćki, czy LZS-u Krynki. Zmieniam to! Chcę, żeby tak jak o meczach reprezentacji Polski, czy Ligi Mistrzów, mówiono i pisano o derbach powiatu sokólskiego. Podlaska piłka to portal newsowy i publicystyczny. Piszę o faktach i je komentuję. Chcę, żebyś wiedział, co dzieje się w Twoim zespole, jeśli jesteś kibicem, i w innych klubach oraz ligach, jeśli grasz czynnie w piłkę. 

Moją pasją jest właśnie piłka. Przez kilka ładnych lat grałem w piłkę na poziomie czwartej, trzeciej i drugiej ligi. "Karierę" zakończyłem szybko, bo na dalszą grę i rozwój nie pozwoliły kontuzje. Wciąż jednak czuję klimat szatni piłkarskiej i zapach skoszonej trawy na boisku. Zresztą, zawodowo pracuję jako instruktor sportu na obiekcie sportowym, więc nie sposób tego zapomnieć. ;) Na co dzień prowadzę zajęcia sportowe dla dzieci i organizuję imprezy sportowe. 

Druga pasja to dziennikarstwo, które "wymyśliłem" sobie trochę później. Pracowałem jako redaktor w lokalnych portalach internetowych, później jako redaktor naczelny lokalnej gazety, następnie byłem reporterem w oddziale regionalnym Telewizji Polskiej. Chcę łączyć dwie swoje pasje i rozwijać się, z korzyścią dla lokalnych klubów, które zyskują medium do promocji swoich działań i pozyskiwania sponsorów. 

 

Moje plany na najbliższy czas to podróżowanie po stadionach klubów z niższych lig, relacjonowanie meczów, wydarzeń na trybunach. Paliwo kosztuje... ;) Żeby robić to na wysokim poziomie, potrzebuję też w miarę przyzwoitego sprzętu.

Plan jest taki, żeby w serwisie pojawiały się też wywiady z osobami, związanymi z rozgrywkami na niższym poziomie piłkarskim w Polsce. Chcę poszukiwać ciekawych osób, wyróżniających się osobowości w A klasie, okręgówce, czy czwartej lidze. 

Być może moje zamiłowanie do piłki na niższym poziomie zobaczysz w powyższym nagraniu, które było odpowiedzią na nominacje do akcji "hot 16 challenge". 

 Prywatnie jestem mężem i tatą małej Antosi. Czytam książki sportowe, wczytuję się też w stoickich filozofów, piję yerba mate.

Dzięki, że tu jesteś, będzie mi miło, jeśli wesprzesz mnie w realizacji mojej pasji! Zrobisz dla mnie naprawdę dużą rzecz. :) 

Cele Autora

Na wyjazdy na mecze
  • 150 zł miesięcznie
  • 120 zł brakuje
20%
Relacjonowanie meczów w regionie wymaga wyjazdów. Wyjazdy to koszty. Dzięki Twojej pomocy będę jeszcze ciekawiej i częściej przekazywał wiadomości wprost z podlaskich i nie tylko boisk piłkarskich. Będą relacje zdjęciowe, relacje video, rozmowy z zawodnikami i kibicami.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Podlaska piłka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Sławek Lebiedzki
Sławek Lebiedzki
30 zł
Andrzej Orłowski
Andrzej Orłowski
30 zł
Tomasz Nowacki
Tomasz Nowacki
5 zł
Kuba Hoppen
Kuba Hoppen
10 zł
Dawid Andruszko
Dawid Andruszko
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.