Podlaska piłka

W Patronite od 19.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1172

Liczba Patronów: 845

Zostań Patronem
11 patronów
150 miesięcznie
775 łącznie
Profil dla fanów piłki nożnej na Podlasiu, ale nie tylko. Nasze hasło to "swojskie smakuje lepiej", bo mecze piłkarskie na niższym poziomie to jak smak swojej kiełbasy - pełnia wrażeń! Piszę też o niższych ligach w całej Polsce.

O Autorze

Zainteresowanie rozgrywkami piłkarskimi w Polsce na niższym poziomie jest coraz większe. Dotąd niewiele mówiło się o meczach Bociana Boćki, czy LZS-u Krynki. Zmieniam to! Chcę, żeby tak jak o meczach reprezentacji Polski, czy Ligi Mistrzów, mówiono i pisano o derbach powiatu sokólskiego. Podlaska piłka to portal newsowy i publicystyczny. Piszę o faktach i je komentuję. Chcę, żebyś wiedział, co dzieje się w Twoim zespole, jeśli jesteś kibicem, i w innych klubach oraz ligach, jeśli grasz czynnie w piłkę. 

Moją pasją jest właśnie piłka. Przez kilka ładnych lat grałem w piłkę na poziomie czwartej, trzeciej i drugiej ligi. "Karierę" zakończyłem szybko, bo na dalszą grę i rozwój nie pozwoliły kontuzje. Wciąż jednak czuję klimat szatni piłkarskiej i zapach skoszonej trawy na boisku. Zresztą, zawodowo pracuję jako instruktor sportu na obiekcie sportowym, więc nie sposób tego zapomnieć. ;) Na co dzień prowadzę zajęcia sportowe dla dzieci i organizuję imprezy sportowe. 

Druga pasja to dziennikarstwo, które "wymyśliłem" sobie trochę później. Pracowałem jako redaktor w lokalnych portalach internetowych, później jako redaktor naczelny lokalnej gazety, następnie byłem reporterem w oddziale regionalnym Telewizji Polskiej. Chcę łączyć dwie swoje pasje i rozwijać się, z korzyścią dla lokalnych klubów, które zyskują medium do promocji swoich działań i pozyskiwania sponsorów. 

 

Moje plany na najbliższy czas to podróżowanie po stadionach klubów z niższych lig, relacjonowanie meczów, wydarzeń na trybunach. Paliwo kosztuje... ;) Żeby robić to na wysokim poziomie, potrzebuję też w miarę przyzwoitego sprzętu.

Plan jest taki, żeby w serwisie pojawiały się też wywiady z osobami, związanymi z rozgrywkami na niższym poziomie piłkarskim w Polsce. Chcę poszukiwać ciekawych osób, wyróżniających się osobowości w A klasie, okręgówce, czy czwartej lidze. 

Być może moje zamiłowanie do piłki na niższym poziomie zobaczysz w powyższym nagraniu, które było odpowiedzią na nominacje do akcji "hot 16 challenge". 

 Prywatnie jestem mężem i tatą małej Antosi. Czytam książki sportowe, wczytuję się też w stoickich filozofów, piję yerba mate.

Dzięki, że tu jesteś, będzie mi miło, jeśli wesprzesz mnie w realizacji mojej pasji! Zrobisz dla mnie naprawdę dużą rzecz. :) 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika