Podlaska piłka

W Patronite od 19.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2817

Liczba Patronów: 3440

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
30 miesięcznie
2 060 łącznie
Profil dla fanów piłki nożnej na Podlasiu, ale nie tylko. Nasze hasło to "swojskie smakuje lepiej", bo mecze piłkarskie na niższym poziomie to jak smak swojej kiełbasy - pełnia wrażeń! Piszę też o niższych ligach w całej Polsce.

O Autorze

Zainteresowanie rozgrywkami piłkarskimi w Polsce na niższym poziomie jest coraz większe. Dotąd niewiele mówiło się o meczach Bociana Boćki, czy LZS-u Krynki. Zmieniam to! Chcę, żeby tak jak o meczach reprezentacji Polski, czy Ligi Mistrzów, mówiono i pisano o derbach powiatu sokólskiego. Podlaska piłka to portal newsowy i publicystyczny. Piszę o faktach i je komentuję. Chcę, żebyś wiedział, co dzieje się w Twoim zespole, jeśli jesteś kibicem, i w innych klubach oraz ligach, jeśli grasz czynnie w piłkę. 

Moją pasją jest właśnie piłka. Przez kilka ładnych lat grałem w piłkę na poziomie czwartej, trzeciej i drugiej ligi. "Karierę" zakończyłem szybko, bo na dalszą grę i rozwój nie pozwoliły kontuzje. Wciąż jednak czuję klimat szatni piłkarskiej i zapach skoszonej trawy na boisku. Zresztą, zawodowo pracuję jako instruktor sportu na obiekcie sportowym, więc nie sposób tego zapomnieć. ;) Na co dzień prowadzę zajęcia sportowe dla dzieci i organizuję imprezy sportowe. 

Druga pasja to dziennikarstwo, które "wymyśliłem" sobie trochę później. Pracowałem jako redaktor w lokalnych portalach internetowych, później jako redaktor naczelny lokalnej gazety, następnie byłem reporterem w oddziale regionalnym Telewizji Polskiej. Chcę łączyć dwie swoje pasje i rozwijać się, z korzyścią dla lokalnych klubów, które zyskują medium do promocji swoich działań i pozyskiwania sponsorów. 

 

Moje plany na najbliższy czas to podróżowanie po stadionach klubów z niższych lig, relacjonowanie meczów, wydarzeń na trybunach. Paliwo kosztuje... ;) Żeby robić to na wysokim poziomie, potrzebuję też w miarę przyzwoitego sprzętu.

Plan jest taki, żeby w serwisie pojawiały się też wywiady z osobami, związanymi z rozgrywkami na niższym poziomie piłkarskim w Polsce. Chcę poszukiwać ciekawych osób, wyróżniających się osobowości w A klasie, okręgówce, czy czwartej lidze. 

Być może moje zamiłowanie do piłki na niższym poziomie zobaczysz w powyższym nagraniu, które było odpowiedzią na nominacje do akcji "hot 16 challenge". 

 Prywatnie jestem mężem i tatą małej Antosi. Czytam książki sportowe, wczytuję się też w stoickich filozofów, piję yerba mate.

Dzięki, że tu jesteś, będzie mi miło, jeśli wesprzesz mnie w realizacji mojej pasji! Zrobisz dla mnie naprawdę dużą rzecz. :) 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika