Avatar użytkownika

Podróże pod lupą

0
patronów
0 
miesięcznie
30 
łącznie
0
patronów
0 zł 30 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Za 10 zł zatankuję 3l gazu do mojego podróżnego kombiaka (oczywiście, o ile niejaki Obajtek nie wystrzeli cen paliw w kosmos), aby wyruszyć w kolejną wyprawę :-) To także początek drogi do nowego artykułu. Nie przegapisz nowych publikacji, ponieważ zyskasz także mailowe powiadomienie o aktualnych wpisach na blogu, a także wpiszę Cię na listę patronów na stronie (jeśli tego chcesz).
25 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Za 25 zł wleję około 8 l gazu do mojej niebieskiej strzały (tak, nadal bierz poprawkę na plany Obajtka) i ruszamy w nową podróż :-) Tak, będzie to krótki wypad, ale pomoże mi w pracy nad kolejnymi artykułami na blogu. Oczywiście wpisuję Cię na listę mailingową, aby żaden wpis nie umknął Twojej uwadze i trafiasz do grona Patronów dumnie wskazanych na mojej stronie (za Twoją zgodą rzecz jasna).
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Twoja hojność pomoże mi stworzyć nowy artykuł o miejscu, które już odwiedziłam. Wpadasz także na vipowską listę mailingową, aby dostawać powiadomienia o nowych artykułach na blogu, a także z przyjemnością wpisuję Cię na listę Patronów na mojej stronie (jeśli tylko chcesz).
100 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Nie tylko dorzucasz się do paliwa na podróże, ale także dajesz mi możliwość rozwijania bloga i kanałów filmowych. W ramach wdzięczności postaram się odwiedzić w miarę możliwości interesujące Cię miejsca w okolicy Bielska-Białej (powiat bielski, cieszyński, żywiecki, pszczyński) i napiszę o nich na blogu. Trafiasz także na listę Patronów na mojej stronie i będziesz otrzymywać mailowe powiadomienia o nowych artykułach (o ile masz takie życzenie).
500 zł miesięcznie
Dziękuję za hojność i zaufanie! Dzięki tej kwocie będę mogła realnie rozwijać tworzyć treści na blog i publikować filmy z wyjazdów. Będę Twoim agentem i w miarę możliwości odwiedzę wskazane przez Ciebie miejsca na terenie województwa śląskiego lub małopolskiego (obiekty noclegowe, miasta, atrakcje turystyczne itp.) i poddam je rzetelnej ocenie. Będziesz Patronem specjalnym artykułu na blogu na ten temat. Dostaniesz także kartkę pocztową z odwiedzonego miejsca na wskazany wcześniej adres :-) Powiadomienia na mailu o nowych artykułach będą wpadać na Twojego maila, a Twoje nazwisko trafi na listę Patronów na mojej stronie (pod warunkiem, że tego chcesz).
1000 zł miesięcznie
Dziękuję za hojność i zaufanie! Takie wsparcie pozwoli mi na realizację kolejnych podróży i realny rozwój bloga i treści filmowych. Dzięki tej kwocie będę Twoim agentem i w miarę możliwości odwiedzę wskazane przez Ciebie miejsca na terenie Polski (obiekty noclegowe, miasta, atrakcje turystyczne itp.) i poddam je rzetelnej ocenie. Będziesz Patronem specjalnym artykułu na blogu na ten temat. Z przyjemnością wyślę Ci kartkę z odwiedzonego miejsca wraz z drobnym souvenirem :-) Z jeszcze większą przyjemnością wpiszę Cię na listę patronów na mojej stronie i będę na bieżąco wysyłać Ci powiadomienia mailowe o nowych artykułach na blogu (oczywiście za Twoją zgodą).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Podróże pod lupą w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kocham moje córki, kocham pisanie i kocham podróże :-) Z połączenia tych uczuć i pasji powstał blog podróżniczy Podróże pod lupą.

Marzę o tym, aby Podróże pod lupą stały się drogowskazem dla innych rodziców podróżujących z dziećmi (małymi krokami udaje mi się ten cel osiągać!). Na blogu opisuję przede wszystkim nasze podróże (póki co, skupiam się na Polsce), oceniam obiekty noclegowe, wspominam o ciekawych miejscach i atrakcjach, a także dzielę się moimi doświadczeniami

Kim jestem i skąd mój pomysł na blog podróżniczy

Zawsze lubiłam wycieczki i wszelkie wyjazdy, poznawanie nowych miejsc i sentymentalne powroty do ukochanych regionów. Przez wiele lat zawodowo związana byłam z turystyką, pomimo tego, że jestem polonistką. Kilka lat pracowałam w biurze podróży organizującym wczasy, wycieczki i wyjazdy dla firm, a po krótkiej przerwie wróciłam do branży od drugiej strony i rozpoczęłam pracę w 3* hotelu. Moje doświadczenia dotyczą zarówno hotelarstwa i gastronomii, jak również organizacji imprez i ich sprzedaży. Dzięki temu wiem doskonale, jakiego standardu należy realnie oczekiwać w różnych miejscach i potrafię obiektywnie ocenić jakość usług turystycznych i obsługi gości.

Od kilku lat jestem szczęśliwą mamą dwóch księżniczek :-) Dziewczyny przewróciły mój świat do góry nogami, stając się najważniejszymi priorytetami. To one determinują nasze wakacyjne i weekendowe wybory, kształtując ostateczny charakter i kierunek naszych podróży. Planując wyjazdy z dzieckiem zrozumiałam, że rodzic zwraca uwagę na inne rzeczy, a lista potrzeb nie podlega większym dyskusjom. Właśnie wtedy pomyślałam o blogu, który podpowie innym mamom i tatom, gdzie można przyjemnie spędzić czas z dziećmi i jakie miejsca spełniają rodzicielskie kryteria. 

Biorę pod lupę rodzinne podróże

Właśnie te wszystkie doświadczenia pozwalają mi pisać opinie na blogu, które przedstawiają rzeczywistość taką, jaka ona faktycznie jest. Na odwiedzane miejsca patrzę jako matka, ale także organizator, hotelarz i sprzedawca. Staram się, aby moje artykuły zawierały informacje, których mogą szukać rodzice małych dzieci. Nie lukruję, ani nie równam z ziemią. Pokazuję zalety i wady, posiłkując się nie tylko tekstem, ale także zdjęciami i coraz częściej krótkimi filmikami. Jeśli jakieś miejsce nie nadaje się dla rodzin z dziećmi - po prostu o nim nie piszę. Sądzę, że moje recenzje są dzięki temu obiektywne i profesjonalne, ponieważ biorę pod uwagę także realia i standardy organizacyjne, które znam z dawnej pracy

Nie tylko karawaning

Jako, że sporo podróżujemy z przyczepą, toteż wiele moich artykułów dotyczy recenzji campingów, pól namiotowych i biwakowych. Znam osoby, dla których karawaning jest synonimem survivalu ;-) Próbuję te opinie odczarować, ponieważ w Polsce jest cała masa campingów o bardzo dobrym standardzie, doskonałych dla rodzin z dziećmi. Nasze podróże nie ograniczają się wyłącznie do wyjazdów przyczepowych, dlatego na blogu oceniam także pensjonaty i inne obiekty turystyczne. Piszę również o miejscach, które warto odwiedzić, a część artykułów posiada charakter poradnikowy. Dzielę się w nich moimi pomysłami, doświadczeniami i patentami, które można wykorzystać podczas organizacji kolejnych wyjazdów. 

Dlaczego liczę na pomoc Patronów?

Podróże pod lupą piszę w wolnych chwilach. Zawodowo zajmuję się copywritingiem, ale za teksty na swój blog mogę zabierać się dopiero po skończeniu bieżących zleceń. Aby publikować regularnie, potrzebuję dodatkowego źródła dochodu. Pozyskane środki przeznaczę na czas na tworzenie bloga i kolejne wyjazdy. Jeśli zdecydujesz się zostać moją Patronką lub Patronem, będę nie tylko wdzięczna, ale postaram się także przygotowywać dodatkowe artykuły specjalnie dla Ciebie :-) Chętnie wysłucham Twoich opinii i oczekiwań, aby tworzyć jeszcze lepsze, wartościowe treści. Żaden mail od Ciebie nie pozostanie bez odpowiedzi (chyba, że okażesz się stalkerem :P Taki żarcik ;-)). 

Ponadto mam głowę pełną pomysłów, które z czasem chciałabym realizować. Na liście jest m.in. wydanie poradników i przewodników turystycznych w wersji papierowej i w formie ebooka oraz rozwój kanałów filmowych na Tik Toku i YouTube :-) Ogranicza mnie jedynie brak czasu. Dzięki wsparciu Patronek i Patronów będę mogła go zyskać nieco więcej na realizację kolejnych celów. Wspierając mnie, wspierasz rodziców planujących podróże ze swoimi pociechami, ponieważ blog powstaje właśnie dla nich ;-)

 

 

 

Cele Autora

Wyjazd do Krynicy - zbieranie materiałów do artykułów i filmów
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
Krynicę pamiętam z dzieciństwa. Moja Babcia była absolutną fanką tego miejsca i to ona pokazała mi całą masę ukochanych zakątków: deptak, dom Zdrojowy, pijalnię, Górę Parkową, ścieżki zdrowia, parki z przepięknymi klombami, fenomenalne fontanny i historię Nikifora. Od naszego wyjazdu minęło jakieś 30 lat... Chciałabym sprawdzić, jak bardzo zmieniła się Krynica i co teraz oferuje rodzinom z dziećmi, ponieważ potencjał miejsca jest ogromny. Wraz z córkami zwiedzę współczesną Krynicę, zrobimy setki (jeśli nie tysiące - jak nas znam!) zdjęć, nakręcimy filmiki, zmontujemy rolki i relację na YT. Na blogu napiszę recenzję miejsca, w którym się zatrzymamy i serię artykułów o Krynicy ogólnie oraz o wybranych atrakcjach. Każdy Patron otrzyma od nas pakiet zdjęć Krynicy i kartkę pocztową na podany adres :-) Podana kwota powinna wystarczy na noclegi, paliwo i bilety wstępów.
Wydanie przewodnika o Szczawnicy
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 500 zł brakuje
0%
Szczawnica jest jednym z tych miejsc, do których wracam regularnie od dziecka. Żeby tego było mało, moją miłością do tegoż uzdrowiska zaraziłam także moje córki. Chciałabym napisać i wydać przewodnik o Szczawnicy (i okolicy) w formie książki i ebooka. Mam już sporo materiałów i wiedzy, ale potrzebowałabym jeszcze kilkudniowego wyjazdu, aby uzupełnić materiały zdjęciowe i filmowe, a także odwiedzić niektóre punkty, które chciałabym potem polecić innym. Podana kwota umożliwi mi opłacenie paliwa i noclegów.
Wydanie przewodnika: Uzdrowiska Beskidu Sądeckiego
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 500 zł brakuje
0%
Planowany wyjazd do Krynicy nasunął mi nowy pomysł. Chciałabym odwiedzić nie tylko Krynicę, ale także Muszynę, Piwniczną i Szczawnicę (więcej w ciągu tygodnia nie damy rady zwiedzić z dziećmi). Byłaby to okazja do zebrania materiałów do krótkiego przewodnika po uzdrowiskach Beskidu Sądeckiego z dziećmi. Opisałabym nie tylko wspomniane uzdrowiska, ale także najciekawsze atrakcje. Ponadto równolegle mogłabym zbierać materiały na bloga. Podana kwota zostałaby wykorzystana na noclegi, paliwo i bilety/wstępy.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Podróże pod lupą już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paweł Soszka
Paweł Soszka
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.