Avatar użytkownika

PogodawKarkonoszach

1
patron
20 
miesięcznie
320 
łącznie
1
patron
20 zł 320 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Mała chmurka to podstawowe wsparcie.
Drogi Patronie serdecznie dziękuję Ci za to że jesteś, Twoja pomoc nie zostanie zapomniana, na stronie pojawi się zakładka dla i o patronach na której na pewno znajdziesz swój nick i pewnie coś ekstra.
20 zł miesięcznie
Duża chmura to już podstawa do zbudowania frontu burzowego.
Jestem zaszczycony że poświęcasz swoje ciężko zarobione pieniądze na wspieranie inicjatywy która pomagać ma innym. Dostęp do tajnej grupy FB na której znajdziesz szczegółowe informacje o tym nad czym pracujemy teraz, gdzie pojawi się kolejna stacją, z kim prowadzimy rozmowy o instalacji i wiele, wiele innych stoi przed Tobą otworem.
30 zł miesięcznie
Nadchodzi mała burza.
30 zł to już spora kwota, dziękuję Ci za nią serdecznie. Zapraszam Cię oczywiście do grupy oraz proponuję że jeśli zostaniesz ze mną na dłużej niż 3 mc to chciałbym abyś pił/piła kawę podczas tej małej burzy z kubka z logo Pogody w Karkonoszach.
50 zł miesięcznie
Teraz to już solidnie leje ! Burza jak się patrzy. Dziękuję Ci drogi Patronie za tak wiele wsparcie tej inicjatywy. Jeśli zostaniesz ze mną dłużej niż 3 mc, będziesz miał pod czym schować się przed burzą i mam nadzieje że nie zmokniesz. Parasol z naszym logo będzie Twój + oczywiście dostęp do grupy na FB oraz xywka na www.
100 zł miesięcznie
Gradobicie jest takie że nie słyszę swoich myśli nawet!
Wydaje mi się że w tym czasie będziesz czytać grupę na FB lub szukać swojej xywy na www i to bardzo wysoko to kwota. Jagiełło to nie przelewki. Do tego jeśli zostaniesz ze mną więcej niż 3 mc zaopatrzę Cie w specjalną limitowaną bluzę z logiem Pogody w Karkonoszach oraz twoją xywą. Dziękuję że jesteś !
1500 zł miesięcznie
Wybierz 1500 zł
15 dostępnych miejsc
Tornado nadciąga ! To jest kwota całej nowej stacji pogodowej, do której tylko brakuje wydruków montażowych. Jeśli zdecydujesz się choćby raz na tak wielki gest. Na stronie w dymku na mapie oraz w informacji o stacji na zawsze zostaną Twoje dane. Będziesz miał też realny wpływ gdzie trafi Twoja stacja pogodowa, wspólnie zdecydujemy do kogo napisać, gdzie zadzwonić o pozwolenie na montaż. W zasadzie stałeś się partnerem projektu w momencie podarowania takiej kwoty! Gratuluję!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora PogodawKarkonoszach w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pogoda w Karkonoszach to inicjatywa mająca na celu zbudowanie w pięknych okolicach Śnieżki oraz dalszej cześci Sudetów Zachodnich sieci stacji meteorologicznych które podawać będą informacje każdej zainteresowanej osoby za pomocą strony www oraz aplikacji mobilnej.

Nasza strona skierowana jest do wszystkich, może lubisz wiedzieć jaka pogoda na zewnątrz a widget pogodowy w Twoim telefonie często mija się z prawdą? Zerknij na naszą stronę zobaczysz realne odczyty stacji pogodowych w Twojej okolicy! Kluczem bezpieczeństwa w górach jest wiedzieć a nie domniemać.

Aktywnie spędzasz czas i nie lubisz jak zaskakują Cię nagłe zmiany pogody ? W takim razie także polecamy się! 

Jak budujemy naszą sieć ? Staramy się używać sprawdzonego sprzętu pomiarowego do którego mamy napisany spory kawał programistycznej roboty, do tego drukujemy w 3D uchwyty do elementów stacji dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do prawie każdego miejsca instalacji.

Do tej pory pieniądze na stacje pogodowe pochodziły z zasobów własnych lub od instytucji które w zamian za zakup aparatury i udostępnienie miejsca otrzymywała od nas dane pogodowe do umieszczenia na swojej stronie www czy innym medium. Dzięki temu nawiązaliśmy fajny kontakt z kilkoma obiektami hotelowymi. Drugą dotychczasową formą finansowania było sponsorowanie przez różne firmy kotliny jeleniogórskiej.

Teraz wychodzimy do Was z pomysłem dotowania naszej działalności. Dzięki Waszym datkom bylibyśmy w stanie rozbudowywać sieć nawet bez zainteresowania instytucji lokalnych i tym samym dawać bezpieczeństwo w górach.

Nasz system daje pozwala kontrolować podstawowe dane meteo takie jak temperatura, ciśnienie, wilgotność, opady oraz wiat. Dzięki tym danym jesteśmy w stanie dokonywać krótkoterminowych prognoz. Na naszej stronie oraz w aplikacji pojawiają się także alerty które znacie z systemu ostrzegania SMS o nazwie Alert RCB.

Aby tego było mało pracujemy nad lokalnymi radarami wyładowań atmosferycznych które skutecznie ostrzegać będą przed nadchodzącymi burzami.  

Cele Autora

Reklama
  • 100 zł miesięcznie
  • 80 zł brakuje
20%
Aby się rozwijać potrzebujemy reklamy i to tej papierowej jak i tej elektronicznej. Na początek trzeba zbieramy na tę tradycyjną reklamę ulotki dla miejsc które posiadają stację wyjaśniające czym jest projekt, po co jest i dlaczego warto go wspierać. A dopiero później będziemy realizować reklamy w Internecie.
Jedna stacja dla schroniska górskiego
  • 1 600 zł miesięcznie
  • 1 580 zł brakuje
1%
Nie każde miejsce posiada odpowiednie środki aby dokonać zakupu rzeczy która w ocenie właściciela/najemcy jest zbędna. W ocenie klientów już nie koniecznie ale to nie oni decydują o inwestycjach w obiektach. Chcemy dać Wam możliwość podarowania jakiemuś obiektowi stacji pogody i zarazem dołączenia do naszej sieci. Po osiągnięciu celu w gronie Patronów dokonamy wyboru do kogo i gdzie ma zawędrować stacja.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora PogodawKarkonoszach już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Kusaj
Michał Kusaj
20 zł
Ryszard Fiedorowicz
Ryszard Fiedorowicz
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Tomaz Potatoe
Tomaz Potatoe
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.