Poland On Air

W Patronite od 08.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1217

Liczba Patronów: 1129

Zostań Patronem
7 patronów
150 miesięcznie
1 670 łącznie

Film wyjazdowy

500 zł

miesięcznie

30%

osiągnięto

350 zł

brakuje

Tyle pieniędzy potrzeba, aby zaplanować krótki wyjazd gdziekolwiek w Polskę - 200zł na paliwo i 200-300zł na koszty 2 dniowego noclegu. Jeśli osiągniemy ten próg, to min. raz w miesiącu wybierzemy się w krótką wycieczkę poza Warszawę i nagramy film o innym miejscu :)

Regularność

1 500 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

1 350 zł

brakuje

Na początku roku podjęliśmy się ambitnego wyzwania, żeby publikować na kanale minimum 1 film tygodniowo. Jednak produkcja nawet 3-4 minutowego filmu jest bardzo czasochłonna i angażująca, jeśli chcemy, aby jakość filmu była jak najlepsza. Ta kwota wspomoże nasze produkcje oraz sprawi, że będziemy mogli się im jeszcze bardziej oddać.

Komplet baterii do naszego drona, które umożliwiają lot przez ok. 18 minut, kosztuje 1800zł. Każde wsparcie finansowe będzie nam pomagało w powiększaniu bazy sprzętowej. Środki przeznaczymy także na licencję na muzykę (którą bardzo w naszych filmach chwalicie), licencje na oprogramowanie, paliwo, noclegi, czy też dyski zewnętrzne do przechowywania setek gigabajtów ujeć :)

Filmy wyjazdowe

3 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 850 zł

brakuje

Dzięki takiej kwocie będziemy w stanie realizować więcej odcinków poza Warszawą. Nawet krótkie, 2, 3, 4-dniowe wyjazdy są dosyć kosztowne - trzeba ponieść koszty transportu, noclegu, utrzymania na miejscu. Kiedy dobijemy do tego progu, na naszym kanale zacznie pojawiać się więcej filmów z najróżniejszych zakątków Polski - min. 2-3 w miesiącu :)

Środki wspomogą również naszą produkcję i umożliwią np. współpracę z montażystą, dzięki czemu sami będziemy mogli więcej czasu spędzać w terenie :)

Filmy z komentarzem

5 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

4 850 zł

brakuje

Widoki z lotu ptaka to jedno, ale komentarz do nich może być nie mniej fascynujący. Po osiągnięciu takiego progu, poza "teledyskami" zaczniemy przygotowywać dłuższe formy (ok. 10-minutowe), z komentarzem czytanym przez lektora. Trzeba będzie przy tym zarówno opłacić samego lektora, jak i napisać i skonsultować ze specjalistą komentarz, aby był jak najbardziej merytoryczny i wciągający. Takiej serii o Warszawie nie powstydziłaby się żadna telewizja :)

Taka kwota umożliwi nam również wynajęcie np. samolotów lub śmigłowców do wykonywania zdjęć oraz ujęć z wyższej perspektywy - od 500m do nawet 3,5 km!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Grzegorz Witkowski
Grzegorz Witkowski
50 zł miesięcznie
Katharina J
Katharina J
20 zł miesięcznie
Marcin Zalewski
Marcin Zalewski
10 zł miesięcznie
Szymon Barczak
Szymon Barczak
20 zł miesięcznie
Anonimowy patron
60 zł jednorazowo
Aleksandra i Radosław Wywiał
Aleksandra i Radosław Wywiał
240 zł jednorazowo