Poland On Air

W Patronite od 08.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1913

Liczba Patronów: 1792

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
110 miesięcznie
4 960 łącznie
Pasjonaci widoków z lotu ptaka. Twórcy fotografii oraz filmów promujących Polskę.

O Autorze

Cześć! To my - Maciek Margas i Aleksandra Łogusz. Razem tworzymy POLAND ON AIR.

Nasze motto to SKY IS NOT THE LIMIT! Pokazujemy świat z wyjątkowej perspektywy - fotografujemy oraz filmujemy z lotu ptaka - promując przy tym piękno Polski.

Miło Cię widzieć :)

Poznaliśmy się w 2014 roku. Z naszej miłości do fotografii oraz do patrzenia na świat z góry powstało Poland On Air. Fanpage na Facebooku przerodził się w sklep internetowy, a sklep w wydawnictwo. Z pomocą naszych fanów wydaliśmy do te pory 4 albumy o Polsce widzianej z lotu ptaka. Wykonujemy zdjęcia oraz filmy ze śmigłowców, samolotów, oraz dronów. Od początku 2020 roku zaczęliśmy regularnie kręcić oraz publikować filmy na naszym kanale Youtube/polandonair. Organizujemy także wystawy fotografii.

Nie wspiera nas żadna instytucja ani organizacja turystyczna. Wszystkie filmy finansujemy z własnej kieszeni, zawsze są one zrealizowane na najwyższym poziomie, i docierają do tysięcy ludzi. Choć zawsze staramy się tworzyć treści na najwyższym poziomie, to niestety produkcja filmów oraz zdjęć z powietrza wiąże się z dużymi kosztami, które sami nie zawsze jesteśmy w stanie udźwignąć. Mamy dużo szalonych i efektownych pomysłów, które tylko czekają z realizacją na lepsze czasy ;)

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz wesprzeć naszą twórczość oraz przyczynić się do pokazywania i promocji piękna Polski widzianej z niezwykłej perspektywy :)

 

Planeta Warszawa
Planeta Warszawa - Grand Press Photo 2016
Sen o Warszawie
Sen o Warszawie - Zdjęcie Roku 2014
 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Grzegorz Witkowski
Grzegorz Witkowski
Próg: 50 zł
Katharina J
Katharina J
Próg: 20 zł
Michał Buczyński
Michał Buczyński
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Piotr Ingling
Piotr Ingling
Próg: 10 zł
Marcin Zalewski
Marcin Zalewski
Próg: 10 zł