Subskrypcja – zmieniaj, przedłużaj, wspieraj!

autor: Patronite
1 rok temu

Pora na więcej!

Dzięki nowym funkcjom na Patronite, można już modyfikować zarówno czas trwania jak i kwotę subskrypcji! Dostawaliśmy wiele pytań i próśb o możliwość wejścia na wyższy próg od aktywnych Patronów – teraz jest to wreszcie możliwe (i absolutnie bezproblemowe).

Co zrobić, by podwyższyć subskrypcję?

Wystarczy zalogować się do swojego profilu, przejść do sekcji „Aktywne Subskrypcje” i w oknie Autora, którego chcemy wspierać wyższą kwotą, kliknąć polecenie „Zmień

  • Uwaga ! Jeśli subskrypcja niedługo się kończy, system uniemożliwi nam zmianę jej kwoty ze względu na ryzyko błędów.
     

System przeniesie nas do kolejnego okna, w którym możemy wybrać nowy, wyższy próg.

 

 

Po przejściu do kolejnego kroku, zobaczymy informację o kwocie, którą trzeba dopłacić by wejść na wyższy próg (np. jeśli wybraliśmy wcześniej subskrypcję progu 5 zł na trzy miesiące, a po miesiącu chcemy wejść na próg 10 zł – na pozostałe dwa miesiące – system poprosi nas o dopłacenie 10 zł (2x5 zł) ).

Po wybraniu banku – w przypadku płatności za pomocą tPay – klikamy „przejdź do płatności”. Przy płatności PayPal przechodzimy po prostu na stronę operatora, finalizując transakcję.

 

 

Co zrobić, żeby przedłużyć czas trwania subskrypcji?

Musimy wykonać podobne kroki. Logujemy się do profilu, w sekcji „Aktywne Subskrypcje” wybieramy Autora i w jego oknie klikamy opcję „Przedłuż”.

Następnie opłacamy subskrypcję na wybrany czas - dokładnie tak samo, jak robiliśmy to przy pierwszym jej konfigurowaniu :)

 

 

 

UWAGA!

Nie można w tym samym czasie zmienić i przedłużyć subskrypcji – należy wykonać te czynności po sobie, najlepiej zachowując 24 godzinny odstęp.

UWAGA 2!

Nie można zmniejszyć kwoty progu/skrócić czasu subskrypcji.

 

Nawiasem mówiąc - zachęcamy do wspierania Kamila Wrońskiego, najmłodszego polskiego naukowca (nie każdy w wieku 8 lat studiuje na Politechnice). Kamil posłużył nam za przykład, warto mu się odwdzięczyć :D

https://patronite.pl/kamilwronski1

 

 

Darmowy!
Trwa ładowanie...