Masz wiadomość!

Darmowy!
4 lata temu Komentarze: 3

4 lata temu Komentarze: 3

Nie ma wątpliwości, Patronite musi zmieniać się, żeby sprostać Waszym wymaganiom. Wprowadziliśmy właśnie system wewnętrznych wiadomości, który ułatwi życie zarówno Autorom, jak i Patronom.

Dla kogo?

Prywatne wiadomości, przesyłane wyłącznie w ramach Patronite, przydadzą się zarówno Patronom, jak i Autorom. Ci pierwsi będą mogli skontakować się z Autorem poza oficjalnymi kanałami komunikacji - które często są mocno zatłoczone. Autorzy z kolei będą mogli udostępnić swoim fanom nową możliwość kontaktu - decydując, czy chcą otwierać go dla wszystkich osób czy wyłącznie dla swoich Patronów. System wiadomości pozwoli też nawiązać kontat z Patronami , którzy np. nie odpowiadają na maile (zdziwilibyście się, jak duża część komunikacji ląduje w skrzynkach SPAM!)

Wspominałem, że Autorzy mają możliwość wyboru. W profilu Autora (podstrona Wiadomości Prywatne) znajdziecie następujące ustawienia - możecie wybrać jedną z opcji:

 

Patroni również mogą modyfikować ustawienia systemu wiadomości, ale do wyboru mają jedynie dwie opcje:

 

Jak napisać do Autora?

Spójrzmy na komunikację od strony Patrona. Założmy, że chcę napisać do Janka, informując go, że istnieje nowy system komunikacji (wielkie podziękowania dla Janka za współpracę przy tworzeniu tego artykułu!).

W pierwszej kolejności muszę odszukać jego profil i kilknąć przycisk "Napisz wiadomosć":

 

Następnie pojawi się okno tworzenia nowej wiadomości. Wpisujemy temat i treść:

Wysyłamy wiadomość! Żeby wejść do panelu wiadomości - naciskamy przycisk "Menu", a następnie "Wiadomości".

 

Autorze, pisz śmiało!

Autorzy również mogą pisać w ten sposób do swoich Patronów - wystarczy, że w Profilu Autora przejdą do podstrony Patroni - przy nazwisku każdego z aktywnych Patronów widnieje przycisk "napisz". Wystarczy kliknąć i rozpocząć konwersację!

Jeśli otrzymasz wiadomość, ale nie odbierzesz jej w ciągu 24h, na Twoją skrzynkę mailową trafi powiadomienie o nowej, oczekującej wiadomości.

WAŻNE: system wiadomości służy do indywidualnej komunikacji. By porozumiewać się ze wszystkimi Patronami (lub wybraną grupą) należy skorzystać z systemu postów i powiadomień. (dowiedz się więcej!)

 

Jeśli macie jakieś uwagi, dotyczące systemu wiadomości (lub innych aspektów funkcjonowania Patronite) piszcie śmiało na kontakt@patronite.pl

 

Trwa ładowanie...