Subskrypcja – zmieniaj, przedłużaj, wspieraj!

Obrazek posta

Pora na więcej!

Czy wiesz, że można modyfikować zarówno czas trwania jak i kwotę subskrypcji?

 

Co zrobić, by podwyższyć subskrypcję?

Wystarczy zalogować się do swojego profilu, przejść do sekcji „Aktywne Subskrypcje” i w oknie Autora, którego chcemy wspierać wyższą kwotą, kliknąć polecenie „Zmień kwotę”. Jeśli subskrypcja niedługo się kończy, system uniemożliwi nam zmianę jej kwoty ze względu na ryzyko błędów.

System przeniesie nas do kolejnego okna, w którym możemy wybrać nowy, wyższy próg.

Po przejściu do kolejnego kroku, zobaczymy informację o kwocie, którą trzeba dopłacić by wejść na wyższy próg (np. jeśli wybraliśmy wcześniej subskrypcję progu 7 zł na trzy miesiące, a chcemy wejść na próg 14 zł – system poprosi nas o dopłacenie 21 zł.

Po wybraniu banku – w przypadku płatności za pomocą Tpay – klikamy „kontynuuj” w celu realizacji płatności. 

Na koniec należy sfinalizować transakcję klikając "Kontynuuj". Gratulacje, jesteś Patronem w wyższym progu!

Co zrobić, żeby przedłużyć czas trwania subskrypcji?

Musimy wykonać podobne kroki. Logujemy się do profilu, w sekcji „Aktywne Subskrypcje” wybieramy Autora i w jego oknie klikamy opcję „Przedłuż”. (Uwaga! Jeżeli do końca subskrypcji tPay zostało mniej niż 3 dni, przedłużenie nie będzie możliwe!)

Następnie opłacamy subskrypcję na wybrany czas - dokładnie tak samo, jak robiliśmy to przy pierwszym jej konfigurowaniu :)

Następnie zjeżdżamy paskiem przesuwania w dół i wybieramy operatora płatności. Na koniec klikamy "Potwierdzam i płacę", finalizując transakcję.

UWAGA!

Nie można w tym samym czasie zmienić i przedłużyć subskrypcji – należy wykonać te czynności po sobie, najlepiej zachowując 24 godzinny odstęp. Najpierw przedłużyć, a następnie zmienić :) 

UWAGA 2!

Nie można zmniejszyć kwoty progu/skrócić czasu subskrypcji.

 

dla patronów

Zobacz również

Jak poinformować o dołączeniu Patronite?
Konto Autora - instrukcja w 6 krokach
Masz wiadomość!

Komentarze (6)

Trwa ładowanie...