+25% do wpłat Patronów - wraca akcja "Płać z ING"!

 

UWAGA! Akcja "Płać z ING" została zakończona :)Autorko, Autorze,

z okazji wspomnienia i podsumowania projektu Najlepiej Robić Swoje, który realizowaliśmy wspólnie z ING Bankiem Śląskim, wraca akcja "Płać z ING"! Co to oznacza? Jeśli włączysz tę opcję w swoim profilu, bank dopłaci dodatkowe 25% do każdej subskrypcji, opłaconej z konta ING. Warto? ZDECYDOWANIE!
 

Pamiętacie na pewno pierwszą edycję akcji, gdzie ING dopłacało 10% do wpłat Patronów. Swoją drogą, zajrzyjcie koniecznie na stronę patronite.pl/nrs - zebraliśmy tam wszystkie wątki akcji Najlepiej Robić Swoje, w tym:

  • wywiady, w których doświadczeni Autorzy dzielą się historiami swoich sukcesów i przekazują praktyczne rady dla innych Twórców
     
  • nagrania z meet-upów, gdzie wspólnie z Autorami rozmawialiśmy o tym, jak się promować, monetyzować i intensywnie rozwijać swoje pasje (to naprawdę solidny pakiet informacji!)
     
  • liczby, wspomnienia i podsumowania akcji! :)

Nie chcieliśmy poprzestawać na wspominkach, ale raz jeszcze, konkretnie wesprzeć wszystkich Twórców. Dlatego też ING Bank Śląski znów przekaże dopłaty do subskrypcji Patronów, opłaconych za pomocą przelewu z konta ING. Tym razem jednak kwota dopłaty wyniesie nie 10, a 25%!

Słowem - dopłata z "Płać z ING" sprawi, że otrzymasz znacznie więcej, niż wynosi rzeczywista wpłata Patrona!


Jak dołączyć do "Płać z ING"?


Jeśli chcesz włączyć "Płać z ING" i masz już aktywne konto Autora, zaloguj się i przejdź do sekcji https://patronite.pl/moj_profil/pay-with-ing, a następnie zaakceptuj regulamin akcji (oczywiście uprzednio się z nim zapoznając.)

Możesz też wyrazić chęć dołączenia już na etapie tworzenia profilu - wystarczy, że w ostatnim kroku kreatora profilu zapoznasz się z regulaminem akcji i zaznaczysz pole, które pozwoli Ci dołączyć do "Płać z ING".

I...tyle! Od tej pory do każdej nowej wpłaty Patrona, wykonanej przez przelew z banku ING, otrzymasz dodatkowe 25%! :)
 

Pytania i odpowiedzi
 

1. Jak wypłacane są dodatkowe środki, dopłacane przez ING?
 

Wypłaty, związane z akcją "Płać z ING", są realizowane osobnym przelewem bankowym, raz w miesiącu (przelew obejmuje środki, zgromadzone w poprzednim miesiącu kalendarzowym).
 

2. Czy akcja obejmuje tylko nowe przelewy?


ING Bank Śląski dopłaci dodatkowe 25% do wszystkich wpłat z ING, które zostaną wykonane po przyłączeniu się do akcji (czyli - do wszystkich nowych subskrypcji po dołączeniu do "Płać z ING", do określonego limitu - patrz niżej)


3. Jak długo będzie trwała akcja? 
 

Do 10.05.2020 lub do wyczerpania środków.


4. Czy są jakieś ograniczenia co do kwot, przekazywanych w ramach "Płać z ING"?

Tak - wartość jednorazowej dopłaty nie może przekroczyć kwoty 100 zł, natomiast łączny limit dopłat na jednego Autora wynosi 500 zł. Jeśli w pierwszej edycji Twoje konto osiągnęło limit 500 zł, w drugiej edycji możesz zdobyć kolejne 500 zł dopłaty. Użytkownicy, którzy dołączają do akcji po raz pierwszy, mogą uzyskać maksymalnie 500 zł dopłaty.

 

5. Uczestniczyłam/em w poprzedniej edycji "Płać z ING", czy muszę jeszcze raz "odkliknąć" chęć dołączenia?

Tak, musisz jeszcze raz wyrazić chęć dołączenia do akcji, żeby dopłaty zadziałały na Twoim koncie: https://patronite.pl/moj_profil/pay-with-ing

 

6. Gdzie zobaczę podsumowanie dopłat z akcji "Płać z ING"?

W tej samej sekcji, gdzie zapisujesz się do akcji :)

 

 

najlepiej robić swoje finanse funkcje profilu

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...