Wietrzenie 2020 - pierwsza próba video ;).

Darmowy!
1 rok temu Brak komentarzy

Postanowiłem zatem zorganizować się do takich mini produkcji. Do współpracy wciągnąłem kolegę Macieja Gradkowskiego, którego poznałem przy okazji realizacji odcinków cyklu „Higiena Silnika” i ustaliliśmy, że ruszamy.

W ramach pierwszej realizacji udałem się do hal FSO aby odebrać z zimowej przechowalni śpiące tam Autobianchi. Żeby jednak nie zabrakło treści dydaktycznej, połączyłem ten wyjazd i pierwsze tankowanie z zastosowaniem chemii samochodowej – preparatu do paliwa.

Dodam tylko, że zastosowany preparat wypiera wodę ze zbiornika paliwa (ważne po dłuższym postoju), ale przede wszystkim czyści przewody paliwowe i dysze gaźnika. Jednym słowem, to taki pierwszy ożywczy łyk czystości po dłuższym postoju. Pozimowe spa ?.

Chętnie wysłucham waszych komentarzy aby je potem wdrożyć w kolejnych produkcjach, których mam już kilka w planach. Na początek skupię się na obsłudze i drobiazgach, ale obiecuję nie zanudzić wyłącznie techniką. Na pewno gdzieś się wybierzemy jak już odpuszczą regulacje walki z wirusem.

Zapraszam do obejrzenia filmu: https://youtu.be/CsRMgZP_lAc

Trwa ładowanie...