Likonic_carnuthub

W Patronite od 21.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2719

Liczba Patronów: 2382

Zostań Patronem
1 patron
5 miesięcznie
665 łącznie
Likonic (czytaj: lajkonik) gromadzi miłośników klasycznej motoryzacji. Portal, wydawany po polsku i angielsku, relacjonuje imprezy sportowe, wystawy klasyków i mówi o ciekawych rozwiązaniach technicznych. Wszystko po to, żeby trafnie wybrać najlepszego dla siebie klasyka i nauczyć się z nim żyć.

O Autorze

Likonic.pl gromadzi miłośników klasycznej motoryzacji i jest rozwinięciem publikowanego od 2012 roku bloga. Jest wydawana w języku polskim, z udziałem treści po angielsku. Obejmuje przegląd samochodowych ofert dostępnych aktualnie na rynku, relacje z imprez sportowych i wystaw klasyków oraz nowinek technicznych.

Autorem strony jest dziennikarz motoryzacyjny Marcin Suszczewski, który pracę dziennikarską zaczął w tygodniku „Motor” w roku 1990. Następnie współtworzył miesięczniki „Motomagazyn”, „Wyprawy4x4” i „ClassicAuto” oraz komentował świat motoryzacji dla TV Biznes i audycji radiowych Jedynki i Trójki.

Został wyróżniony srebrnym medalem na International Media Awards za publikację w amerykańskim „Automobile Magazine”. Wraz z agencją Tony Jardine, współtworzył program PR zespołu WestMcLaren GT. Wydawał pierwszy w Polsce magazyn dla klientów marki Volvo, „Amazon”.

Czytelnicy Likonic, którzy poszukują bardziej osobistego kontaktu z autorem zapisują się do grupy Lajkoniki na FB. Tam umawiamy się na spotkania i rozmowy o motoryzacji. Bo nic tak nie zbliża jak bliskość zainteresowań, ale najlepsze imprezy to w kuchni a rozmowy w realu. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł