Kolejny próg przekroczony!

1 rok temu

Drodzy Towarzysze,

serdecznie dziękuję za wsparcie! Przekroczyliśmy kolejny cel  miesięczny, który wynosił 500zł! Wow! Nie sądziłem, że tak wielu z was mnie wesprze. Wysłałem już pierwsze pocztówki koreańskie do Patronów. Zbieram jeszcze od niektórych adresy e-mail i niedługo wyślę kolejną porcję.

A co w związku z pokonaniem kolejnego progu? Ten próg był skupiony głównie nad pracą w Japonii. Achievementy:

- dalej kontynuowana seria o pracy w Japonii i jak skończę przewodnik po KRLD to przygotuję krótkiego ebooka o pracy w Japonii

- reaktywacja (stopniowa) mojego nowego serwisu o pracy w Japonii: https://www.facebook.com/Pracujwjaponii/

- raz w miesiącu video z przepisem na japońską kuchnię w wykonaniu mojej żony

Wiem, że się spóźniam z  terminami, ale po prostu nie spodziewałem się, że tak szybko progi zostaną pokonane! Bardzo przepraszam. Staram się robić nowy kontent na bieżąco i pewne projekty odchodzą na drugi plan. W weekend przygotuje nowe tapetki z mangową policjantką. Potem dalej cisnę temat przewodnika po KRLD, bo chcę to skończyć niedługo. W kolejnych etapach będą: nowa mangowa postać, ebook o pracy. Dziękuję za wyrozumiałość!

Otwarty został też kolejny próg finansowy dla Patronów, którzy szukają pracy w Japonii. Za 200 zł miesięcznie przygotuję wam japońskie CV i zapewnię wsparcie w szukaniu pracy. Już jeden patron zbiera się do emigracji!

Wróciliśmy teraz z Jordanii i już na kanale pojawiają się powoli pierwsze materiały z tej wyprawy. Zapraszam serdecznie.

Wpadnijcie też na instagrama mojej żony Aiko @aikotruszkowski

Pozdro!

Emil

Darmowy!
Trwa ładowanie...