Zaczynamy!

Darmowy!
2 lata temu Brak komentarzy

Dzień dobry! Cześć! Witamy! Dziś nasze 3 urodziny!

Mamy nadzieję, że u Was wszystko w porządku, a rzeczywistość w której się znaleźliśmy nie sprawia Wam kłopotów.  

Mierzymy się z kryzysem klimatycznym, nadciągająca katastrofą, z której skutkami nie chcemy się zgodzić. Chcemy, żeby nasze dzieci i wnuki mogły korzystać z dobroci Matki Ziemi, tak jak i my, kiedy jeszcze byliśmy mali. Rozpoczynamy budowanie lepszego świata i mamy nadzieję, że razem z naszą organizacją zechcecie podjąć to wyzwanie i walczyć o zdrową przyszłość nowych pokoleń! 

Jesteśmy grupą kilkunastu osób o zupełnie odmiennych osobowościach, zainteresowaniach, pasjach i doświadczeniu zawodowym. Dlatego dzięki naszemu zaangażowaniu powstało już tak wiele kampanii i wydarzeń o zróżnicowanym charakterze, jak i tematyce. 

Chcemy kontynuować nasze działania, a Was prosić o pomoc finansową. Dzięki niej, będziemy mogli poświęcać więcej czasu na akcje, w które wierzymy, na pracę którą kochamy. Będziemy mogli ratować i budować świat na nowo! Tylko z Wami się uda!

Jeśli nam pomożecie, będziemy najszczęśliwszym stowarzyszeniem pod słońcem i pokażemy całej Polsce, że bardziej zrównoważone działania są możliwe i osiągalne.

Czy w dnu 3 urodzin Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste zechcecie wejść na nasz pokład?

Dziękujemy i pozdrawiamy!

Zespół PSZW

Trwa ładowanie...