Polskie Stowarzyszenie Zero Waste

W Patronite od 21.02.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 530

liczba Patronów: 571

14 patronów
410 zł miesięcznie
2 180 zł łącznie

Zbiórka na odjazdową stronę www

4 000 zł

54%

osiągnięto

1 820 zł

brakuje

Po trzech latach przyszedł czas aby stworzyć stronę www z prawdziwego zdarzenia. Miejsce w sieci, w którym znajdziecie mnóstwo ciekawych i użytecznych informacji o ruchu zero waste i gospodarce o obiegu zamkniętym. Chcemy stworzyć dla Was atrakcyjne i przyjazne w użytkowaniu narzędzie. Stronę, którą będziecie odwiedzać z przyjemnością, ba! nawet po 5 razy dziennie! ;) Stronę, która będzie szybka i zadziała na wszystkich Waszych urządzeniach!
Marzą nam się szałowe zakładki, podstrony, fotki i ... sklep!  Budowę strony oddajemy tym razem w fachowe ręce.

To co? Zachęceni? Pomożecie nam w realizacji tego planu? 

Razem łatwiej, razem lepiej

8 980 zł

24%

osiągnięto

6 800 zł

brakuje

Razem możemy więcej!

Jeśli osiągniemy comiesięczną kwotę 8980 zł będziemy w stanie dalej dostarczać Wam wartościowe treści w naszych kanałach informacyjnych, budować tak potrzebną bazę merytorycznej wiedzy o ruchu zero waste, tworzyć kolejne edycje naszych wydarzeń takich jak Festiwal Zero Waste czy Kawiarenka Naprawcza, organizować darmowe tematyczne webinary i spotkania online, jak i nie ustawać w pracach nad szerzeniem wiedzy o gospodarce obiegu zamkniętego.

Początek roku 2020 dał nam ogromne nadzieje na mocne rozbudowanie zespołu, kompetencji, szeroko zakrojonych działań czy naszych wewnętrznych systemów funkcjonowania. Pojawienie się wirusa lekko zamieszało w naszych ambitnych planach, ale nie zmąciło entuzjazmu do działania, ratowania planety, edukowania społeczeństwa i wywierania wpływu na decydentów.
Niech nic nie wraca do dawnej normalności, bo nasza stara "normalność" nie działała. Razem #budujmyswiatnanowo. Nie pozwólmy zalać naszej planety odpadami! Powiedzmy NIE marnotrawstwu!
Te krótkie zdania najlepiej oddają kierunek, w którym chcemy iść razem z Tobą. Nasz wspólny Świat Na Nowo - Patroni lepszego świata potrzebuje wszystkich rąk na pokładzie. Dołącz do nas, wesprzyj Stowarzyszenie stałą darowizną i stwórz z nami grupę przyjaciół, którzy wsparciem finansowym i wspólnymi działaniami wstawią nasz świat po kryzysie na nowe, lepsze tory.

Jeżeli czujesz, że obecny kryzys jest „po coś”, jeżeli uważasz, że zmiany klimatu przyspieszają i należy przerwać tę spiralę kryzysu klimatycznego napędzanego gospodarką opartą o niezrównoważone modele działania, dołącz do nas. Swoim wsparciem finansowym pomożesz w utrzymaniu i dalszym rozwoju działalności Stowarzyszenia!


Dziękujemy!