Dziś Finał!!!

Na Stadionie Olimpijskim w Berlinie Bayer Leverkusen zmierzy się z Bayernem Monachium.

Interesujące spotkanie zapowiada się nam na sobotni wieczór. Będzie to okazja dla ekipy z Monachium do sięgnięcia po DWUDZIESTY w historii klubu krajowy puchar, natomiast Bayer Leverkusen w swojej kolekcji ma tylko jedno takie trofeum zdobyte w 93 roku. Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są piłkarze Bayernu którzy zdobyli mistrzostwo Niemiec i  spisują się w tym sezonie doskonale. Ostatni raz piłkarze Hansiego Flicka przegrali 7 grudnia 2019 roku, a na ostatnie 25 spotkań wygrali 24 co pokazuje jaką formę Bayern prezentuje w tym sezonie. Ekipa Bayeru Leverkusen sezon zakończyła na piątym miejscu w tabeli i zapewnili sobie udział w fazie grupowej Ligi Europy. Ich ostatnie mecze wyglądały różnie jeżeli chodzi o poziom i ostatecznie w czterech ostatnich ligowych kolejkach zdobyli 7 punktów. Historia pomiędzy tymi zespołami jest dość ciekawa i owocująca w bramki.

Dziś jest FINAŁ i liczymy na to iż zespoły zagrają na 120%. Spodziewamy się szybkiej otwartej gry co naszym zdaniem zaowocuje w bramki. Liczymy dziś na wielkie emocje i zielone kupony!

Nasz TYP na to spotkanie możecie sprawdzić pod podanym LINKIEM:

http://tentypbet.com/blog/fina-bayer-leverkusen-vs-bayern-monachium/76

ten typ bet wariat typy bukmacherskie darmowe typy betting tips obstawiamy zawod typer bukmacher bukmacherka zakłady bukmacherskie

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...