Dziś Finał!!!

Obrazek posta

Na Stadionie Olimpijskim w Berlinie Bayer Leverkusen zmierzy się z Bayernem Monachium.

Interesujące spotkanie zapowiada się nam na sobotni wieczór. Będzie to okazja dla ekipy z Monachium do sięgnięcia po DWUDZIESTY w historii klubu krajowy puchar, natomiast Bayer Leverkusen w swojej kolekcji ma tylko jedno takie trofeum zdobyte w 93 roku. Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są piłkarze Bayernu którzy zdobyli mistrzostwo Niemiec i  spisują się w tym sezonie doskonale. Ostatni raz piłkarze Hansiego Flicka przegrali 7 grudnia 2019 roku, a na ostatnie 25 spotkań wygrali 24 co pokazuje jaką formę Bayern prezentuje w tym sezonie. Ekipa Bayeru Leverkusen sezon zakończyła na piątym miejscu w tabeli i zapewnili sobie udział w fazie grupowej Ligi Europy. Ich ostatnie mecze wyglądały różnie jeżeli chodzi o poziom i ostatecznie w czterech ostatnich ligowych kolejkach zdobyli 7 punktów. Historia pomiędzy tymi zespołami jest dość ciekawa i owocująca w bramki.

Dziś jest FINAŁ i liczymy na to iż zespoły zagrają na 120%. Spodziewamy się szybkiej otwartej gry co naszym zdaniem zaowocuje w bramki. Liczymy dziś na wielkie emocje i zielone kupony!

Nasz TYP na to spotkanie możecie sprawdzić pod podanym LINKIEM:

http://tentypbet.com/blog/fina-bayer-leverkusen-vs-bayern-monachium/76

ten typ bet wariat typy bukmacherskie darmowe typy betting tips obstawiamy zawod typer bukmacher bukmacherka zakłady bukmacherskie

Zobacz również

Zaczynamy Piłkarski Weekend
Koniec weekendu początek emocji
NOCNE GRANIE! WRÓCIŁA NCAA

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...