Strefa Patrona:

139

patronów

2375 zł

miesięcznie

Miejsce w rankingu Autorów
23
miesięczne wsparcie
17
liczba patronów

  Jesteśmy grupą osób zajmującą się wyszukiwaniem systemów i obstawianiem spotkań piłkarskich. Lata doświadczeń sprawiły iż przy odpowiednim systemie gry jak również przestrzeganiem pewnych zasad naprawdę można dobrze zarobić na zakładach bukmacherskich. Spróbuj tego z nami!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
23 %
100%
osiągnięto 23%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 7625 zł
Strona i Aplikacja Mobilna
Kochani! Chcemy stworzyć stronę internetową jak również aplikacje mobilną Ten Typ BET. Chodzi nam o taką z prawdziwego zdarzenia by ułatwić Wam przede wszystkim dostęp do naszych propozycji i pomocy z naszej strony. Chcemy by było to dobrze rozbudowane by ułatwić Wam dostęp do ważnych statystyk którymi trzeba się kierować przy obstawianiu spotkań. Wszystko dostępne jest w Internecie ale dokopać się do czegoś zabiera mnóstwo czasu którego wciąż nam brakuje. Do tego potrzebna jest również pomoc i podpowiedź jakim systemem grać i jakimi stawkami. Dlatego Bardzo Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie w realizacji głównego projektu jakim jest strona internetowa i aplikacja mobilna Ten Typ BET!

O Autorze

 

Witamy!

Na wstępie chcemy serdecznie  podziękować wszystkim za wsparcie! Naszym głównym celem projektu jest strona internetowa oraz aplikacja mobilna. Oczywiście jak do tej pory będziemy również dzielić się z Wami naszą wiedzą jak i systemami którymi gramy za darmo.
 

O Nas:

Jesteśmy grupą osób zajmującą się wyszukiwaniem systemów i obstawianiem spotkań piłkarskich. Lata doświadczeń sprawiły iż przy odpowiednim systemie gry jak również przy zachowaniu pewnych zasad naprawdę można dobrze zarobić. na zakładach bukmacherskich.
 

Jak to wygląda?

Przede wszystkim zajmujemy się tylko i wyłącznie  piłką nożną. Sądzimy że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, dlatego zajmujemy się jedną dziedziną sportową. Każda osoba w naszej grupie zajmuje się śledzeniem i analizowaniem spotkań skupiając się przede wszystkim na meczach Europejskich. Dodatkowo każdy ma około 3 lig na których skupia się najbardziej, dowiadując się przed danym spotkaniem wszystkiego co może mieć wpływ na jego przebieg (transfery, kontuzje, atmosfera w szatni, zagrożenia wykluczeniem,  stan murawy, pogoda, H2H, mecze u siebie a na wyjazdach, ilość kibiców  itp). Wbrew pozorom bardzo dużo czynników ma wpływ na grę dlatego staramy się brać wszystko pod uwagę by typy były jak najbardziej trafne.  We wszystkim się uzupełniamy dlatego od kilku lat notujemy naprawde dobre zyski.
 

Systemy gry:

Pierwszym systemem, którym gramy jest prosty najzwyklejszy  Double. Dwa spotkania na jednym kuponie (najczęściej BTTS). Kursy ok 2.00 przynoszą bardzo dobry zysk.

 

Drugim systemem, troszeczkę bardziej rozbudowanym jest tzw. WARIAT.  Jest to zawsze 7 spotkań na jednym kuponie z łącznym kursem  ponad 100. Gramy go CAŁY CZAS STAŁĄ STAWKĄ (np 10zł) przez co  mamy ponad 100 szans na zwycięstwo. Gramy go już kilka lat i ZAWSZE WYCHODZI NA DUŻY PLUS!

Systemy te są przez nas grane wiele lat i sprawdzają się, dlatego dzielimy się nimi darmowo na Facebooku : https://www.facebook.com/TenTypBET

TTB Team PLUS -Grupa dla  PATRONÓW 

TTB Team PLUS to właśnie  na tej grupie w ramach podziękowania za TWOJE WSPARCIE będziemy dodawać typy z koszykówki od typerów z którymi współpracujemy. Są to Angielscy typerzy którzy głównie zajmują się koszem i ich typy są bardzo ciekawe i trafne. Głównie są to typy z USA tak więc na grupie czeka Cię ''Nocne Granie''. Wystarczy że wesprzesz nasz projekt którymś z progów,  a następnie dołączysz do naszej grupy TTB Team PLUS:

https://www.facebook.com/groups/1919559701405768/?source_id=1146097388816911

Nie spoczywamy na laurach. Opracowujemy kolejne systemy które będą nam przynosić zyski. Kolejny z nich którym już niebawem będziemy się dzielić, to system w którym łączny kurs wynosi 1000!!! Wiele razy już wychodził na PLUS, natomiast my potrzebujemy powtarzalności by móc się nim dzielić i brać za niego ‘’odpowiedzialność’’.

 

NAJWAŻNIEJSZA RADA OD NAS:  

Dziś się odegram, to pewniak na 100% wejdzie, daje za wszystko na bank wejdzie, stawianie po kursach, stawianie po miejscu w tabeli, nie analizowanie spotkań,  nie znam - dam na gospodarza kurs mniejszy, dam na podbicie, duża ilość spotkań na jednym kuponie, stawianie na chybił trafił  po kursach, łączny kurs 120 - mało dam jeszcze coś...  Znajome? DOŚĆ TEGO, ZACZNIJ ZARABIAĆ NIE GRAĆ DLA ZABAWY!

Śledźcie  nas na Facebooku, znajdziecie tam wszystkie bieżące informacje jak i nasze darmowe  propozycje!

 

Pozdrawiamy!

Ten Typ BET


Zapraszamy na nasz Facebook i Twitter:

Znajdziecie nas również na betadvisor: 


 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

10 zł / miesiąc
patroni: 87
Stawiasz już jakiś czas ale dalej nic nie wchodzi? Dopiero z naszą pomocą udaje ci się coś wygrać i chcesz się zrewanżować?

Dziękujemy Bardzo!

Dla ciebie w zamian oczywiście dostęp do naszej strony!

Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie w realizacji głównego projektu jakim jest strona internetowa oraz aplikacja mobilna Ten Typ BET!
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 51
Od lat siedzisz w bukmacherce ale bez większych sukcesów? Dopiero z nami spoglądasz na to z innej perspektywy i w ten sposób chcesz podziękować?

DZIEKUJEMY BARDZO Doceniamy Twój gest!

Co dla Ciebie w zamian? Oczywiście dostęp do naszej strony jak również darmowe typy od nas!

Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie w realizacji głównego projektu jakim jest strona internetowa i aplikacja mobilna Ten Typ BET!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 3
Nie jesteś już żółtodziobem w tej dziedzinie i z naszą pomocą zaczynasz zarabiać na bukmacherce. Chcesz Nam podziękować za nasz trud w wyszukiwaniu i analizowaniu meczy.

DZIEKUJEMY BARDZO! Szanujemy Twój gest!

W zaman dla ciebie jest nasza strona z typami jak również pomoc, i podpowiedzi jak grać by wygrywać jeszcze więcej.

Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie w realizacji głównego projektu jakim jest strona internetowa i aplikacja mobilna Ten Typ BET!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Jesteś naszym wiernym fanem i chcesz bardzo podziękować nam za trud który wkładamy w prowadzenie naszej strony.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni bardzo doceniamy Twój gest!

W zamian oczywiście postaramy się by nasze typy były jeszcze bardziej trafione jak również otrzymasz prywatną pomoc odnoście systemów i typów.

Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie w realizacji głównego projektu jakim jest strona internetowa i aplikacja mobilna Ten Typ BET!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Chcesz wesprzeć nasz projekt i podziękować nam za trud który wkładamy w prowadzenie naszej strony. Staramy się jak możemy by nasze systemy były jak najbardziej trafione!

Dziękujemy bardzo za wsparcie!

Dla Ciebie oczywiście darmowe typy jak i pomoc w obstawianiu. Również możliwość współpracy.

Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie w realizacji głównego projektu jakim jest strona internetowa i aplikacja mobilna Ten Typ BET!
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Reklama na stronie!

Chcesz się zareklamować na naszej stronie to jest opcja dla Ciebie. Oczywiście prosimy o kontakt przed wysłaniem pieniędzy celem ustalenia szczegółów ponieważ nie chcemy reklamować oszustów lub naciągaczy których jest mnóstwo w tej dziedzinie.

Dziękujemy za wsparcie !!!

Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie w realizacji głównego projektu jakim jest strona internetowa i aplikacja mobilna Ten Typ BET!
Zostań patronem
10000 zł / miesiąc
patroni: 0
PATRON I SPONSOR GŁÓWNY!

Podziękowania za Naszą pracę jak również chcesz wesprzeć nasz projekt w tworzeniu strony i aplikacji mobilnej. Jest to opcja dla Ciebie!

Dziękujemy serdecznie!

Oczywiście zainteresowanych poważną współpracą zapraszamy do negocjacji!

Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie w realizacji głównego projektu jakim jest strona internetowa i aplikacja mobilna Ten Typ BET!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni