Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Stawiasz już jakiś czas ale dalej nic nie wchodzi? Dopiero z naszą pomocą udaje ci się coś wygrać i chcesz się zrewanżować?

Dziękujemy Bardzo!

Dla ciebie w zamian oczywiście dostęp do naszej strony!

Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie w realizacji głównego projektu jakim jest strona internetowa oraz aplikacja mobilna Ten Typ BET!
50 zł miesięcznie
Nie jesteś już żółtodziobem w tej dziedzinie i z naszą pomocą zaczynasz zarabiać na bukmacherce. Chcesz Nam podziękować za nasz trud w wyszukiwaniu i analizowaniu meczy.

DZIEKUJEMY BARDZO! Szanujemy Twój gest!

W zaman dla ciebie jest nasza strona z typami jak również pomoc, i podpowiedzi jak grać by wygrywać jeszcze więcej.

Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie w realizacji głównego projektu jakim jest strona internetowa i aplikacja mobilna Ten Typ BET!
100 zł miesięcznie
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i bardzo doceniamy Twój gest!

W zamian oferujemy Ci grupę TTB TEAM PLUS na której dodawane są nasze kupony oraz DODATKOWE kupony z wysokimi kursami które będziesz otrzymywał prywatnie!

Dziękujemy Bardzo i do zobaczenia na grupie TTB TEAM PLUS
Ten Typ BET
500 zł miesięcznie
Indywidualne prowadzenie

Dziękujemy bardzo za tak duże wsparcie!

Dla Ciebie oczywiście grupa TTB TEAM PLUS na której gramy oraz indywidualna pomoc w obstawianiu. Dodatkowe kupony z wysokimi kursami w których możesz liczyć na naszą pomoc w dobieraniu odpowiedniej stawki oraz zarządzaniem budżetem.

Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie
Ten Typ BET!
1000 zł miesięcznie
Reklama na stronie!

Chcesz się zareklamować na naszej stronie to jest opcja dla Ciebie. Wszystkie nasze social media oraz na naszej oficjalnej stronie tentypbet.com. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Dziękujemy za wsparcie !!!

2000 zł miesięcznie
SPONSOR GŁÓWNY

Po wybraniu tego progu stajesz się głównym sponsorem Ten Typ BET. Oczywiście reklama we wszystkich social mediach oraz na stronie. Wspólne projekty, grafiki itp.
Jesteśmy otwarci na współpracę więc jeżeli jesteś zainteresowany jest to opcja dla Ciebie!
Prosimy o kontakt przed wybraniem progu!

Dziękujemy Serdecznie za Wsparcie!


Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Ten Typ BET w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy grupą osób zajmującą się wyszukiwaniem systemów i obstawianiem spotkań piłkarskich. Lata doświadczeń sprawiły iż opracowaliśmy systemy z którymi pomożemy zwiększyć Twój budżet. Spróbuj tego z nami!

 

Witamy!

Na wstępie chcemy serdecznie  podziękować wszystkim za wsparcie! 

Ten Typ BET jest to  grupa osób zajmująca się wyszukiwaniem systemów i obstawianiem spotkań piłkarskich. Jako TTB istniejemy od 2016 roku i zaufało nam już mnóstwo osób. Lata doświadczeń sprawiły iż przy odpowiednim systemie gry jak również przy zachowaniu pewnych zasad naprawdę można zarobić na zakładach bukmacherskich. Uczymy jakich zasad należy przestrzegać by profit z zakładów był jak największy. Cały czas ciężko pracujemy by nasze typy były jeszcze bardziej celne.  Wciąż szukamy nowych systemów przynoszących zyski oraz nowych typerów z bardzo dobrą skutecznością oraz doświadczeniem. Naszym głównym celem jest przede wszystkim pomaganie w obstawianiu spotkań piłkarskich. Spędzamy wiele godzin w dogłębnym analizowaniu wyszukanych przez nas spotkań, oraz dzieleniu się tym z Wami.  Nasza   grupa stale się powiększa o kolejnych typerów.  Robimy wszystko by zarabiać jak najwięcej i przede wszystkim dzielić się tym z Wami.  Mamy bardzo dużo pomysłów i ciągle się rozwijamy dlatego zapraszamy do zapoznania się z tym jak działamy, oraz do współpracy! 

Jak to wygląda?

Przede wszystkim każdy z typerów zajmuje się tylko dyscypliną sportową w której jest od lat i w której czuje się najlepiej. Nie współpracujemy z typerami którzy obstawiają wszystkie dyscypliny ponieważ uważamy, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Każda osoba w naszej grupie zajmuje się śledzeniem i analizowaniem spotkań skupiając się na  konkretnych ligach. Podczas analizowania danego spotkania typerzy dowiadują się co może mieć wpływ na jego przebieg (transfery, kontuzje, atmosfera w szatni, zagrożenia wykluczeniem,  stan murawy, pogoda, H2H, mecze u siebie a na wyjazdach, ilość kibiców, liczba goli strzelanych/traconych, ustawienia podczas spotkania itp). Wbrew pozorom bardzo dużo czynników ma wpływ na grę dlatego staramy się brać wszystko pod uwagę by typy były jak najbardziej trafne.  We wszystkim się uzupełniamy dlatego od kilku lat notujemy bardzo wysoki PROFIT.
 

Systemy gry:

Gramy kilka systemów które najbardziej się sprawdzają jak również pracujemy na wyszukiwaniu kolejnych by profit z nich był jeszcze większy. Pierwszym systemem, którym gramy jest prosty najzwyklejszy  Double. Dwa spotkania na jednym kuponie (najczęściej BTTS). AKO zawsze wynosi powyżej 3.00. To bardzo ważne ponieważ wiemy jak wiele osób obstawia Double po niskich kursach gdzie AKO z dwóch spotkań wynosi niecałe 2.00 i granie tego nie ma najmniejszego sensu . Nasze  Double zwykle  przynoszą bardzo dobry zysk i jest to bardzo dobra metoda na szybkie budowanie budżetu.

 

 

Drugim systemem który gramy są: Trójki i Czwórki. Tak jak same nazwy wskazują właśnie tyle spotkań znajduje się na kuponach. Ako w tym przypadku jest różne natomiast przy Trójce wynosi najczęściej minimum 6.00  natomiast przy czwórce jest to z reguły jest to powyżej 12.00.

.

 Kolejnym systemem, troszeczkę bardziej rozbudowanym i zawsze wzbudzającym największe emocje na grupie jest tzw. WARIAT.  Jest to ZAWSZE 7 spotkań na jednym kuponie z łącznym kursem  ponad 100.00 . Jest to ulubiony system naszych Patronów który przynosi oczywiście ogromny PROFIT , ale i mnóstwo emocji które zawsze  temu towarzyszą.  

Wprowadziliśmy również zmodyfikowanego delikatnie WARIATA którego AKO jest znacznie mniejsze od wyżej wymienionego natomiast wchodzi znacznie częściej co można traktować jako swego rodzaju BONUS. AKO takiego WARIATA to minimum 30.00 tak więc nawet za drobne pieniądze profit i tak cieszy oko.

CORRECT SCORE czyli dokładne wyniki również pojawiają się na grupie. Nie jest to często ponieważ naprawdę musimy dobrać idealnie takie spotkanie natomiast pojawiają się i warto takie coś postawić ponieważ kursy zawsze są wysokie więc za naprawdę mały wkład można bardzo dobrze pomnożyć pieniądze.

Dołączyli do nas Typerzy specjalizujący się w Correct Score więc z optymizmem patrzymy w przyszłość i czekamy na więcej.
PODSUMOWANIE:
Obstawiając każdy Correct Score płaską stawką za 100 PROFIT z całego miesiąca to 7200!!!

??   ?  

WSZYSTKIE  SYSTEMY DOSTĘPNE SĄ NA NASZEJ GRUPIE DLA PATRONÓW 

                      TTB TEAM PLUS 

TTB Team PLUS -Grupa dla  PATRONÓW 

 

TTB Team PLUS to właśnie  na tej grupie w ramach podziękowania za TWOJE WSPARCIE dzielimy się naszymi typami z piłki nożnej jak również typami z Koszykówki od typerów z którymi współpracujemy. Są to Angielscy typerzy którzy głównie zajmują się koszem i ich typy charakteryzują się dużą skutecznością. Opracowali również system podobny do naszego odnośnie 7 spotkań który nazywa się 7UCKY.  Głównie TYPY pochodzą z USA tak więc na grupie czeka Cię ''Nocne Granie''. Również wszystkie wyżej wymienione systemy znajdują się właśnie na naszej grupie. Wystarczy że wesprzesz nasz projekt ,  a następnie dołączysz do naszej grupy TTB Team PLUS:

https://www.facebook.com/groups/1919559701405768/?ref=bookmarks

*Grupa TTB TEAM PLUS jest tylko i wyłącznie dostępna dla naszych Patronów z Aktywną subskrypcją!

 

         

 

"Dziś się odegram, to pewniak na 100% wejdzie, daje za wszystko na bank wejdzie, stawianie po kursach, stawianie po miejscu w tabeli, nie analizowanie spotkań,  nie znam - dam na gospodarza kurs mniejszy, dam na podbicie, duża ilość spotkań na jednym kuponie, stawianie na chybił trafił  po kursach, łączny kurs 120 - mało dam jeszcze coś..."  Znajome? DOŚĆ TEGO, ZACZNIJ ZARABIAĆ NIE GRAĆ DLA ZABAWY!

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:  http://tentypbet.com/jak-grac

Śledźcie  nas na Facebooku, znajdziecie tam wszystkie bieżące informacje jak i nasze darmowe  propozycje!

 

Pozdrawiamy!

Ten Typ BET


Zapraszamy na:

 


 

Cele Autora

Strona internetowa tentypbet.com
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 990 zł brakuje
0%
Dziękujemy WSZYSTKIM którzy przyczynili się do powstania strony http://tentypbet.com. Strona już ruszyła natomiast na tą chwilę jest jeszcze dużo do zrobienia. Ma znaleźć się na niej wszystko to co pomoże skuteczniej typować mecze piłkarskie . Chcemy stworzyć centrum gracza w którym to znajdzie się wszystko co potrzebne jest do typowania spotkań piłkarskich. Pragniemy rozbudować naszą stronę o coś czego po prostu jeszcze niema i czego bardzo brakuje. Ciągle dołączają do nas nowi typerzy z doświadczeniem i bardzo dobrą skutecznością dlatego odwdzięczymy się Wam jak najlepiej na naszej grupie TTB Team PLUS (Facebook) na którą zapraszamy WSZYSTKICH PATRONÓW. Dziękujemy Wszystkim którzy wspierają nasz projekt!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Ten Typ BET już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.