Nasz Discord dla osób wspierających!

Obrazek posta

Zapraszamy Was na nasz specjalny serwer Discord, dostępny dla osób wspierających od progu 10 zł! 

To centrum społeczności zebranej wokół kanału Spalmy to! – możecie tam dyskutować o odcinkach i najbardziej szalonych teoriach spiskowych, ale też rozmawiać z innymi na czacie głosowym i uczestniczyć w specjalnych wydarzeniach.

Żeby dołączyć do naszego serwera:

  1. Upewnij się, że wspierasz nas na Patronite kwotą minimum 10 zł miesięcznie – jeśli nie, to tutaj możesz zapoznać się z naszą ofertą.
  2. Jeśli jeszcze go nie masz, załóż konto w serwisie Discord i dołącz do naszego serwera w tym miejscu.
  3. Połącz swoje konto Discord z kontem Patronite w tym miejscu.

 


Ten ostatni krok jest szczególnie ważny – Patronite automatycznie przypisze Ci rangę na serwerze (może to zająć dłuższą chwilę, cierpliwości!). Dzięki temu wiemy, że faktycznie jesteś w gronie naszych wspierających i upewniamy się, że do Discorda nie dołączają przypadkowe osoby.

Dla osób nieobeznanych z tematem: Discord to platforma dająca możliwość rozmów na czatach i w pokojach głosowych. Możecie na niej pogadać zarówno w formie tekstowej, jak i audio, ale też na przykład otrzymać powiadomienia o naszych nowych odcinkach.

Po premierze każdego odcinka tradycyjnie wpadamy na Discorda chwilę po nim dyskutować, wymienić się wrażeniami i informacjami od kuchni. Jeśli macie pytania na temat D&D, zasad, czy porad dotyczących prowadzenia sesji, to na naszym Discordzie będziemy się starać w miarę możliwości Wam pomóc i podzielić się doświadczeniem.

Jeszcze raz dziękujemy Wam za wspieranie nas i zapraszamy na nasz serwer!

W razie problemów z dołączeniem Waszego konta do naszego Discorda, prosimy o wiadomość prywatną na Patronite – ale zanim to zrobisz, mamy prośbę. Przeczytaj instrukcję dokładnie. Dostaliśmy dziesiątki wiadomości od osób, które nie były w stanie dołączyć do serwera i niemal wszystkie te problemy wynikały z tego, że pisząca osoba nie wykonała wszystkich niezbędnych kroków. Więc zanim napiszesz przeczytaj instrukcję powoli i dokładnie – jest duża szansa, że znajdziesz odpowiedź co jest nie tak! A jeśli nie, to oczywiście pisz, pomożemy!

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...