Avatar użytkownika

Spalmy to!

208
patronów
6 985 
miesięcznie
450 985 
łącznie
208
patronów
6 985 zł 450 985 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Dostęp do naszego Discorda dla wspierających, stanowiącego centrum naszej społeczności. Możecie tam rozmawiać z nami i innymi widzami, uczestniczyć w wydarzeniach i wspólnie spędzać czas!
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Dostęp do notatek graczy w formie wideoportretów naszych postaci w wysokiej rozdzielczości i na przezroczystych tłach! Do tego wszystkie profity z niższych progów.
3QmQWKq.png
Obrazek progu
75 zł miesięcznie
Notatki wideo Mistrza Gry z omówieniami poszczególnych fragmentów scenariusza i przygotowań do sesji! Do tego wszystkie profity z niższych progów.
3QmQWKq.png
Obrazek progu
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
3 dostępne miejsca
Możliwość stworzenia postaci niezależnej do jednego z odcinków! Do tego wszystkie profity z niższych progów. Więcej informacji na www.spalmyto.pl/npc
mf1lvWn.png

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Spalmy to! w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kanał YouTube z zapisami sesji RPG i serial internetowy w klimacie fantasy. Wspieraj nas, żeby otrzymać dostęp do wyjątkowych bonusów, cotygodniowych wideo z podsumowaniami odcinków, notatek postaci i Mistrza Gry czy grafik w wysokiej rozdzielczości! 🔥
Gry fabularne dają praktycznie nieograniczone pole manewru, dlatego nasza dzielna grupa postaci (z różnych stron internetu) rzuca się w wir przygód i jeśli jakaś przeszkoda staje nam na drodze, to hasło jest jedno: Spalmy to! Brawurowe próby rozszarpywania wyobraźni w odcinkach – śmieszne, straszne, dziwne, heroiczne. Dołącz do nas, świat sam się nie uratuje! Chcemy, żebyś dzięki nam pokochał RPG… a przy okazji może staniemy się Twoim ulubionym serialem fantasy.
 
Spalmy to! jest kanałem, gdzie publikowane są zapisy wideo z naszych sesji RPG. Nie chcemy jednak, żeby to były po prostu nagrania z zabawą znajomych (choć interakcje grupy przyjaciół pozostają kluczową składową) – chcemy zmienić nasze przygody w coś na wzór rozbudowanego serialu przygodowego, dopracowanego w każdym calu pod względem fabuły, postaci i całej otoczki wizualnej. Pragniemy, żebyście tydzień w tydzień wracali i wracały z przyjemnością do tego świata, niczym do Herkulesa z Kevinem Sorbo. Byście czerpali z niego radość i byli nim nieustannie zaskakiwani.

Za projektem stoją osoby, które od lat udzielają się w sieci (i poza nią) różnymi kanałami: Mistrzem Gry, odpowiedzialnym za trzymanie całego fikcyjnego świata w ryzach, jest Oskar Rogowski, a zadania wypełniają Radek Pisula (Full Frontal Pisula), Adam Antolski (Uncle Mroowa) i Paweł Opydo. Pierwsza dwójka jest związana m.in. z projektem Napisy Końcowe, zajmującym się w szerokim zakresie popkulturą. Wszyscy bardzo lubimy gatunek fantasy, przez co wejście w ten świat w butach naszych postaci jest dla nas świetną przygodą i niesamowitą przyjemnością – która, mamy nadzieję, udzieli się i Wam.

Dzięki waszej pomocy będziemy mieli środki żeby w profesjonalny sposób prowadzić grupę na Facebooku, kanał Discord i inne formaty socialmediowe, gdzie podyskutujemy sobie tak o naszych fikcyjnych wojażach, jak i na różnorakie tematy powiązane z życiem, wszechświatem i całą resztą. 

Wszystkie odcinki głównej przygody zawsze będą dostępne za darmo na kanale. Wspierając nas przyczyniacie się jednak do rozwoju naszego projektu, pomagając nam w wymierny sposób jeszcze bardziej zwiększać jego jakość i możliwości. Zyskacie też dostęp do naprawdę unikalnych materiałów rozbudowujących świat, zwiększających interakcję z naszym zespołem, komentarzy „od kuchni”, tutoriali związanych z graniem w papierowe RPG, informacji o systemie Pathfinder, czy dodatkowych sesji.

Przykładowy odcinek naszej najnowszej serii – „Machin Lantanu” – znajdziecie tutaj:


 

Od początku chcieliśmy, by wsparcie widzów było nierozerwalną częścią naszego przedsięwzięcia. Chcemy, żebyście czuli, że wspierając nas możecie liczyć na konkretne, wartościowe materiały dodatkowe i dostęp do wyjątkowych treści, oraz że Wasza pomoc bezpośrednio przekłada się na jakość naszych produkcji i pozwala nam się rozwijać. Dziękujemy Wam już teraz za zainteresowanie, zapraszamy do przejrzenia dostępnych opcji wspierania… i oczywiście do przeżywania wspólnie z nami tej przygody!

 

Cele Autora

Dyskusje i tutoriale na kanale
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 1 015 zł brakuje
87%
Jesteśmy na plusie, możemy pozwolić sobie na eksperymenty i potężne rozniecenie ognia Spalmy to! Całe zaplecze, opłaty, sprzęt są załatwione, dzięki czemu możemy dzięki waszemu wsparciu bezpiecznie się rozwijać, zwiększać ilość wytwarzanych materiałów i rozwijać nasz fantastyczny świat. Hulają gadżety, nas mniej goni zawodowy czas, jest pięknie!

Na kanał wpada jeszcze więcej dodatkowych rzeczy: na przykład duże dyskusje ściśle związane z rozgrywką i te od niej odbijające (ale nadal w temacie) w postaci serii „D&D od kuchni”, czy skrupulatnie przygotowywane tutoriale, które pomogą wam wciągnąć się w technikalia papierowych systemów RPG i inne materiały.
Projekt Blask
  • 25 000 zł miesięcznie
  • 18 015 zł brakuje
27%
Wyobraźcie sobie ogromny kontynent, zamieszkany przez niezliczone ludy i rasy. Kontynent, cała centralna część jest oddzielona od reszty tajemniczymi, nieprzebytymi górami i zupełnie niedostępna… aż do teraz. Pierwsze ekspedycje różnymi sposobami właśnie dostały się na drugą stronę, gdzie odkryły zupełnie nowy świat – pełen niesamowitych istot, niespotykanych do tej pory roślin, starożytnych ruin… i pewnego tajemniczego minerału, który może na zawsze zmienić historię kontynentu. Kolejni śmiałkowie decydują się na podróż w głąb kontynentu, pragnąc bogactwa, sławy i potęgi. Zaczyna się wyścig.


Mamy pewien plan. Plan, nazywany przez nas Projektem Blask, jest taki, że chcemy stworzyć własny świat – fantastyczny i żywy, pełen interesujących miejsc, ludów, postaci i pomysłów. Chcemy, żeby był zarówno tłem naszej kolejnej kampanii, jak i miejscem, w którym możecie osadzić swoje własne historie.

Mamy zamiar profesjonalnie go opisać i zilustrować, na bieżąco udostępniając Wam wyniki naszej pracy. Chcemy zatrudnić osoby tworzące ilustracje i zajmujące się redakcją, jak również kogoś, kto odciąży nas w kwestii montażu naszych produkcji. Mamy w planach stworzenie wirtualnego podręcznika, pozwalającego Wam wygodnie odnajdywać informacje o naszym świecie, tak żeby mógł się stać tłem dla Waszych przygód RPG i inspiracją do wszelkiego rodzaju twórczości.

Dołącz do naszego Discorda dla wspierających, żeby być na bieżąco z postępami!Podstawowe koszty + wersja podcastowa
  • 3 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Dzięki waszemu wsparciu możemy płynnie rozwijać projekt i opłacimy wszelkie podstawowe rzeczy związane z funkcjonowaniem kanału (materiały graficzne, podręczniki, oprogramowanie do montażu i gry).

Dodatkowo będziemy mogli przygotować technicznie dopracowaną wersję audio na Spotify i inne platformy podcastowe.
One-shoty i bonusowe materiały na kanale
  • 5 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Możemy pozwolić sobie na spokojne prowadzenie regularnych sesji, a do tego mamy szansę zainwestować w ulepszenie sprzętu i więcej technicznej magii, żeby przygody naszej drużyny nadal trzymały tak unikalny poziom.

Znajdziemy dodatkowy czas (którego zawsze brakuje) na przygotowywanie bonusowych materiałów, takich jak sesje testowe, gdzie możemy sobie pozwolić nawet na więcej szaleństwa, bez obawy, że zdewastujemy podstawową rozgrywkę, czy one-shoty – czyli zamknięte krótkie historie, które mogą być osadzone na przykład w światach alternatywnych. Nasi bohaterowie wrzuceni w inną konwencję na jednorazową przygodę? A może zupełnie nowe, szalone postaci, które dzięki tym opowieściom będziecie mogli poznać? Wszystko jest możliwe!

Nasze media społecznościowe będą cały czas żyły, dostarczając wam regularnego kontentu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Spalmy to! już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Daniel Wiśniewski
Daniel Wiśniewski
10 zł
Szymon Szymański
Szymon Szymański
25 zł
Daniel Kuś
Daniel Kuś
75 zł
Architektura PRL
Architektura PRL
25 zł
Justyna Kozioł
Justyna Kozioł
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.