Spalmy to!

W Patronite od 03.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 30

liczba Patronów: 49

214 patronów
7 310 zł miesięcznie
10 165 zł łącznie

Dyskusje i tutoriale na kanale

8 000 zł

miesięcznie

91%

osiągnięto

690 zł

brakuje

Jesteśmy na plusie, możemy pozwolić sobie na eksperymenty i potężne rozniecenie ognia Spalmy to! Całe zaplecze, opłaty, sprzęt są załatwione, dzięki czemu możemy dzięki waszemu wsparciu bezpiecznie się rozwijać, zwiększać ilość wytwarzanych materiałów i rozwijać nasz fantastyczny świat. Hulają gadżety, nas mniej goni zawodowy czas, jest pięknie!

Na kanał wpada jeszcze więcej dodatkowych rzeczy: na przykład duże dyskusje ściśle związane z rozgrywką i te od niej odbijające (ale nadal w temacie), skrupulatnie przygotowywane tutoriale, które pomogą wam wciągnąć się w technikalia papierowych systemów RPG i inne materiały (minimum jeden miesięcznie).

Dwa razy więcej Spalmy to! Nowe odcinki sesji dwa razy w tygodniu

20 000 zł

miesięcznie

36%

osiągnięto

12 690 zł

brakuje

Idylla, już możemy wskakiwać na łódkę i odpływać z Geraltem do lepszego świa… Nie, nie! – mamy środki na zrobienie ze Spalmy to! największej narracji od czasu Tolkiena i nie zawahamy się ich użyć! Wszystkie sprawy finansowe są ponad stan, dzięki czemu możemy zdecydowanie zwiększyć obroty w każdym możliwym aspekcie. Oskar w tym momencie pracuje tak intensywnie, że prawdopodobnie wymyślone przez niego fikcyjne światy stają się prawdziwe.

Pojawi się dwa razy więcej odcinków - dwa w tygodniu zamiast jednego!

Większa interakcja widzów z rozgrywką, będziemy mogli pozwolić sobie na różnorakie eksperymenty. Spalmy to! na dobre stanie się waszym ulubionym serialem streamingowym, bo i my będziemy mieli na to realne środki i czas.

Podstawowe koszty + wersja podcastowa

3 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki waszemu wsparciu możemy płynnie rozwijać projekt i opłacimy wszelkie podstawowe rzeczy związane z funkcjonowaniem kanału (materiały graficzne, podręczniki, oprogramowanie do montażu i gry).

Dodatkowo będziemy mogli przygotować technicznie dopracowaną wersję audio na Spotify i inne platformy podcastowe.

One-shoty i bonusowe materiały na kanale

5 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Możemy pozwolić sobie na spokojne prowadzenie regularnych sesji, a do tego mamy szansę zainwestować w ulepszenie sprzętu i więcej technicznej magii, żeby przygody naszej drużyny nadal trzymały tak unikalny poziom.

Znajdziemy dodatkowy czas (którego zawsze brakuje) na przygotowywanie bonusowych materiałów, takich jak sesje testowe, gdzie możemy sobie pozwolić nawet na więcej szaleństwa, bez obawy, że zdewastujemy podstawową rozgrywkę, czy one-shoty – czyli zamknięte krótkie historie, które mogą być osadzone na przykład w światach alternatywnych. Nasi bohaterowie wrzuceni w inną konwencję na jednorazową przygodę? A może zupełnie nowe, szalone postaci, które dzięki tym opowieściom będziecie mogli poznać? Wszystko jest możliwe!

Nasze media społecznościowe będą cały czas żyły, dostarczając wam regularnego contentu.

Zostań Patronem