Spalmy to!

W Patronite od 03.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 57

Liczba Patronów: 82

Zostań Patronem
Kup na prezent
271 patronów
9 050 miesięcznie
348 925 łącznie
Kanał YouTube z zapisami sesji RPG i serial internetowy w klimacie fantasy. Wspieraj nas, żeby otrzymać dostęp do wyjątkowych bonusów, cotygodniowych wideo z podsumowaniami odcinków, notatek postaci i Mistrza Gry czy grafik w wysokiej rozdzielczości! 🔥

O Autorze


 

Kim jesteśmy?

Gry fabularne dają praktycznie nieograniczone pole manewru, dlatego nasza dzielna grupa postaci (z różnych stron internetu) rzuca się w wir przygód i jeśli jakaś przeszkoda staje nam na drodze, to hasło jest jedno: Spalmy to! Brawurowe próby rozszarpywania wyobraźni w odcinkach – śmieszne, straszne, dziwne, heroiczne. Dołącz do nas, świat sam się nie uratuje! Chcemy, żebyś dzięki nam pokochał RPG… a przy okazji może staniemy się Twoim ulubionym serialem fantasy.

Spalmy to! jest kanałem, gdzie publikowane są zapisy wideo z naszych sesji RPG. Nie chcemy jednak, żeby to były po prostu nagrania z zabawą znajomych (choć interakcje grupy przyjaciół pozostają kluczową składową) – chcemy zmienić nasze przygody w coś na wzór rozbudowanego serialu przygodowego, dopracowanego w każdym calu pod względem fabuły, postaci i całej otoczki wizualnej. Pragniemy, żebyście tydzień w tydzień wracali i wracały z przyjemnością do tego świata, niczym do Herkulesa z Kevinem Sorbo. Byście czerpali z niego radość i byli nim nieustannie zaskakiwani.

Za projektem stoją osoby, które od lat udzielają się w sieci (i poza nią) różnymi kanałami: Mistrzem Gry, odpowiedzialnym za trzymanie całego fikcyjnego świata w ryzach, jest Oskar Rogowski, a zadania wypełniają Radek Pisula (Full Frontal Pisula), Adam Antolski (Uncle Mroowa) i Paweł Opydo. Pierwsza dwójka jest związana m.in. z projektem Napisy Końcowe, zajmującym się w szerokim zakresie popkulturą. Wszyscy bardzo lubimy gatunek fantasy, przez co wejście w ten świat w butach naszych postaci jest dla nas świetną przygodą i niesamowitą przyjemnością – która, mamy nadzieję, udzieli się i Wam.

Dzięki waszej pomocy będziemy mieli środki żeby w profesjonalny sposób prowadzić grupę na Facebooku, kanał Discord i inne formaty socialmediowe, gdzie podyskutujemy sobie tak o naszych fikcyjnych wojażach, jak i na różnorakie tematy powiązane z życiem, wszechświatem i całą resztą. 

Wszystkie odcinki głównej przygody zawsze będą dostępne za darmo na kanale. Wspierając nas przyczyniacie się jednak do rozwoju naszego projektu, pomagając nam w wymierny sposób jeszcze bardziej zwiększać jego jakość i możliwości. Zyskacie też dostęp do naprawdę unikalnych materiałów rozbudowujących świat, zwiększających interakcję z naszym zespołem, komentarzy „od kuchni”, tutoriali związanych z graniem w papierowe RPG, informacji o systemie D&D, czy dodatkowych sesji.

Przykładowy odcinek naszej najnowszej serii – „Machin Lantanu” – znajdziecie tutaj:


 

Od początku chcieliśmy, by wsparcie widzów było nierozerwalną częścią naszego przedsięwzięcia. Chcemy, żebyście czuli, że wspierając nas możecie liczyć na konkretne, wartościowe materiały dodatkowe i dostęp do wyjątkowych treści, oraz że Wasza pomoc bezpośrednio przekłada się na jakość naszych produkcji i pozwala nam się rozwijać. Dziękujemy Wam już teraz za zainteresowanie, zapraszamy do przejrzenia dostępnych opcji wspierania… i oczywiście do przeżywania wspólnie z nami tej przygody!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz Rusakiewicz
Łukasz Rusakiewicz
Próg: 25 zł
Quidek
Quidek
Próg: 25 zł
Sławomir Kusek
Sławomir Kusek
Próg: 75 zł
KtBM32
KtBM32
Próg: 25 zł
Karolina Ziąbska
Karolina Ziąbska
Próg: 75 zł