Spalmy to!

W Patronite od 03.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 19

liczba Patronów: 35

315 patronów
10 545 zł miesięcznie
34 770 zł łącznie
Kanał YouTube z zapisami sesji RPG/serial internetowy w klimacie fantasy. Wspieraj nas, żeby otrzymać dostęp do wyjątkowych bonusów, cotygodniowych wideo z podsumowaniami odcinków, notatek postaci i Mistrza Gry czy grafik w wysokiej rozdzielczości! 🔥

O Autorze

Kim jesteśmy?

Gry fabularne dają praktycznie nieograniczone pole manewru, dlatego nasza dzielna grupa postaci (z różnych stron internetu) rzuca się w wir przygód i jeśli jakaś przeszkoda staje nam na drodze, to hasło jest jedno: Spalmy to! Brawurowe próby rozszarpywania wyobraźni w odcinkach – śmieszne, straszne, dziwne, heroiczne. Dołącz do nas, świat sam się nie uratuje! Chcemy, żebyś dzięki nam pokochał RPG… a przy okazji może staniemy się Twoim ulubionym serialem fantasy.

Spalmy to! jest kanałem, gdzie publikowane są zapisy wideo z naszych sesji RPG. Nie chcemy jednak, żeby to były po prostu nagrania z zabawą znajomych (choć interakcje grupy przyjaciół pozostają kluczową składową) – chcemy zmienić nasze przygody w coś na wzór rozbudowanego serialu przygodowego, dopracowanego w każdym calu pod względem fabuły, postaci i całej otoczki wizualnej. Pragniemy, żebyście tydzień w tydzień wracali i wracały z przyjemnością do tego świata, niczym do Herkulesa z Kevinem Sorbo. Byście czerpali z niego radość i byli nim nieustannie zaskakiwani.

Za projektem stoją osoby, które od lat udzielają się w sieci (i poza nią) różnymi kanałami: Mistrzem Gry, odpowiedzialnym za trzymanie całego fikcyjnego świata w ryzach, jest Oskar Rogowski, a zadania wypełniają Marta Najman, Radosław Pisula (Full Frontal Pisula), Adam Antolski (Uncle Mroowa) i Paweł Opydo. Pierwsza trójka jest związana m.in. z projektem Napisy Końcowe, zajmującym się w szerokim zakresie popkulturą. Wszyscy bardzo lubimy gatunek fantasy, przez co wejście w ten świat w butach naszych postaci jest dla nas świetną przygodą i niesamowitą przyjemnością – która, mamy nadzieję, udzieli się i Wam.

Dzięki waszej pomocy będziemy mieli środki żeby w profesjonalny sposób prowadzić grupę na Facebooku, kanał Discord i inne formaty socialmediowe, gdzie podyskutujemy sobie tak o naszych fikcyjnych wojażach, jak i na różnorakie tematy powiązane z życiem, wszechświatem i całą resztą. 

Wszystkie odcinki głównej przygody zawsze będą dostępne za darmo na kanale. Wspierając nas przyczyniacie się jednak do rozwoju naszego projektu, pomagając nam w wymierny sposób jeszcze bardziej zwiększać jego jakość i możliwości. Zyskacie też dostęp do naprawdę unikalnych materiałów rozbudowujących świat, zwiększających interakcję z naszym zespołem, komentarzy „od kuchni”, tutoriali związanych z graniem w papierowe RPG, informacji o systemie D&D, czy dodatkowych sesji.

Przykładowy odcinek naszej pierwszej serii – „Mgieł Ravenloftu” – znajdziecie tutaj:

 

Od początku chcieliśmy, by wsparcie widzów było nierozerwalną częścią naszego przedsięwzięcia. Chcemy, żebyście czuli, że wspierając nas możecie liczyć na konkretne, wartościowe materiały dodatkowe i dostęp do wyjątkowych treści, oraz że Wasza pomoc bezpośrednio przekłada się na jakość naszych produkcji i pozwala nam się rozwijać. Dziękujemy Wam już teraz za zainteresowanie, zapraszamy do przejrzenia dostępnych opcji wspierania… i oczywiście do przeżywania wspólnie z nami tej przygody!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem