PayPal: zmiana w wypłatach środków!

Darmowy!
1 rok temu Komentarze: 26

1 rok temu Komentarze: 26

Autorko, Autorze!

Wypłaty środków, wpłaconych przez Patronów za pomocą PayPal, są kierowane bezpośrednio na polskie konto bankowe (przypisane do profilu), a nie - jak wcześniej, na konto PayPal Autora.
 
To oznacza, że:
 
👉 nie musisz posiadać aktywnego konta PayPal, żeby przyjmować wpłaty paypalowe na profilu (sporo Twórców zakładało konta na PayPalu tylko na potrzeby Patronite)
 
👉  wszystkie wypłaty z Patronite (Tpay, Imoje, PayPal) będą wysyłane na to samo konto bankowe (czyli - wszystkie przychody z Patronite spływać będą w jedno miejsce)
 
👉 zdecydowana większość Autorów i tak przelewała środki z PayPal na konto bankowe - po zmianie mechanizmu nie będzie takiej konieczności

 

Skąd ta zmiana?

Musimy dostosować nasz system do regulaminu PayPala i wymagań, przewidzianych dla Małych Instytucji Płatniczych (CROWD8 sp z.o.o., operator portalu Patronite.pl, ma taki właśnie status). Pieniądze, otrzymane na konto rozliczeniowe PayPal Patronite, nie mogą być już przesłane do wszystkich Autorów za pomocą bezpośrednich transferów na konto PayPal. Twórcy, którzy posiadają konto Patronite z uruchomionym kanałem płatności PayPal, muszą podać numer polskiego konta bankowego. Zdecydowana większość z Was korzysta równolegle z Tpay, więc numer konta i tak jest już przypisany do 90% profili. Na podane konto będą przelewane wszystkie środki, pochodzące z wpłat PayPalowych.


A co jeśli nie wpiszę numeru konta?

Od 31 lipca 2020, stary sposób przesyłania płatności został ograniczony. Żeby odebrać swoje środki, musisz uzupełnić dane dotyczące konta bankowego. Jeśli tego nie zrobisz - pieniądze będą czekały do momentu uzupełnienia tej informacji.
 

Czy korzystasz z Imoje?

A skoro o płatnościach mowa - jeśli nie włączyłaś/eś na swoim profilu Imoje (cykliczne płatności kartami VISA i Mastercard na zaledwie 1% prowizji!) - zdecydowanie warto to zrobić!
 
✔️ Zaloguj się do swojego profilu i wyślij prośbę o uruchomienie Imoje: https://patronite.pl/moj_profil/finanse/imoje
Jeśli masz pytania, wątpliwości, sugestie - napisz do nas koniecznie na kontakt@patronite.pl!
 
 

Trwa ładowanie...