Gotowanie live - sobota 3.11 g.11:00

1 rok temu

Drodzy Towarzysze,

 

zapraszam w sobotę 11 marca o 11:00 na LIVE stream z gotowaniem na żywo ostatnio mega popularnej wieprzowinki smażonej z imbirem! Ostatnioe wideo Aiko zrobiło furorę na Wykopie.

 

Live tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=qB1_7oK7C-s

 

Update progów Patronite

Chciałem was poinformować o tym, że wciąż pracuję nad nowymi nagrodami i benefitami dla Patronów. W przyszłym tygodniu wejdzie w życie kolejny update. Największe zmiany są w progu od 10 zł, który będzie dawał dostęp do dużej ilości benefitów oraz kontentu premium w przyszłości. Dodatkowo będziemy razem z Aiko wysyłać jednemu wylosowanemu Patronowi paczkę prosto z Japonii raz w miesiącu!

Najważniejsze benefity progu 10 zł:

- PREZENT z Japonii – Jeden losowy patron z tego progu lub wyższego otrzyma paczuszkę z drobiazgami z Japonii. W każdym miesiącu inna osoba otrzyma prezent ode mnie i od Aiko. Losowanie będzie się odbywało na żywo na LIVE prywatnym. Pierwsze losowanie w MARCU. Więc jeśli ktoś się chce załapać, to zawsze można podnieść kwotę subskrybcji. 

-dostęp do ściśle tajnej grupy na FB, gdzie będę się dzielił z wami informacjami na bieżąco na temat Korei Północnej - wkrótce ruszy pełną parą z moimi analizami, wiadomościami na bieżąco z KRLD, krótkie live z najważniejszymi newsami itd. To będzie najlepsze źródło informacji o KRLD w Polsce.

-dostęp do prywatnych LIVE streamów dostępnych tylko dla Patronów - unikniemy trolli i hejterów. Będę wreszcie mógł odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Na prywatnych live'ach pojawi się też Aiko. Moja żona będzie się rzadko pojawiać na publicznych live'ach, bo nie chcę jej wystawiać na hejterów i głupawe komentarze niektórych ludzi. Aż przykro czasem czytać, co niektórzy wypisują. Będzie to też okazja, żeby zapytać Japonki o to, co chcecie. 

 

Jeśli macie jakieś sugestie i pomysły, co do waszych oczekiwań i nagród to proszę o kontakt.

Wezmę wszystko pod uwagę.

 

Pozdrawiam

 

Aiko i Emil

 

Darmowy!
Trwa ładowanie...