baza wiedzy

Audycje w tym tygodniu

Darmowy!

Audycje w tym tygodniu


1 miesiąc temu Radio 357 1 miesiąc temu Komentarze: 112 Komentarze: 112

Drodzy Państwo,

w tym tygodniu mamy dla Was trzy audycje w Open.FM. W środę o 19.00 rozpocznie Ola Budka:

Emisja drugiej przedpremierowej audycji przypada w idealnym momencie – Paweł Domagała zdążył wydać nowy krążek, J. Wise zdążył zadebiutować albumem „Stories” a Billie Eilish zdążyła zaprezentować nowy singiel. W samą porę też grupa Cała Góra Barwinków wzięła na warsztat przeboje lat 80., przerobiła na swój sposób i tak wyszła epka „Pop Goes Ska”. A zatem nie tylko Cała Góra Barwinków, ale i cała góra muzyki czekają na Państwa na kanale Radia 357 w Open FM w środę, 25 listopada od godz. 19. Do usłyszenia!

Zaraz po Oli mikrofon przejmie Piotr Stelmach ze swoim gościem...

Właśnie ukazuje się nowy singiel z Jej płyty "Ten Moment". O piosence "Cichy zabójca", o "Ostatnim", o duecie producenckim Leniart - Pezda, o swoich doświadczeniach z ostatnich 18 lat i o jednej z najpiękniejszych reakcji na Jej muzykę. O tym opowie w Radiu 357 Edyta Bartosiewicz. Środa, godzina 20:00.

A w sobotę o godz. 10.00 przedpremierowe Zakamarki Marka Niedźwieckiego! Audycja na żywo w Open.FM. Zapraszamy na dwie godziny klasyki i nowości. Marek Niedźwiecki już nie może się doczekać!

Zapraszamy do słuchania!

 

Trwa ładowanie...