Piękne, pozłacane koszulki radiowe

Obrazek posta

Już są! Piękne, pozłacane radiowe koszulki projektu Zofki Kofty, wykonane techniką sitodruku przez złotych ludzi społeczności Radia Kapitał – Martę i Kwiatka z Kwiaciarni Grafiki są do zdobycia na radiowym Patronite.

 

Nowiutkie czarno-złote koszulki, dostępne w rozmiarach S-XL, wykonane są ze 100% organicznej bawełny i posiadają certyfikat Fairtrade International oraz Fair Wear Foundation.

Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy Wam produkt nie tylko miły w dotyku i dla oka, ale również wytworzony bez szkody dla środowiska naturalnego, z dbałością o wsparcie pracowników i pracowniczek w realizacji ich praw do bezpiecznego i godnego zatrudnienia.

Większy złoty nadruk na koszulce znajduje się z tyłu, a z przodu – mały logotyp :)


Sprawcie sobie prezent, wspierając jednocześnie funkcjonowanie i rozwój radyjka. Koszulkę można otrzymać wspierając nas kwotą 50 zł miesięcznie przez przynajmniej 3 miesiące. Koszulkę jednak dostarczymy od razu. Matronki i Patroni, wybierający ten próg wsparcia, otrzymają od nas Złoty Pakiet: koszulkę, akcję radia z limitowanej edycji, udział w dedykowanym radiowym paśmie, jinglu oraz podziękowania na stronie radia!

Koszulki z akcjami będziemy wysyłać do Was pocztą lub paczkomatem, ale istnieje również możliwość odbioru osobistego w Warszawie (oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa). Szczegóły do uzgodnienia mailowo!

 

Ściskamy
ekipa Radia Kapitał

Zobacz również

Dziękujemy za Wasze wsparcie!
Podsumowanie roku 2020, powitanie nowego 2021
Pierwsze prezenty dotarły do radiowych Matronek i Patronów!

Komentarze (4)

Trwa ładowanie...