ruszaMY!

Darmowy!
8 miesięcy temu Brak komentarzy

Szanowni Patroni!

Witam Was w imieniu zespołu redagującego „Magazyn FOLK24”. Mamy nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu od tego roku nasz nieregularnik przekształci się w kwartalnik i zacznie trafiać także do Was. Magazyn drukowany to było nasze wielkie marzenie, kolejny ważny krok na ścieżce budowania mediów promujących naszą muzykę – etno, folk, world music.

Sami zrobiliśmy już bardzo dużo. Stworzyliśmy tytuł na wysokim poziomie edytorskim (kolorowe, kredowe strony, ładnie zaprojektowane) i merytorycznym. Zebraliśmy nietuzinkowych autorów, uznanych dziennikarzy muzycznych, ale też wykonawców. Pokazujemy na łamach różne oblicza folku – tak szeroko o tym nurcie w tym kraju nie pisze nikt. I najważniejsze – dotarliśmy z magazynem do miejsc, gdzie nie ma salonów prasowych, empików, dystrybutorów prasy.

Przyszedł czas by zrobić krok kolejny i pokazać to nasze cudo większej ilości odbiorców i regularniej do nich docierać. Czas, by nasze dziecko zaczęło dojrzewać.

Dlatego liczymy na Was, że pomożecie nam w spełnianiu naszego kolejnego marzenia tym razem o regularnym wydawaniu profesjonalnego kwartalnika, bo zgadzamy się z tym, o czym piszemy na naszej fundacyjnej stronie:

Kiedy po jednym z organizowanych przez nas koncertów, gdy ktoś w komentarzach napisał: „dziękuję, że spełniacie cudze marzenia“, trochę się zdziwiliśmy. Dotąd myśleliśmy, że spełniamy tylko nasze. Okazało się, że można spełniać marzenia innych, wychodząc od własnych.

I właśnie spełniając to nasze skromne marzenie wierzymy, że pomagacie też spełnić też marzenie wielu miłośników folku w Polsce. Z góry za wsparcie finansowe, ale też za rady, pomysły, podpowiedzi – bardzo, bardzo Wam dziękuję.

Kamil Piotr Piotrowski

Trwa ładowanie...