FOLK24 Magazyn

W Patronite od 12.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3496

Liczba Patronów: 3112

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
5 miesięcznie
2 392 łącznie

Na przyziemne, acz niezbędne działania

3 600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 595 zł

brakuje

Jeśli zechcecie nas Państwo wesprzeć miesięcznie tą kwotą będziemy w stanie utrzymać redakcję i nasze dwa portale Folk24.pl i Szanty24.pl oraz wprowadzić regularny, kwartalny cykl wydawniczy „Magazynu FOLK24” opłacając najważniejsze koszty: biura, serwera, księgowości, druku i składu.

Stworzenie redakcyjnego zespołu marzeń

6 600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 595 zł

brakuje

Ta kwota da nam szansę stworzenia i utrzymania skromnego, acz profesjonalnego zespołu redakcyjnego. Pozwoli opłacić koszty redakcji, korekty, artykułów, zdjęć, projektów graficznych i praw autorskich do nich. Bez tego nie da się planować wydań z wyprzedzeniem, realizować ciekawych tematów.

By o folku było głośno

9 900 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 895 zł

brakuje

Wierzymy w papier, ale wiemy, że bez internetu dziś niewiele się zdziała. Dlatego za tę kwotę przygotujemy działania w sieci, by przypomnieć się obecnym czytelnikom i dotrzeć do nowych. Przygotujemy zgodną z obecnymi standardami stronę www i zaplanujemy i wdrożymy dwie profesjonalne kampanie w social mediach, by pozyskać nowych czytelników i zapisy na folkletter.

Prawie jak Folk24TV!

19 800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

19 795 zł

brakuje

Tak! Może to jeszcze nie telewizja, ale za takie wsparcie powstanie kanał youtube z prawdziwego zdarzenia, z programami, wywiadami na żywo, zapowiedziami premier, relacjami z wydarzeń, własnymi koncertami on-line, a może raz w roku we współpracy z jakimś ciekawym młodym filmowcem film nakręcimy? Na początek może być dokumentalny.

GALA FOLK24

60 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

59 995 zł

brakuje

Tak, to będzie prawdziwa bomba! Zorganizujemy koncert galowy o jakim marzymy od lat. Zaprosimy wykonawców sceny etnofolkowej, którzy wyróżnili się danego roku w Polsce, wręczymy nagrody Redakcji FOLK24, podziękujemy też w ten sposób za wsparcie naszym mecenasom, partnerom, klubowiczom, sponsorom i przyjaciołom.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
jakub dudek
jakub dudek
Próg: 5 zł
Anka M
Anka M
Próg: 20 zł