Mon Mon plays "Vienna" || Billy Joel for Piter

Darmowy!

Mon Mon plays "Vienna" || Billy Joel for Piter

3 miesiące temu Brak komentarzy

 

Billy Joel "Vienna"

Jeden z moich patronów, którego osobiście nie miałam jeszcze okazji poznać - zamiast pocztówki z Buenos Aires, (bo taką można od mnie dostać przy pewnym progu wykupionej subskrypcji), poprosił o podkład do "Vienna", sugerując, że pewnie będę się przy tym nudzić.

Wręcz przeciwnie! Billy Joel to artysta, którego wcześniej nie znałam. Bardzo bardzo mi się podoba i co za tekst?! :) Nie miałam też wcześniej wielu okazji do grania takiej muzyki.

Propozycja stała się i wymagająca i rozwijająca i na dodatek przyjemna! Satysfakcja, że dla Ciebie ode mnie też coś jest w podziękowaniu. To mocno motywuje.

Poniżej video z przygotowań.

Jeśli ktoś czuje, że może i chce, może zaprosić mnie tu na symboliczną "kawę", wykupując subskrypcję a ja odwdzięczę się muzyką i tańcem. To dla mnie dużo ogromnie, jak działa. Bez odbiorcy - nie działa. A jeśli komuś prezent chce ktoś podarować w postaci mojej muzyki ze specjalną dedykacją na pianie - ZAPRASZAM na priv! Również na lekcje online i muzykę do video oraz realizacje audiowizualne we współpracy z Tangoph tango.

paypal.me/monmonpiano #ARTISWORK

©monmonpiano.com

Trwa ładowanie...