Mon Mon || monmonpiano

W Patronite od 09.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 351

Liczba Patronów: 792

Zostań Patronem
12 patronów
1 022 miesięcznie
11 722 łącznie

L U N A P A T A G O N I A

5 000 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

3 978 zł

brakuje

Jest marzec 2021. Jestem w Patagonii.

Dom w Buenos Aires z drzewem w patio i pianem w salonie trzeba było opuścić a dom rodzinny RicardoExequiela jest właśnie tu, w Patagonii.

Gdyby nie odwołany kolejny raz lot British Airways pewnie byłabym już w Warszawie. A tak to jestem w miejscu, które.. kocham (bo przecież nie od dziś deklaruję, że kocham Patagonię.)

Locura.

Plan był inny, ale od równo roku słowo "plan" to jakiś oksymoron obok "zrealizować". Mogłam wyjechać i tak. Kupić inny bilet, ale jednak zostałam. I teraz co ta Luna w Patagonii pragnie Wam zaproponować.

Inauguracją grupy, będzie film z minidocumentalem z życia w kwarantannie oraz podsumowaniem roku 2020 w jego kreatywnej odsłonie (szczegóły wkrótce).

Momenty z podróży i pięknej NATURY. Taniec, muzyka, piano, śpiew, tango, tipsy od RicardoExequiela. Sukcesywnie dzielić się będziemy realizowanym materiałem audiowizualnym, naszą energią twórczą, subiektywnym spojrzeniem i kreatywną koniecznością, bez której ulegamy dysocjacji.

Jesteśmy tu jednak przede wszystkiem dla reportażu: o héroe wojennym, dowódcy batalionu "Zośka", który z konieczności emigracji, na miejsce do życia wybrał właśnie ziemie mapuche, w pobliżu wulkanu Copahue, Patagonia, Argentina. Historia niezwykle inspirująca, ale o tym za moment.

Zbieramy materiały i środki na realizację. Zwrot za bilet lotniczy już mam, także to ostatni miesiąc tu, zanim powrócę do kraju. Liczyliśmy na wsparcie Ambasady, ale póki co milczy a czas się kończy. Bardzo chcę, byśmy zrobili ten dokument. Liczę, że z Waszą pomocą się uda.

Do progów subskrypcyjnych dodałam od 5 do 200 zł. Wszystkie są dobrowolną dotacją, by być z nami w grupie i towarzyszyć w twórczej podróży. Oczywiście bez nich również zapraszam do grupy i również miło będzie nam Was gościć :)

Bądźcie z nami!

L u n a P a t a g o n i a

*kwota uzyskanego tu wsparcia jest dzielona na nas dwoje. Od roku nie pracujemy jak dotychczas - dając lekcje i występy. Etap LunaPatagonia to dla nas NOWE. Dziękujemy.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni