Mon Mon || monmonpiano

W Patronite od 09.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 211

liczba Patronów: 492

19 patronów
1 333 zł miesięcznie
6 218 zł łącznie

ZOOM H5 Handy Recorder, Filmora, Piano Tuner 🎬 🎤 🎹

3 600 zł

miesięcznie

37%

osiągnięto

2 267 zł

brakuje

Grać na pianie, śpiewać i tańczyć, rejestrować to w sposób bardziej profesjonalny niż moje Mon Mon Piano || Quarantine Videos wymaga nie tylko godzin przygotowań i pracy nad edycją, ale też odpowiedniego sprzętu (póki co dźwięk nagrywany jest za pomocą aparatu, a nie rejestratora dźwięku), także odpowiednich programów i regularnego strojenia instrumentu. 


🎤Zoom H5 Handy Recorder kosztuje tu ok 650$US

https://articulo.mercadolibre.com.ar/MLA-673643314-grabador-zoom-portatil-digital-h5-handy-recorder-negro-_JM?searchVariation=42070883115&quantity=1&variation=42070883115#searchVariation=42070883115&position=1&type=item&tracking_id=f2bfaa99-1fc5-4400-8e39-99130e5811ff


🎬 Roczna opłata programu do edycji Filmora to ok 90$US

https://filmora.wondershare.com/shop/buy/buy-filmorapro-video-editor.html


🎹 a mój piano tuner (The Piano Tuner of Earthquakes, haha, lubię Braci Quay) stroiciel dobry tu to koszt ok 90$US

Ja przepraszam, że tak wszystko na $US przeliczam, ale już prawie pół roku tu jestem a dolar tu co chwilę wart inaczej.

Tak sobie myślę, że z tym sprzętem mogłabym spokojnie się z Wami pianem dzielić bez obaw, że nie jest Wam miło ze względu na jakość dźwięku wątpliwą (jak dotychczas).

Po pewnym czasie mogłabym też zacząć realizować pomysł "Mon Mon na Tropie Tanga" - czyli osobiste inwestygacje (skoro jestem u źródeł) pianistki klasycznej jak się zabrać do zapisu w partyturach tangowych.

Mogłabym też oferować stąd muzykę do projektów audiowizualnych i w ten sposób zarabiać, także teraz, będąc na drugim kontynencie. Także Ty - który to teraz czytasz - zajmujesz się filmem, ZAPRASZAM Cię Do WSPÓŁPRACY! Dotychczasowe projekty umieszczę w postach :)

Krok po kroku.. Wierzę, że się uda. Pozdrawiam Was serdecznie! Dziękuję!

Cafe con leche y una medialuna ☕️ 🥐

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Cel z przymrużeniem oka ? Kawa z rogalem ☕️ 🥐 2$US

Cel nie tak mocno serio jak ten ostatni na dole strony R E J E S T R A T O R D Ź W I Ę K U. Przede wszystkim dla niego tu jestem, bo dzieki niemu zrealizuję ten nadrzędny cel - dzielenia się z Wami tym, co mam, czyli moim pianem - ale w jakości już znacznie lepszej. Dlatego proszę przesunąć uprzejmie wzrok na sam dół tej strony, gdzie ostatni C E L, bo on P I E R W S Z Y!

A potem tu wrócić:

Jestem miłośniczką wielką kawy. Ten moment, żeby w słońcu - jak na Warszawskiej mojej Pradze w Procesie Kafki niegdyś - usiąść i zatrzymać myśli i się rozkoszować.. chwilą... mmmmm... (teraz to na miarę M. Prousta i jego magdalenki opis.. tyle że ja rogala w kawie nie moczę). Brzmi jak fanaberia, wiem... ale tak szczerze, to żeby mój wewnętrzny stan zdrowia tak mentalnie w integracji się utrzymywał w miarę w sposób stabilny bez zagrożenia, że niepokój, panika.. to ja tej chwili z kawą i medialuną w słońcu nie mogę sobie odmówić.

Z moich obliczeń wynika, że tuż przy torach Colegiales w miejscu, gdzie kawę na wynos można zamówić, bo kwarantanna.. jeśli 4x.. no dobra.. 3x w tygodniu sobie pozwolę i zakładając, że tu przez kolejne 4 miesiące będę, to wychodzi ok 100$US

Przez ostatnie 3 miesiące pozwoliłam sobie x2. Smutek. 😉

Miejsce z F o r t e... tzn.. P I A N E M 🎹 🏚

1 300 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jak wspominałam - hej przygodo! - utknęłam w Buenos Aires bez oszczędności, bo loty dwukrotnie anulowano a granice oficjalnie są tu zamknięte do jesieni.. także spędzę tu zimę ❄️ ? ⛄️ prawdę mówiąc, wątpię, że spadnie śnieg, ale dom już teraz jest tak zimny, jakbym w środku lutego u nas w Polsce była.. a korzystam z ubrań z szafy kolegi, bo w mojej walizce zwiewne kolorowe jedwabie na lato.

No właśnie. Szafa kolegi. To - że szczęśliwie jestem w domu z pianinem - to przypadek cudowny w tym całym nieprzewidzianym zwrocie akcji, który miał miejsce w połowie marca, czyli już prawie 3 miesiące temu ?! ?

W dniu, w którym obudziłam się i dopadła wiadomość C U A R E N T E N A F E D E R A L "opiekowałam się" mieszkaniem zaznajomionego muzyka, co gra na bandoneonie. On był nad rzeką i miał wrócić.. no ale ponieważ kwarantanna trwa do końca czerwca (na dzień dzisiejszy) ani on wrócić nie może ani ja.. nie wiem jak długo będę miała to szczęście wynajmować miejsce z pianem, ale mam nadzieję, że nawet jeśli nie tu - to gdzieś instrument się znajdzie.. bo to taki trochę jedyny ratunek w tych czasach dla mnie przedziwnych. W każdym razie koszt takiego miejsca z pianem (moje miejsce w Warszawie jest z fortepianem) to koszt 300$US
Zostań Patronem