JUSTA ANIMUJE odc. # 76 / Harry Potter vs Kinga Kowalska! / Ciekawostki i teorie / Kto wygra?

Obrazek posta
#HarryPotter #animacja #film #teoria #internetowememy #ciekawostki W tym odcinku podaję troszkę internetowych memów i porównuję ze sobą dwie serie - o czarodziejach czyli "Harry Potter" jak i... o pewnej zbzikowanej rudej, która gada do zwierząt czyli o "Największym Skarbie Świata"!
 
Czy Kinga i Harry mogliby się spotkać i walczyć? Może tak... tylko, że Kinga to krótkowzroczna mugolka, która całkiem przypadkowo... gra na nerwach kosmicznym czarownicom i kompletnie nie zna się na czarach, ale ma inne asy w rękawie! Na przykład Bazyliszka i wrednego Feniksa... na swoich usługach... Oraz rysicę - podpalacza lasów państwowych.
 
A Harry? Zawsze udaje mu się przeżyć, tylko... czy to nie zasługa jego przyjaciół? Ron to żywa przynęta, a Hermiona to przede wszystkim chodząca encyklopedia?! Zachęcam do oglądania! Jeśli podoba Wam się temat, zawsze mogę nagrać coś więcej ze świata Harry'ego Potter'a. Piszcie w komentarzach... kto by wygrał w tym pojedynku i jakie teorie o magicznych światach Was interesują!

 

Polecam również Motion Kiosk, ​​który jest Patronem projektu JUSTA ANIMUJE seria 3.
 
harrypotter ciekawostki bohaterowie teorie inspiracje

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...