Avatar użytkownika

Justyna Margielewska

1
patron
5 
miesięcznie
626 
łącznie
1
patron
5 zł 626 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za wsparcie mojej twórczości! W nagrodę otrzymasz ode mnie krótki audiobook o przygodach moich bohaterów. Format: nagranie mp3 lub plik wideo z grafikami. Audiobooki będą kilkuodcinkowe! Zatem zachęcam do skorzystania z tej opcji!
10 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za wsparcie mojej twórczości! W nagrodę wpiszę Cię na oficjalną listę moich Patronów! Twoje i mię i nazwisko bądź pseudonim artystyczny, pojawi się w napisach końcowych, które będę dodawać do moich nowych filmów z cyklu JUSTA ANIMUJE!
20 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za wsparcie mojej twórczości! W nagrodę wpiszę Cię na oficjalną listę moich Patronów! Twoje i mię i nazwisko bądź pseudonim artystyczny, pojawi się w napisach końcowych, które będę dodawać do moich nowych filmów z cyklu JUSTA ANIMUJE!

Dodatkowo istnieje możliwość podania adresu strony www / profilu FB, itd! Jest to forma rekomendacji… dla Twoich ciekawych inicjatyw!
21 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za wsparcie mojej twórczości! Próg ten dedykuję wszystkim Patronom, którzy wspierają mnie przy tworzeniu animacji. W napisach końcowych do seriali będę podawała wasze strony www / pseudonimy / imiona i nazwiska. Proces tworzenia tych filmów jest długi i wymaga opłat za licencję do programu Adobe Animate... :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Justyna Margielewska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Maniaczka filmów rysunkowych w 2D, autorka animacji i fanka kina! Rysuje, animuje i gada o kotach, diabełkach i o innych stworkach... Obecnie pracuje nad serialem animowanym pod tytułem CHIMERY i wideo blogami z cyklu JUSTA ANIMUJE.

Justyna "Justa" Margielewska - Maniaczka filmów rysunkowych w 2D, autorka animacji i fanka kina! Rysuje, animuje i gada o kotach, diabełkach i o innych stworkach... 

Teraz przejdę do konkretów, dlaczego warto  wspierać moją twórczość na Patronite:

1. Strasznie sentymentalna ze mnie bestia… w moich wideo blogach JUSTA ANIMUJE wspominam o niezapomnianych animacjach z lat 90 jak i o tytułach, które są dla mnie inspiracją do malowania. Filmy z tego cyklu to dokumentacja wideo ze wszystkich moich pomysłów.

Patronując wideo blogom JUSTA ANIMUJE - otrzymasz nowe treści związane ze sztuką tworzenia animacji...

NAGRODA: Twoje imię i nazwisko w napisach końcowych w roli Patrona / możliwość zareklamowania Twojego projektu (strona www, kanał na You Tube, podcast) pod koniec filmu.

2. Czasami poruszam tematy nie koniecznie śmieszne, ale ważne z zakresu: arteterapii, edukacji artystycznej, jak i po prostu nagrywam moje opinie na istotne dla mnie tematy. Oj, nie ze wszystkim się ze mną zgodzicie… więc nie wszystkie treści polubicie. :)

Potrafię mieć swoje zdanie i nie lubię LUKROWANIA niektórych spraw, chociaż zazwyczaj od polityki, trzymam się na dystans. Robię wyjątki, jeśli sprawa związana jest z kultura i sztuką, bo nie potrafię usprawiedliwiać pomysłów w stylu „bibliotek tylko dla mężczyzn” (Kabul - Afganistan). Wtedy potrafię być ostra jak kosa…

Patronując wideo blogom JUSTA ANIMUJE - otrzymasz nowe treści - na niekoniecznie popularne tematy...

NAGRODA: Twoje imię i nazwisko w napisach końcowych w roli Patrona / możliwość zareklamowania Twojego projektu (strona www, kanał na You Tube, podcast) pod koniec filmu.

3. Jestem twórcą animacji 2D, samoukiem, czasami ma trochę pod górkę i chociaż do poziomu mistrzostwa mi daleko, to wciąż chcę wierzyć w to, że „na prawdę każdy mistrz był kiedyś do kitu”.

Patronując wideo blogom JUSTA ANIMUJE - otrzymasz nowe treści - motywujące do działania!

NAGRODA: Twoje imię i nazwisko w napisach końcowych w roli Patrona / możliwość zareklamowania Twojego projektu (strona www, kanał na You Tube, podcast) pod koniec filmu.

Te i inne inspiracje w tych filmikach:

4. Rysuje i animuję nie tylko cyfrowo, ale i też i tradycyjnie. Tworzę autorskie animacje w których roi się od kotków i różnego rodzaju smoków. Możecie sprawdzić jakie to ostatnio, dziwaczne stworzenia narysowałam...

Patronując moim, nowym filmom... Otrzymasz możliwość przedpremierowych pokazów, jak i przyczynisz się do powstawania nowych animacji!

NAGRODA: Twoje imię i nazwisko w napisach końcowych w roli Patrona dla animacji...

 

5. Od jakiegoś czasu prześladuje mnie ten Ryś Okularnik i dlatego trzeba go uwolnić… #FreeRyśOkularnik

Patronując wideo blogom JUSTA ANIMUJE - otrzymasz nowe treści - nowe animacje!

NAGRODA: Twoje imię i nazwisko w napisach końcowych w roli Patrona dla animacji...

6. Na deser wspomnę, że piszę opowiadania, scenariusze i tworzę ilustracje, a także komiksy. Fascynuje mnie mitologia japońska. Ponadto mam ogromną słabość do naszego rodzimego folkloru, dlatego cała masa moich stworów jest jakby wzięta z naszej rodzimej, demonologii ludowej czyli na warsztat idzie mitologia słowiańska. Zmory, Chobołdy, Liczyrzepa, Leszy, Żmije i inne nasze cudowności…

Patronując wideo blogom JUSTA ANIMUJE - otrzymasz nowe treści związane z naszym folklorem!

NAGRODA: Twoje imię i nazwisko w napisach końcowych w roli Patrona...

Możesz również wybrać opcję nagrody - otrzymania tworzonego przeze mnie domowymi sposobami audiobooka / narysowanej kolorowanki lub napisanych opowiadań o przygodach moich bohaterów!

Jeśli choć jeden punkt z tej prezentacji Zaciekawił Cię, zachęcam do Patronowania mojej dziwnej twórczości…

Dziękuję, Justyna Margielewska zwana w sieci Justa

 

Cele Autora

Więcej filmów z JUSTA ANIMUJE o tworzeniu animacji!
  • 200 zł miesięcznie
  • 195 zł brakuje
2%
Do nowych produkcji potrzebne są artykuły plastyczne (kredki, bloki)… Warto to mieć, aby móc zaprezentować Wam więcej treści o tworzeniu filmów rysunkowych. Dzięki takiemu "kieszonkowemu" otrzymacie ode mnie więcej inspirujących wskazówek! Materiały plastyczne to taki niezbędnik do tego, aby więcej rysować w świecie rzeczywistym! I niestety sklepy plastyczne nie rozdają ich za free…
Nowe ciekawostki! Autorskie opowiadania i inne treści w nowych odcinkach z cyklu JUSTA ANIMUJE!
  • 500 zł miesięcznie
  • 495 zł brakuje
1%
Osiągniecie tego progu to możliwość zakupu nowego oprogramowania, a co za tym idzie lepsza jakość nowych filmów! Jest to też motywacja do pracy – zwłaszcza dla kogoś, komu montaż filmu, nagranie dźwięku i edycja w odpowiednich do tego celu programach idzie… tyć wolniej. A jednak moje filmy z cyklu JUSTA ANIMUJE – mają też dodawane napisy!

I oczywiście (taka pomoc) pozwoli mi na uzupełnianie mojego artystycznego niezbędnika już w świecie cyfrowym (za kwotę 500 złotych) można zakupić na przykład nowy program do edycji wideo, który czasami niestety... wymaga aktualizacji!

To… byłaby rewelacja!
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 995 zł brakuje
0%
Od 2000 roku rozpoczęła się moja przygoda z pełni autorskimi projektami. Dotychczas narysowałam wiele komiksów, napisałam opowiadania i tworzyłam animacje. Jeśli Chcecie otrzymywać ode mnie nowe ilustracje, kolorowanki, filmy animowane, komiksy, opowiadania, audiobooki i podcasty to warto... kibicować mi i może tak dla zachęty... sypnąć groszem?

Jesteście ciekawi dalszych przygód rysicy Urszuli, a może Chcecie dowiedzieć się jak powstają inne moje fabuły? By móc tworzyć więcej unikatowych treści potrzebuję finansowego wsparcia!

Dobre słowa są na wagę złota, ale skoro można (choćby symbolicznie) zarabiać na tworzeniu fanowskich opowiadań... to tym bardziej powinno się otrzymywać coś w zamian za dzielenie się z innymi... swoimi na 100% autorskimi projektami!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Justyna Margielewska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Goszcz
Goszcz
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.