Justyna Margielewska

W Patronite od 29.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3629

Liczba Patronów: 2884

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
5 miesięcznie
561 łącznie
Maniaczka filmów rysunkowych w 2D, autorka animacji i fanka kina! Rysuje, animuje i gada o kotach, diabełkach i o innych stworkach... Obecnie pracuje nad serialem animowanym pod tytułem CHIMERY i wideo blogami z cyklu JUSTA ANIMUJE.

O Autorze

Justyna "Justa" Margielewska - Maniaczka filmów rysunkowych w 2D, autorka animacji i fanka kina! Rysuje, animuje i gada o kotach, diabełkach i o innych stworkach... 

Teraz przejdę do konkretów, dlaczego warto  wspierać moją twórczość na Patronite:

1. Strasznie sentymentalna ze mnie bestia… w moich wideo blogach JUSTA ANIMUJE wspominam o niezapomnianych animacjach z lat 90 jak i o tytułach, które są dla mnie inspiracją do malowania. Filmy z tego cyklu to dokumentacja wideo ze wszystkich moich pomysłów.

Patronując wideo blogom JUSTA ANIMUJE - otrzymasz nowe treści związane ze sztuką tworzenia animacji...

NAGRODA: Twoje imię i nazwisko w napisach końcowych w roli Patrona / możliwość zareklamowania Twojego projektu (strona www, kanał na You Tube, podcast) pod koniec filmu.

2. Czasami poruszam tematy nie koniecznie śmieszne, ale ważne z zakresu: arteterapii, edukacji artystycznej, jak i po prostu nagrywam moje opinie na istotne dla mnie tematy. Oj, nie ze wszystkim się ze mną zgodzicie… więc nie wszystkie treści polubicie. :)

Potrafię mieć swoje zdanie i nie lubię LUKROWANIA niektórych spraw, chociaż zazwyczaj od polityki, trzymam się na dystans. Robię wyjątki, jeśli sprawa związana jest z kultura i sztuką, bo nie potrafię usprawiedliwiać pomysłów w stylu „bibliotek tylko dla mężczyzn” (Kabul - Afganistan). Wtedy potrafię być ostra jak kosa…

Patronując wideo blogom JUSTA ANIMUJE - otrzymasz nowe treści - na niekoniecznie popularne tematy...

NAGRODA: Twoje imię i nazwisko w napisach końcowych w roli Patrona / możliwość zareklamowania Twojego projektu (strona www, kanał na You Tube, podcast) pod koniec filmu.

3. Jestem twórcą animacji 2D, samoukiem, czasami ma trochę pod górkę i chociaż do poziomu mistrzostwa mi daleko, to wciąż chcę wierzyć w to, że „na prawdę każdy mistrz był kiedyś do kitu”.

Patronując wideo blogom JUSTA ANIMUJE - otrzymasz nowe treści - motywujące do działania!

NAGRODA: Twoje imię i nazwisko w napisach końcowych w roli Patrona / możliwość zareklamowania Twojego projektu (strona www, kanał na You Tube, podcast) pod koniec filmu.

Te i inne inspiracje w tych filmikach:

4. Rysuje i animuję nie tylko cyfrowo, ale i też i tradycyjnie. Tworzę autorskie animacje w których roi się od kotków i różnego rodzaju smoków. Możecie sprawdzić jakie to ostatnio, dziwaczne stworzenia narysowałam...

Patronując moim, nowym filmom... Otrzymasz możliwość przedpremierowych pokazów, jak i przyczynisz się do powstawania nowych animacji!

NAGRODA: Twoje imię i nazwisko w napisach końcowych w roli Patrona dla animacji...

 

5. Od jakiegoś czasu prześladuje mnie ten Ryś Okularnik i dlatego trzeba go uwolnić… #FreeRyśOkularnik

Patronując wideo blogom JUSTA ANIMUJE - otrzymasz nowe treści - nowe animacje!

NAGRODA: Twoje imię i nazwisko w napisach końcowych w roli Patrona dla animacji...

6. Na deser wspomnę, że piszę opowiadania, scenariusze i tworzę ilustracje, a także komiksy. Fascynuje mnie mitologia japońska. Ponadto mam ogromną słabość do naszego rodzimego folkloru, dlatego cała masa moich stworów jest jakby wzięta z naszej rodzimej, demonologii ludowej czyli na warsztat idzie mitologia słowiańska. Zmory, Chobołdy, Liczyrzepa, Leszy, Żmije i inne nasze cudowności…

Patronując wideo blogom JUSTA ANIMUJE - otrzymasz nowe treści związane z naszym folklorem!

NAGRODA: Twoje imię i nazwisko w napisach końcowych w roli Patrona...

Możesz również wybrać opcję nagrody - otrzymania tworzonego przeze mnie domowymi sposobami audiobooka / narysowanej kolorowanki lub napisanych opowiadań o przygodach moich bohaterów!

Jeśli choć jeden punkt z tej prezentacji Zaciekawił Cię, zachęcam do Patronowania mojej dziwnej twórczości…

Dziękuję, Justyna Margielewska zwana w sieci Justa

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Goszcz
Goszcz
Próg: 5 zł