Zmieniasz świat na lepsze? Weź udział w konkursie i wygraj 10.000 zł!

50.000 zł dla twórców i organizacji – Bank BNP Paribas i Patronite ruszają z akcją #razemzmieniamy!

Zmieniasz świat na lepsze? Podziel się swoją historią, pozwól nam ją nagłośnić i wygraj 10.000 zł na realizację swojego projektu! Przekonaj się, dlaczego warto dołączyć do konkursu #razemzmieniamy!

Właśnie dziś (02. sierpnia) ruszył nabór zgłoszeń w konkursie #razemzmieniamy. To wspólna inicjatywa Banku BNP Paribas i Patronite, która wspiera realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju. 17 Celów przyjętych przez ONZ to odpowiedź na wyzwania współczesnego świata, których przezwyciężenie jest kluczowe dla zrównoważonego rozwoju. Konkurs #razemzmieniamy ma udowodnić, że każdy może włączyć się w działania w zakresie m.in.: poprawy poziomu edukacji, zmniejszania nierówności, ograniczenia problemów głodu i ubóstwa czy ochrony klimatu. 

Jeśli realizujesz założenia któregoś z Celów Zrównoważonego Rozwoju - przejdź na stronę akcji i  dołącz do konkursu! Świat potrzebuje Ciebie i Twojej pasji!

 

Jak działa konkurs #razemzmieniamy? 

By dołączyć do konkursu #razemzmieniamy, musisz posiadać konto Autora na Patronite.pl. (Nie masz konta? Załóż je już teraz!)
 

  1. Zaloguj się na Patronite.pl i przejdź na stronę konkursu #razemzmieniamy

  2. Wypełnij formularz:

    1. opisując jak w swojej obecnej działalności realizujesz założenia Celów Zrównoważonego Rozwoju

    2. … a następnie opisz projekt, na którego realizację chcesz przeznaczyć 10.000 zł! Projekt musi być związany z Celami Zrównoważonego Rozwoju.  

   Do formularza możesz dołączyć prezentację, zdjęcia, filmy czy nagrania dźwiękowe - wszystko, co pomoże nam lepiej oddać jego założenia!

3. Daj znać swojej społeczności, że bierzesz udział w konkursie! 

Spośród przesłanych zgłoszeń Kapituła wybierze ośmiu finalistów, których działania będą promowane na portalu patronite.pl, a także w mediach społecznościowych 😃

Ostatnim etapem będzie głosowanie internautów, którzy wspólnie z Kapitułą wybiorą pięć najciekawszych projektów i działań, których Autorzy otrzymają finansowe granty w wysokości 10.000 zł!

Dodatkowo Laureaci będą mogli przedstawić swoje działania na antenie Radia Nowy Świat, które jest partnerem medialnym akcji #razemzmieniamy. 

 

Pytania i odpowiedzi 

Do kiedy trwa konkurs/kiedy zostaną ogłoszone wyniki?

Harmonogram całej akcji (i jej kolejnych etapów) możesz sprawdzić na stronie https://patronite.pl/lp/razemzmieniamy

 

Kto może dołączyć do konkursu #razemzmieniamy? 

Konkurs kierowany jest do: osób fizycznych, prowadząca działalność gospodarczą, fundacji, stowarzyszeń, spółek z.o.o, spółek akcyjnych, jednostek samorządu terytorialnego, i uczelni wyższych. By dołączyć do akcji, musisz też posiadać konto Autora na patronite.pl

 

Gdzie znajdę regulamin konkursu?

Regulamin znajdziesz tutaj: https://patronite.pl/pages/bnp-razem-zmieniamy-regulamin-uczestnika

 

Mam pytanie, dotyczące konkursu!

Napisz wiadomość na kontakt@patronite.pl

 

Komentarze (2)

Trwa ładowanie...