BLIK daje jeszcze więcej! +20% do wpłat Twoich Patronów!

Zyskaj już nie 10%, ale 20% do wpłat Twoich Patronów, opłaconych za pomocą BLIK! Przedłużamy akcję “Dopłaty BLIK” - do wykorzystania dodatkowe 50.000 zł 💪

Akcja “Dopłaty BLIK” okazała się hitem - Wasi Patroni w zawrotnym tempie wykorzystali 50.000 zł dopłat do BLIKowych subskrypcji!  Dlatego BLIK postanowił nie zwalniać tempa, a nawet je podkręcić :) Z dumą ogłaszamy przedłużenie akcji “Dopłaty z BLIK” - do wykorzystania kolejne 50 000 zł!

Jak działa drugi etap akcji “Dopłaty BLIK”?


Jeżeli Twój profil uczestniczył w pierwszej edycji akcji, nie musisz nic robić - dopłaty automatycznie doliczą się do subskrypcji Twoich Patronów!

1. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/eś, dołącz do akcji dopłat BLIK (przejdź do sekcji  Akcje specjalne w swoim profilu)

2. Od tej chwili, BLIK dorzuci od siebie już nie 10%, ale 20% do każdej wpłaty, zrealizowanej za pomocą tej metody płatności. W sumie możesz zgarnąć ponad 10 000 zł!

Nie zwlekaj z dołączeniem, bo limit całkowity to 50 000 zł dla wszystkich Autorów. Maksymalna kwota dopłaty do pojedynczej subskrypcji wynosi 100 zł, a maksymalna kwota na Autora (w całej akcji) - 10 700 zł.

Pamiętaj, że dopłaty będą działać dopiero po dołączeniu do akcji “Dopłat BLIK”!

WAŻNE! 📢

Dopłaty doliczają się do wszystkich nowych subskrypcji BLIK - ale również podwyższeń i przedłużenia wsparcia, opłaconego na określony czas z góry.

📢 Dlatego tak ważne jest, żeby poinformować swoich widzów, czytelników, fanów, że warto wesprzeć Cię BLIKIEM! Daj znać swojej społeczności na Facebooku, YouTubie czy Instagramie - a na pewno pojawią się Patroni, którzy zechcą wspierać Cię o 20% bardziej! 📢

Zobacz, jak w pierwszej edycji akcji zrobił to Arhn.eu!


 

Pytania i odpowiedzi

1.    Do kiedy trwa akcja “Dopłaty BLIKA”?

Akcja dopłat trwa 30.11.2021 r. lub do wyczerpania środków. Zajrzyj na stronę akcji i zobacz, jaka kwota dopłat pozostała jeszcze do wykorzystania!

2.   Uczestniczyłam/em w pierwszej fazie akcji (10% dopłat). Czy muszę coś robić, by otrzymywać dopłaty 20%?

Nie! Jeśli już dołączyłaś/eś do akcji BLIK, automatycznie uczestniczysz w jej drugiej fazie :)

3.    Czy akcja obejmuje tylko nowe subskrypcje?

BLIK dopłaci 20% do wszystkich subskrypcji (opłaconych za pomocą BLIK), które zostaną utworzone po przystąpieniu Autora do Akcji Specjalnej. Ważne - dopłatą są objęte również przedłużenia i podwyższenia wsparcia, opłaconego wcześniej na określony czas (za pomocą operatora Tpay). Wystarczy wybrać w procesie płatności BLIK! Dopłaty nie doliczą się przy podwyższeniu wsparcia, opłaconego za pomocą kart/PayPal.

4.    Czy kwota dopłat jest ograniczona?

Cała pula dopłat wynosi 50 000 zł - aktualną sumę, która pozostała do rozdysponowania, sprawdzisz na stronie akcji.  Wartość jednorazowej dopłaty do wsparcia Patrona nie może przekroczyć kwoty 100 zł, natomiast łączny limit dopłat na jednego Autora w całej akcji (w pierwszym + drugim etapie)  wynosi 10 700 zł.

5. Gdzie znajdę podsumowanie bonusowych środków uzyskanych w ramach akcji “BLIK na Patronite”?

Zajrzyj do sekcji Akcje specjalne - tam znajdziesz szczegóły dopłat przekazanych przez BLIK!

 

Nie czekaj, dołącz do akcji już dziś - i pozwól swoim Patronom wspierać Cię...o 20% bardziej!

 

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...