JESIENNE ZMIANY W NASZEJ RAMÓWCE

Obrazek posta

Drogie Słuchaczki i Drodzy Słuchacze,

Uczniowie wrócili do szkół, nieubłaganie zbliża się jesień, nadszedł też czas zmian w naszej ramówce.

Na naszą antenę powraca w pełnym dwugodzinnym wymiarze "Ukryta cytadela". Z Michałem Rasiem spotykać się będziemy nadal w środy, ale nie raz w miesiącu w cyklu "3600 Seqund", a co tydzień po "Małym leksykonie wielkich zespołów" o godzinie 23:00. A to oznacza zmianę w emisji "Jazzowej odnowy"... Seba Chosiński będzie się nadal spotykał z Wami we wtorki o 23:00 w "Tu miejsce na labirynt", ale zaraz po tym, o północy poprowadzi właśnie "Jazzową odnowę".

Po zakończeniu emisji audycji "Radio F.L.O.Y.D." spore przemeblowania pojawą się również w sobotnim programie. Na razie zawieszamy emisję "Najtańszego koncertu świata", a po przerwie na antenę wraca wyczekiwany przez Was "Kontrapunkt" Wiktora Jandy. Będzie on emitowany w sobotę o 21:00, po programie naszego 'rockserwisowego' doktora Piotra Guzika, który od najbliższej soboty będzie przyjmował w swoim gabinecie już o 19:00. Z Witkiem Andree w "Winylowym czasie odnowy" spotykać będziemy się o godzinie 18:00.

Oprócz zmian, o których już powiedzieliśmy, w nocnej ramówce pojawią się o północy lubiane przez Was sety autorskie: we wtorek - set z muzyką elektroniczną "Elektrowstrząsy", a w sobotę - z jazzem "Czego mi się jazz".

Zobacz również

KOLEJNE ZMIANY W RAMÓWCE ROCKSERWIS FM
RUSZA SPRZEDAŻ KARNETÓW NA MARILLION WEEKEND 2022
7. URODZINY RADIA ROCKSERWIS FM!

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...