BLIK daje (jeszcze) więcej! +20% dopłat

Szaleństwo! Pula dopłat BLIKA została wyczerpana, ale to NIE KONIEC! Patronko, Patronie - ponownie możesz wesprzeć swojego ulubionego Autora, a BLIK dopłaci 20% do kwoty Twojej subskrypcji! 🧡

Akcja “Dopłaty BLIK” okazała się hitem - w zawrotnym tempie wykorzystaliście 50.000 zł dopłat do BLIKOWYCH subskrypcji dla swoich ulubionych Autorów!

Dlatego BLIK postanowił nie zwalniać tempa, a nawet je podkręcić :) Z dumą ogłaszamy przedłużenie akcji “Dopłaty z BLIK” - do wykorzystania kolejne 50 000 zł!

Dodatkowo w pierwszym etapie dopłaty wynosiły 10%, a teraz - aż 20% kwoty wsparcia! 😮 Jeśli chcesz poznać szczegóły akcji, zajrzyj na stronę BLIK na Patronite!

 

 

Pytania i odpowiedzi

1.    Do kiedy trwa akcja “Dopłaty BLIKA”?

Akcja dopłat trwa 30.11.2021 r. lub do wyczerpania środków. Zajrzyj na stronę akcji i zobacz, jaka kwota dopłat pozostała jeszcze do wykorzystania!

2.    Czy akcja obejmuje tylko nowe subskrypcje?

BLIK dopłaci 20% do wszystkich subskrypcji (opłaconych za pomocą BLIK), które zostaną utworzone po przystąpieniu Autora do Akcji Specjalnej. Ważne - dopłatą są objęte również przedłużenia i podwyższenia wsparcia, opłaconego wcześniej na określony czas (za pomocą operatora Tpay). Wystarczy wybrać w procesie płatności BLIK! Dopłaty nie doliczą się przy podwyższeniu wsparcia, opłaconego za pomocą kart/PayPal.

3.    Czy kwota dopłat jest ograniczona?

Cała pula dopłat wynosi 50 000 zł - aktualną sumę, która pozostała do rozdysponowania, sprawdzisz na stronie akcji. Wartość jednorazowej dopłaty do subskrypcji nie może przekroczyć kwoty 100 zł, natomiast łączny limit dopłat na jednego Autora wynosi 10 700 zł.

Nie czekaj, dołącz do akcji już dziś i wraz z BLIKIEM wspieraj ulubionych Twórców o 20% bardziej! 💗

 

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...