Raport już dostępny!
Darmowy!
·
0
·
30.10.2021
Drodzy Patroni,
Facebook zmienia nazwę i tworzy nowy metaświat. W świecie realnym zaś pojawiają się kolejne oskarżenia wobec firmy o manipulowanie ludźmi, promowanie dla zysku treści wywołujących nienawiść oraz tworzenie produktów, które uzależniają i niszczą psychikę młodzieży. Czy Mark Zuckerberg jest dziś niezniszczalny? (Michał Chwistek)
W Glasgow zaczyna się szczyt klimatyczny COP-26. Co zmienia kolejne spotkanie 30 tysięcy ludzi, którzy zgadzają się, że człowiek zatruwa planetę, a czasu na ratunek w zasadzie już nie ma? (Zbigniew Karaczun)
Do czego służą afrykańskie rezerwaty przyrody? Zachodnim turystom służą do robienia fajnych zdjęć. Za wszelką cenę i bez względu na skutki. (Marcin Pośpiech)
Turecka lira osiąga historyczne dno, a prezydent Erdogan idzie na czołowe zderzenie z Zachodem. Poza czy realna perspektywa? (Karol Wasilewski)
Amerykańscy naukowcy odkryli planetę poza Drogą Mleczną. Co zrobimy z tą wiedzą? (Tomasz Rożek)
I jeszcze: Dlaczego lubimy historie, które już znamy, a nowym przyczepiamy znane etykiety? (Grzegorz Dobiecki)
Nowy Raport jest już dostępny:
https://raportostanieswiata.pl/odcinki/raport-o-stanie-swiata-30-pazdziernika-2021/
Dobrego odbioru!
Trwa ładowanie...