Prenumerata w Przeglądzie Bałtyckim

Darmowy!
9 miesięcy temu Brak komentarzy

W październiku uruchomiliśmy system prenumeraty - dostępu odpłatnego do Archiwum i treści Premium w Przeglądzie Bałtyckim.

Wprowadzenie prenumeraty to kolejny etap poszukiwania sposobów na zagwarantowanie rozwoju Przeglądu Bałtyckiego. Liczymy, że dzięki wsparciu przekazywanemu za pośrednictwem prenumeraty będziemy mogli zaoferować atrakcyjne wynagrodzenia za artykuły oraz zaprosić nowe autorki i autorów do publikowania w Przeglądzie Bałtyckim. Wierzymy, że mając możliwość współpracy z najlepszymi specjalistkami i specjalistami w naszej bałtyckiej niszy, będziemy mogli zaoferować Wam więcej ciekawych treści poświęconych krajom regionu Morza Bałtyckiego.

Wprowadzenie prenumeraty oznacza z jednej strony ograniczenie dostępu do części artykułów znajdujących się w Przeglądzie Bałtyckim, z drugiej zaś daje korzyści dla osób, które cenią nas na tyle, by wspierać nasz rozwój także finansowo i swoją pracą.

Ograniczony zostanie dostęp do artykułów w Archiwum Przeglądu Bałtyckiego, czyli tych opublikowanych cztery lata temu i starszych. Dostęp do Archiwum dają prenumeraty w wariantach Patron i Przyjaciel. Druga grupa artykułów, do których zostanie ograniczony dostęp to teksty Premium. W tym przypadku, każdy z wariantów prenumeraty daje do nich dostęp. Otwarte dla wszystkich pozostaną aktualności oraz część nowych artykułów.

Nasi aktywni Patroni automatycznie otrzymali konta prenumeratorskie, a osoby które wspierały nas wcześniej otrzymały kody dające czasowy bezpłatny dostęp. Do wszystkich naszych Patronów wysłaliśmy wiadomości z instrukcjami jak skorzystać z prenumeraty - sprawdźcie swoje skrzynki w Patronite lub e-maile.

Z wyrazami szacunku
Redakcja Przeglądu Bałtyckiego

Trwa ładowanie...