Przegląd Bałtycki

W Patronite od 11.10.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 669

liczba Patronów: 646

11 patronów
260 zł miesięcznie
2 450 zł łącznie

2 nowe artykuły w Przeglądzie Bałtyckim

600 zł

miesięcznie

43%

osiągnięto

340 zł

brakuje

Drodzy Czytelnicy, Drodzy Patroni! Chociaż wszystkie artykuły w naszym portalu są ogólnodostępne, to mają one określoną wartość, a ich powstanie wymaga wiedzy, umiejętności i czasu autora - innymi słowy: kosztują. Żeby poruszać nowe tematy i przedstawiać nowe i zróżnicowane punkty widzenia chcemy płacić naszym autorom przynajmniej skromne wynagrodzenia.

Bierzemy na siebie redakcję, ewentualne tłumaczenie, pozyskanie zdjęć, przygotowanie artykułu do publikacji, koszty księgowe związane z obsługą umowy, promocję artykułu, a także utrzymanie portalu.

Koszt jednego pogłębionego artykułu to minimum ok. 300 zł (w tym mieści się wynagrodzenie netto autora, podatki oraz prowizja Patronite). 600 zł to dwa nowe artykuły każdego miesiąca. To pierwszy próg, więc liczymy, że te dwa artykuły to tylko dobry początek i dzięki Waszej pomocy będziemy Wam udostępniać więcej publikacji.

5 nowych artykułów miesięcznie w Przeglądzie Bałtyckim

1 500 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

1 240 zł

brakuje

Drodzy Czytelnicy, Drodzy Patroni! Dziękujemy za Wasze wsparcie. Jeśli uda się przekroczyć pierwszy próg, będziemy mogli opublikować więcej artykułów. Drugi próg to 1500 zł, za co będziemy mogli zamówić 5 nowych artykułów, przybliżyć najważniejsze sprawy i tematy dotyczące krajów bałtyckich i nordyckich.

10 nowych artykułów miesięcznie w Przeglądzie Bałtyckim

3 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

2 740 zł

brakuje

Drodzy Czytelnicy, Drodzy Patroni! Dziękujemy za Wasze wsparcie. Jeśli uda się przekroczyć drugi próg, będziemy mogli opublikować więcej artykułów. Trzeci próg to 3000 zł, za co będziemy mogli zamówić 10 nowych artykułów, co oznacza, że będziemy mogli zaprosić nowych autorów do współpracy, przedstawić nowe punkty widzenia, przybliżać i drążyć tematy, które Was zainteresują.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni