Przegląd Bałtycki

W Patronite od 11.10.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 956

Liczba Patronów: 747

Zostań Patronem
12 patronów
175 miesięcznie
3 100 łącznie

2 nowe artykuły w Przeglądzie Bałtyckim

600 zł

miesięcznie

29%

osiągnięto

425 zł

brakuje

Drodzy Czytelnicy, Drodzy Patroni! Chociaż wszystkie artykuły w naszym portalu są ogólnodostępne, to mają one określoną wartość, a ich powstanie wymaga wiedzy, umiejętności i czasu autora - innymi słowy: kosztują. Żeby poruszać nowe tematy i przedstawiać nowe i zróżnicowane punkty widzenia chcemy płacić naszym autorom przynajmniej skromne wynagrodzenia.

Bierzemy na siebie redakcję, ewentualne tłumaczenie, pozyskanie zdjęć, przygotowanie artykułu do publikacji, koszty księgowe związane z obsługą umowy, promocję artykułu, a także utrzymanie portalu.

Koszt jednego pogłębionego artykułu to minimum ok. 300 zł (w tym mieści się wynagrodzenie netto autora, podatki oraz prowizja Patronite). 600 zł to dwa nowe artykuły każdego miesiąca. To pierwszy próg, więc liczymy, że te dwa artykuły to tylko dobry początek i dzięki Waszej pomocy będziemy Wam udostępniać więcej publikacji.

5 nowych artykułów miesięcznie w Przeglądzie Bałtyckim

1 500 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

1 325 zł

brakuje

Drodzy Czytelnicy, Drodzy Patroni! Dziękujemy za Wasze wsparcie. Jeśli uda się przekroczyć pierwszy próg, będziemy mogli opublikować więcej artykułów. Drugi próg to 1500 zł, za co będziemy mogli zamówić 5 nowych artykułów, przybliżyć najważniejsze sprawy i tematy dotyczące krajów bałtyckich i nordyckich.

10 nowych artykułów miesięcznie w Przeglądzie Bałtyckim

3 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 825 zł

brakuje

Drodzy Czytelnicy, Drodzy Patroni! Dziękujemy za Wasze wsparcie. Jeśli uda się przekroczyć drugi próg, będziemy mogli opublikować więcej artykułów. Trzeci próg to 3000 zł, za co będziemy mogli zamówić 10 nowych artykułów, co oznacza, że będziemy mogli zaprosić nowych autorów do współpracy, przedstawić nowe punkty widzenia, przybliżać i drążyć tematy, które Was zainteresują.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni