Pół roku razem!

Obrazek posta

Od sześciu miesięcy jestem na Patronite, od sześciu miesięcy mam Wasze wsparcie.

To wcale nie było takie łatwe. Chyba z rok zastanawiałam się nad tym, czy w ogóle zakładać tu konto. Wahałam się, bo nie wiedziałam, czy to wypada czy nie wypada tak wprost prosić o wsparcie, czy ktoś mnie wesprze, czy nie będą mnie ludzie hejtować. Zupełnie nie widziałam w sobie tego, co widzieli inni - że to, co robię, może być dla kogoś ważne, może komuś służyć! Czy to za rozrywkę, motywację, inspirację, czy to za sposób poznawania świata, a nawet sposób poznawania siebie.

Dlatego chcę ogromnie Wam podziękować za wsparcie, ale nie tylko finansowe! Przede wszystkim za wsparcie duchowe, które utwierdza mnie w przekonaniu, żeby iść dalej tą drogą i bardzo bym chciała, żebyście i Wy dalej ze mną szli.
 

Co udało mi się przez te pół roku zrobić dzięki Waszej pomocy:

- Przeszłam najtrudniejszy szlak w Europie - GR20 na Korsyce.
- Pierwszy raz w życiu wybrałam się w Alpy Słoweńskie i poznałam via ferraty.
- Zrealizowałam projekt Ucieczka - trzytygodniowy trekking w Alpach Słoweńskich.


Efekt:
- Relacje na bieżąco, które oglądały tysiące osób.
- Mnóstwo zdjęć.
- Posty w mediach społecznościowych.
- Wpisy na blogu.
- Filmy na YouTubie
- Możliwość prowadzenia prelekcji i promowania książki.

Akcja #samawgórach weszła na zupełnie nowy poziom. Nie tylko ja pokonywałam wiele swoich lęków i ograniczeń, tak samo wiele z Was! Bo jeśli ja, bojąc się niemal wszystkiego, mogę, to naprawdę każdy może. Stać nas na wiele więcej, niż nam się wydaje!

 

Dzięki relacjom podróżowaliśmy razem. Razem uczyliśmy się gotować na kuchence turystycznej, rozbijać namiot, pokonywać trudne szlaki z bardzo ciężkim plecakiem. Uczyliśmy się przydatnych w podróży "patentów", poznawaliśmy wspaniałych ludzi, ale przede wszystkim pokonywaliśmy swoje lęki i stawialiśmy się coraz odważniejsi.
Skąd wiem? ;) Bo relacje oglądały tysiące osób, a potem dostawałam dziesiątki wiadomości, że śmiejecie się i płaczecie ze mną, że po raz pierwszy odważyliście się pójść w góry sami, że pokonujecie swoje ograniczenia. Piszecie, że czekacie na te relacje i że albo oglądacie je przy porannej kawie, albo przed snem jako kołysankę. Że jestem Waszym Lasso-fliksem.

Naprawdę nie wiem, jak Wam za to wszystko dziękować! Nadal będę się starać pokazywać Wam świat (również emocji).


A skoro mija pół roku, to czas na zmiany.
Już niedługo mój profil na Patronite bardzo się zmieni. Zmieni się, bo już niebawem zacznę realizować kolejny wielki projekt. Wszystkie szczegóły zdradzę dokładnie w Mikołajki, 6 grudnia.

Stay Tuned ;)

Magda

 

Ważne: póki co wprowadzam drobne zmiany w progu za 100 zł i dodaję nowy próg 500 zł.

#samawgórach #wcieniueverestu #idzienowe

Zobacz również

Nowy projekt - nowe wyzwania
Dużo nowego na moim YouTubie
Przygotowania!

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...