Kawa - do północy, a może i krócej!

Obrazek posta

BOX 357 ponownie się otworzył dwa tygodnie temu. Na jego półce stoi kawa, a wiadomo, że najlepszą kawę parzy się z Wami - naszymi słuchaczami i Patronami. A jeszcze więcej radości sprawia wspólne parzenie tej samej kawy i choć nie pomieścimy się wszyscy na Słowackiego, to możemy kawę wspólnie wypić w trybie zdalnym, który już chyba wszystkim całkiem się oswoił. A z tej selekcji napar powstaje wyborny. Jej produkcję nadzorowali Krystian Hanke i Marek Niedźwiecki, ale ot tym było już na antenie ;-)

Teraz czas ostatecznej decyzji - kto jeszcze nie kupił kawy - to ostatni dzwonek, bo BOX zamyka się o północy w nocy z 7 na 8 grudnia 2021 r., na krótką zmianę ekspozycji. A ta... jeszcze w tym tygodniu!

Ci z Państwa, do których już kawa dotarła, wiedzą jeszcze coś, o czym nie wspominaliśmy - że w paczce oprócz kawy jest mały drobiazg - specjalny wzornik do robienia na kawie logo Radia 357 z czekolady lub cynamonu :-) Zapraszamy do ostatnich zakupów, bo limit dostępnych opakowań też jest już bardzo blisko i może się okazać, że się wyczerpie jeszcze przed północą ;-)

 

box 357 kawa

Zobacz również

JEST PYTANIE? JEST ODPOWIEDŹ! #6
BOX 357 - świąteczny zestaw :-)
Rusza pierwsza antenowa licytacja w tym sezonie!

Komentarze (10)

Trwa ładowanie...