357? Mogę polecić!

Obrazek posta

Program „357? Mogę polecić!”

Kto ma ochotę wpaść do nas na Top Radia 357? I zapowiedzieć utwór? Mocna propozycja dla Patronów lubiących wyzwania. Przeczytajcie!

Tak, nikt się tu nie pomylił. We wstępie huknęliśmy z pełną premedytacją i nie jest to żaden mokry kapiszon tylko próba generalna przed urodzinowymi fajerwerkami ;)

A nawet jeszcze podbijemy stawkę. Możesz zagwarantować udział nie tylko sobie, ale jeszcze komuś. To będzie Top pod wieloma względami niepowtarzalny. Nie tylko dlatego, że pierwszy. Ale zdradzić jeszcze więcej nie możemy. W każdym razie wierzcie nam na słowo - warto.

Podejmujesz wyzwanie? No to teraz instrukcja.

Najpierw krótkie wprowadzenie. Wiele osób dowiaduje się o Radiu właśnie od Was. Osobista rekomendacja to potężne wsparcie dla nas. Często pytaliście jak najlepiej polecać nas innym. Wzięliśmy ten temat na warsztat z Patronite. Oto efekty :) Pierwszy przedstawimy Wam teraz, drugi - za chwilę.

Uruchamiamy program poleceń zintegrowany z Waszym kontem na Patronite.

Pojawiła się tam nowa zakładka:

Po zalogowaniu na swoim koncie (Menu > Moje konto> Strefa Patrona > Program poleceń)

znajdziesz specjalny link. Wygląda on tak:

Przejdźmy teraz wszystko krok po kroczku:

 1. Wysyłasz link komuś, kto jeszcze nie korzysta z Patronite. Możesz wysłać go w dowolny sposób. Link się nie zmienia i jest na stałe przypisany do Twojego konta. Dzięki niemu system wie kto był osobą polecającą.
 2. Ktoś klika w Twój link i zakłada konto. To ważny moment. Bo jeżeli nie skorzysta wtedy z linku - nie będziemy wiedzieli kto polecił i komu należą się fanfary :)
 3. Gdy nowy użytkownik założy konto - w drugim kroku musi zostać Patronem Radia 357. Na dowolną kwotę.
 4. W tym momencie otrzymujesz punkt za polecenie.
 5. Czołówkę Polecających można podejrzeć w zakładce “Liderzy”


Co to ma wspólnego z Topem Radia 357? Długo zastanawialiśmy się jak spośród ponad 38 tysięcy Patronów wyłonić tych, którym zaproponujemy osobisty udział. A bardzo chcemy się spotkać. I postanowiliśmy wykorzystać do tego startujący właśnie program “357? Mogę polecić!”.

Wy polecacie, my szykujemy Top.

 1. 28 grudnia w południe sprawdzamy czołówkę.
 2. 10 pierwszych osób otrzymuje propozycję osobistego udziału w Topie Radia 357. Ale nie samemu…
 3. Można przyjść z jedną, wybraną osobą z grona tych, którym poleciliście Radio 357 i którzy z tego polecenia zostali nowymi Patronami.
 4. Łącznie mamy 20 miejsc (10 + 10)
 5. Każda taka “dwójka” będzie mogła się z nami spotkać, zobaczyć Top Radia 357 od środka i - uwaga - zapowiedzieć utwór z zestawienia.
 6. Spotkamy się 1 stycznia w Warszawie - wszystkie szczegóły ustalimy już bezpośrednio, ale na antenie było słychać gdzie ;-) Gdyby ktoś bardzo nie mógł - znajdziemy godną alternatywę w urodziny, 5 stycznia.


Zapraszamy do wspólnej zabawy z odrobiną rywalizacji, ale takiej przyjaznej :) Macie dokładnie dwa tygodnie. Trzymamy kciuki :) Niech nasza Społeczność rośnie w siłę :) A w przyszłości szykujemy kolejne mocne wyrazy wdzięczności dla najskuteczniejszych “Polecaczy”.

A jeśli jeszcze nie było zagłosowane na Top Radia 357 to bardzo prosimy, bo czas też tylko do 28 grudnia. Też do południa.
 

TOP Radia 357 357 Mogę polecić polecenia liderzy

Zobacz również

BOX 357 - świąteczny zestaw :-)
Zły LIVE, czyli dobre wiadomości ;-)
Przegląd aktualności

Komentarze (20)

Trwa ładowanie...